Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Коли і яку заводити домашню тварину для дитини?

Хочете завести домашню тварину, але боїтеся, що вона не підійде дитині? Щоб не було таких проблем, вам потрібно врахувати деякі нюанси перш, ніж заводити вихованця. І перше, про що вам варто подумати – чи готовий малюк до такої відповідальності? А потім вже вибирати, яка тварина йому підійде найкраще.

5 ознак, що вказують на тривалі стосунки

Відносини між чоловіком та жінкою можуть бути різними: одні приголомшливо починаються та раптово зникають, а інші тяжко будуються та довго тривають. Чому деякі стосунки виявляються міцними, а інші – ні? Чи є у тривалих відносин свій особливий рецепт?

Формулу щасливих стосунків виведено!

Сьогодні вчені проводять дуже багато цікавих і навіть, часом, провокаційних досліджень. Зокрема, своїми унікальними проектами нас часто дивують британські вчені. Ось і чергове опитування, яке вони проводили, знову вражає несподіваними відкриттями. Отож, темою дослідження був пошук секрету такої-собі формули щасливих і міцних стосунків. Як виявилось, їх запорукою є зовсім не укладення офіційного шлюбу і не наявність у пари спільних дітей.

Як правильно сваритися у присутності дітей

Всі батьки знають, що сваритися у присутності дітей не можна. Але сімейне життя неможливе без сварок і конфліктів, хіба що ви абсолютно не будете бачитися і спілкуватися зі своїм чоловіком. Не буває ідеальних пар, які ніколи не сваряться. І ось, що робити в такій ситуації, коли вдома діти, і назрівають серйозні розборки? Піти в іншу кімнату?

Заводимо домашню тварину: враховуємо вік дитини

Кожна дитина, підростаючи, просить завести домашню тварину. Багатьом батькам важко встояти в цьому випадку, адже відмовити своїй маленькій крихітці вкрай важко. Як же бути в такій ситуації? Давайте розглянемо всі варіанти!

Допомога малозабезпеченим родинам: хто може її отримати в 2016 році

В Україні держава піклується про родини, які мають низькі доходи, надаючи допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Зустріч з пологового будинку – що придумати і як організувати

Ось, ваш довгоочікуваний малюк з'явився на світ. Звичайно, нехай багато молодих матусь скажуть, що зовсім не важливо, як чоловік зустріне з пологового будинку, але давайте будемо чесні самі з собою – кожній з нас буде шалено приємно, якщо люблячий чоловік постарається і зробить щось особливе. Тому, напередодні від'їзду в пологовий будинок пропонуємо ненав'язливо запропонувати прочитати чоловікові цю статтю, і нехай вибирає, що йому до душі. А ми поки обговоримо кілька цікавих варіантів.

Як правильно ходити в гості з однорічним малюком?

Вашому малюкові виповнився рік. Прекрасний вік, коли дитина вже топає, із задоволенням грає з дорослими і дітьми, і коли їй цікаво абсолютно все! Малюка називають милим, забавним, потішним. З таким всі хочуть грати, і це саме той період, коли родичі та друзі навперебій звуть вас в гості. Як ходити в гості, щоб візити були задоволенням для всіх, а не суцільним казусом? Головне – правильно все спланувати. Зробити це допоможуть наші 5 правил.

Дитина і цуценя: правила безпеки та відповідальності

Багато діток починають просити завести цуценятко, як тільки навчаться говорити. А батьки при цьому задаються питанням, чи не зійдуть з глузду, якщо в будинку з'явиться ще й вихованець. Раніше ми вже писали про те, що домашня тварина принесе багато користі дитині як в плані здоров'я, так і виховання. Але щоб вихованець не став ще одним вашим головним болем, вам потрібно правильно налагодити спілкування малюка і цуценятка.

За кордон з дитиною – як правильно оформити документи

Поїздка за кордон, особливо, якщо мова йде про країни Шенгенського союзу або інші, в які не так просто потрапити, завжди пов'язана з великою кількістю документів і паперової тяганини. І це не кажучи вже про те, щоб поїхати кудись з дитиною. Як правильно оформити документи на дитину, щоб поїздка принесла тільки максимум задоволення? Про це ми поговоримо далі.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас