Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Прості ідеї для романтичного проведення часу в сімейному житті

Кажуть, сім'я – це не те місце, де присутня романтика. Часом буденні справи забирають надто багато часу, особливо, якщо мова йде про молоду сім'ю, склад якої нещодавно поповнив маленький карапуз. Так що часу один на одного просто не залишається. Але зачекайте, так не далеко і до того, щоб втратити всю принадність спільного життя!

Де відпочити усією сім´єю восени

Як завжди літо пролетіло непомітно, а з ним розчинилися і всі плани чудово відпочити і оздоровитися всією родиною. Але не варто опускати руки, якщо цього літа вам так і не вдалося розслабитися і набратися свіжих сил, це можна зробити і восени.

Як красиво фотографувати дітей

Техніки фотографування дітей і дорослих в деякому роді схожі між собою – спільними для будь-якої фотографії є стандартні процедури, такі як вибір місця, освітлення, режиму зйомки. Тим не менш, не дарма кажуть, що діти – це не просто маленькі дорослі, і особливо це стосується їх фотографування. Так, зробити по-справжньому красиві дитячі фото буває непросто, тому ми дамо вам кілька простих і дуже корисних порад, які допоможуть навчитися красиво фотографувати дітлахів.

В Чехію з дітьми: найкращі дитячі розваги в Празі

Чехія і Прага зокрема – дуже вдалий варіант для подорожі всією родиною. Тут знайдеться безліч найрізноманітніших розваг для діток будь-якого віку, а також хороші сімейні ресторанчики, де можна смачно перекусити. Складаючи маршрут екскурсій і розваг, скористайтеся нашими порадами – ми запропонуємо вам найкращі ідеї для дитячого відпочинку в чеській столиці.

Чи поширюватиметься призов на багатодітних батьків?

Донедавна в українському законодавстві не було чіткої відповіді на питання, чи можуть призвати на військову службу багатодітного батька. Адже, згідно з Законом "Про військовий обов'язок і військову службу", чоловіки, на утриманні у котрих є троє і більше дітей, мають право на дострокове звільнення зі служби під час особливого періоду, тобто мобілізації. Попри те, непоодинокими були випадки, коли чоловіків, які мають багатодітні сім'ї, все ж мобілізували для участі в АТО.

Поради для батьків, які вперше подорожують літаком з дітьми

Вирушаючи в подорож з дітьми, всі ми намагаємося якомога ретельніше підготуватися: зібрати все необхідне, врахувати всі нюанси, підготуватися до всіляких непередбачуваних ситуацій. Сьогодні ми поговоримо про те, як підготуватися до подорожі літаком з дитиною, щоб зробити її якомога комфортнішою і веселішою як для вас, так і для малюка.

Чому відпочинок на Азовському морі такий корисний для дітей?

Відпочинок на Азовському морі – це найкращий варіант для сімейного відпочинку з дітьми, особливо якщо мова йде про маленьких дітей. Такий відпочинок радять навіть лікарі. У цій статті ми спробуємо вам пояснити, чому ж відпочинок саме на Азовському морі набагато корисніший для малюків, ніж інші курорти, навіть за кордоном.

Інтерв´ю з молодою мамою і популярною українською співачкою Alyosha

1. Чи помітили ви за собою, що змінилися, після появи у вашому житті сина? Чи позначилося це на вашому характері, принципах, цінностях?

Мені здається, життя кожної жінки, кожної мами умовно ділиться на періоди: до народження дитини і після. З появою сина у нас повністю помінялися побут і режим. Я також стала більш зібраною, організованою, навчилася поєднувати виховання Романа, роботу на студії, гастролі й інше. Не можу сказати, що змінився мій характер. І цінності, і принципи залишилися колишніми. Хіба що зараз я намагаюся їх прищепити і синові.

Як економити після появи дитини: поради для молодих батьків

Ні для кого не секрет, що зараз народити і виростити дитину – задоволення не з дешевих. Всі ми хочемо, щоб наші дітки ні в чому не мали потреби, але далеко не у всіх молодих батьків є можливість купувати все необхідне малюкові, не замислюючись про витрати. І для більшості молодих сімей ця нова стаття витрат (на все, що необхідно малюкові) просто непомірна. Наші поради допоможуть вам грамотніше планувати сімейний бюджет і розпоряджатися грошима, які у вас є.

Інтимне життя після пологів: коли можна його починати?

Народження дитини – подія, яка приносить стільки змін в сімейний устрій, складно навіть назвати сферу життя новоспечених батьків, на яку б не вплинула поява дитини. Сексуальне життя – не виключення. Причин тут достатньо: по перше, відбуваються гормональні зміни в організмі жінки, що народила, не вникаючи в деталі, простими словами можна охарактеризувати це наступним чином: жінка починає ідентифікувати себе в першу чергу як мама, а вже потім – як дружина, кохана...

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас