Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Як правильно сваритися у присутності дітей

Всі батьки знають, що сваритися у присутності дітей не можна. Але сімейне життя неможливе без сварок і конфліктів, хіба що ви абсолютно не будете бачитися і спілкуватися зі своїм чоловіком. Не буває ідеальних пар, які ніколи не сваряться. І ось, що робити в такій ситуації, коли вдома діти, і назрівають серйозні розборки? Піти в іншу кімнату?

Заводимо домашню тварину: враховуємо вік дитини

Кожна дитина, підростаючи, просить завести домашню тварину. Багатьом батькам важко встояти в цьому випадку, адже відмовити своїй маленькій крихітці вкрай важко. Як же бути в такій ситуації? Давайте розглянемо всі варіанти!

Допомога малозабезпеченим родинам: хто може її отримати в 2016 році

В Україні держава піклується про родини, які мають низькі доходи, надаючи допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Зустріч з пологового будинку – що придумати і як організувати

Ось, ваш довгоочікуваний малюк з'явився на світ. Звичайно, нехай багато молодих матусь скажуть, що зовсім не важливо, як чоловік зустріне з пологового будинку, але давайте будемо чесні самі з собою – кожній з нас буде шалено приємно, якщо люблячий чоловік постарається і зробить щось особливе. Тому, напередодні від'їзду в пологовий будинок пропонуємо ненав'язливо запропонувати прочитати чоловікові цю статтю, і нехай вибирає, що йому до душі. А ми поки обговоримо кілька цікавих варіантів.

Як правильно ходити в гості з однорічним малюком?

Вашому малюкові виповнився рік. Прекрасний вік, коли дитина вже топає, із задоволенням грає з дорослими і дітьми, і коли їй цікаво абсолютно все! Малюка називають милим, забавним, потішним. З таким всі хочуть грати, і це саме той період, коли родичі та друзі навперебій звуть вас в гості. Як ходити в гості, щоб візити були задоволенням для всіх, а не суцільним казусом? Головне – правильно все спланувати. Зробити це допоможуть наші 5 правил.

Дитина і цуценя: правила безпеки та відповідальності

Багато діток починають просити завести цуценятко, як тільки навчаться говорити. А батьки при цьому задаються питанням, чи не зійдуть з глузду, якщо в будинку з'явиться ще й вихованець. Раніше ми вже писали про те, що домашня тварина принесе багато користі дитині як в плані здоров'я, так і виховання. Але щоб вихованець не став ще одним вашим головним болем, вам потрібно правильно налагодити спілкування малюка і цуценятка.

За кордон з дитиною – як правильно оформити документи

Поїздка за кордон, особливо, якщо мова йде про країни Шенгенського союзу або інші, в які не так просто потрапити, завжди пов'язана з великою кількістю документів і паперової тяганини. І це не кажучи вже про те, щоб поїхати кудись з дитиною. Як правильно оформити документи на дитину, щоб поїздка принесла тільки максимум задоволення? Про це ми поговоримо далі.

Греція – найкраще місце для сімейного відпочинку в будь-яку пору року

Важко знайти настільки ж прекрасне, чаруюче і в той же час комфортне для кожного члена сім'ї місце для відпочинку, як Греція. Її кліматичні умови не змусять довго звикати навіть найменших, історичні пам'ятки будуть цікаві кожному, морське повітря оздоровить, а кухня так схожа на нашу, що ви навіть не помітите великої різниці. При цьому Греція готова зустрічати туристів цілий рік, тому пропонуємо поговорити про те, де краще відпочивати в Греції всією сім'єю в різні місяці.

Розірвання шлюбного договору

Багато молодих пар, наслідуючи прикладам заходу, при вступі в шлюб складають шлюбний договір. Не варто думати, що це всього лише данина моді, шлюбний договір здатний не лише захистити ваше майно у разі розлучення, але й передбачити ряд нюансів, забезпечивши вам комфортне і спокійне життя.

Готуємося до хрещення дитини: вибираємо хресних батьків

Хрещення малюка – важливий і відповідальний крок у житті молодої сім'ї. На жаль, сьогодні мало хто з батьків і майбутніх хресних мами з татом добре знайомі з усіма тонкощами і нюансами цього таїнства, а воно ж вважається одним з найголовніших у християнстві. Для того щоб хрестини пройшли за всіма канонами, ми починаємо цикл статей про те, як правильно підготуватися до таїнства хрещення, що потрібно придбати, що можна подарувати, про інші тонкощі хрещення.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас