Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Як допомогти дитині пережити розлучення батьків

Розлучення батьків важко переживають діти різного віку, але особливо складним воно може бути для маленьких діток. Навіть немовлята переживають серйозний стрес і емоційне потрясіння, які неминучі в цей непростий період часу.

Плануємо травневий відпочинок: найбільш мальовничі куточки України (частина 2)

Ви вже бували в Софіївці? – Ще ні? Тоді просто зобов’язані відправитись туди на ці травневі! Національний дендрологічний парк «Софіївка» (м. Умань Черкаської області) - одне з Семи чудес України, перлина світового масштабу, адже своєю грандіозністю не поступається кращим зразкам садово-паркового мистецтва світу.

Плануємо травневий відпочинок: найбільш мальовничі куточки України (частина 1)


Наближаються традиційні травневі вихідні, які цього року будуть доволі тривалими . Як провести весняне дозвілля? Знову на шашлик? А може кудись з’їздити?

Багато з нас відкидають ідею з поїздкою, мотивуючи все високою вартістю витрат, пов’язаних з подорожжю. Але, якщо справа дійсно лише в відсутності коштів (а не, наприклад, в банальній ліні і небажанні змінювати звичку пасивного дозвілля) – маємо хорошу новину: в Україні є, де відпочити та що подивитися, без особливого удару по гаманцю.

Про що розкаже поза, в якій ми спимо? (частина 2)

Продовжуючи тему розшифрування положення тіла під час відпочинку, розповімо, про що може сказати спільне положення пари уві сні.

На пікнік з малюком, або що покласти в сумку для прогулянки

Щоб перший весняний пікнік приніс мамі і дитині лише позитивні емоції, до нього потрібно підготуватися – тобто правильно зібрати сумку для прогулянки. Отже, що ж до неї покласти?

8 причин подорожувати з дітьми

Подорожі – це завжди захоплююче, море емоцій і нових вражень, адже не дарма так багато людей по всьому світу полюбляють проводити свою відпустку в інших країнах. Але одна справа – подорожувати одному або вдвох з коханою людиною, і зовсім інша – з дитиною. Багатьох молодих батьків лякають можливі труднощі, пов'язані з подорожжю з дітлахами, тому вони звикли просто відмовляти собі в цьому. А даремно, адже подорож з дітьми теж може бути дуже захоплюючою і цікавою. Існує безліч хороших причин робити це всією родиною, і сьогодні ми розповімо вам, чому.

Про що розкаже поза, в якій ми спимо? (частина 1)

Чи знаєте ви, що поза, в якій ви спите, може багато розповісти про ваш характер, настрій, чи навіть внутрішні переживання? Ми не здатні осмислено контролювати положення, яке займає наше тіло під час відпочинку, адже, буває, засинаємо в одній позі, а прокидаємось зовсім на іншому краю ліжка.

Що подивитися в декреті

Декретна відпустка на те й відпустка, щоб відпочити від роботи, налаштувати свою нервову систему на потрібний лад і нарешті хоч трохи просто насолодитися життям. І якщо ви давно мріяли навчитися в'язати, вишивати, вивчити іноземну мову, та що завгодно – робіть це, лише б це приносило вам максимум задоволення.

Вчимося слухати співрозмовника, або як покращити якість спілкування в сім’ї

Часто батьки скаржаться, що діти не довіряють їм, не бажають ділитися своїми переживаннями, маленькими таємницями, не виявляють охоти до спілкування. Подібні проблеми виникають не лише у процесі виховання, в стосунках батьків і дітей, а є поширеними і серед подружніх пар. І часто корінь подібних непорозумінь криється у тому, що ми не вміємо слухати співрозмовника, як результат – погіршується якість спілкування, наш співрозмовник просто втрачає бажання спілкуватися, адже вже має негативний досвід розмов, коли його начебто слухають, але не чують.

Один лінивий день для мами – це так просто

Бути мамою – це важка праця. І іноді так хочеться хоча б один день просто розслабитися і нічого не робити. Думаєте це складно? Зовсім ні, головне – бажання! Як же такий день собі організувати, давайте подумаємо разом.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас