Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Як провести незабутні вихідні з дитиною

Вихідні – це чудовий час, коли вам не потрібно бігти на роботу або вирішувати якісь термінові справи. І тільки на вихідних можна спокійно розслабитися і приділити час своїй улюбленій сім'ї. Не знаєте, куди відправитися, щоб діти запам'ятали ці вихідні надовго? Тоді ми вам підкажемо, адже навколо стільки всього цікавого, від чого малюки просто в захваті.

Сімейні конфлікти: мистецтво розв’язання

У Вашій сім’ї трапляються конфлікти? – Це нормально! Відсутність конфліктів не є гарантією того, що ситуація в сім’ї ідеальна. Важливо вміти правильно і вчасно їх вирішувати, тоді конфлікт може стати лише нагодою для конструктивних змін Вашого сімейного життя.

Ідеї для осінньої сімейної фотосесії

Осінь потроху вкриває ліси та парки золотим килимом: краса неймовірна! І ви просто зобов’язані закарбувати кілька кадрів для сімейного архіву. Осінні пейзажі якнайкраще сприяють створенню романтичного, теплого, затишного образу, саме тому особливо гармонійними на тлі золотої природи є весільні фотосесії, love story, а також сімейні фото з дітьми.

Прості ідеї для романтичного проведення часу в сімейному житті

Кажуть, сім'я – це не те місце, де присутня романтика. Часом буденні справи забирають надто багато часу, особливо, якщо мова йде про молоду сім'ю, склад якої нещодавно поповнив маленький карапуз. Так що часу один на одного просто не залишається. Але зачекайте, так не далеко і до того, щоб втратити всю принадність спільного життя!

Де відпочити усією сім´єю восени

Як завжди літо пролетіло непомітно, а з ним розчинилися і всі плани чудово відпочити і оздоровитися всією родиною. Але не варто опускати руки, якщо цього літа вам так і не вдалося розслабитися і набратися свіжих сил, це можна зробити і восени.

Як красиво фотографувати дітей

Техніки фотографування дітей і дорослих в деякому роді схожі між собою – спільними для будь-якої фотографії є стандартні процедури, такі як вибір місця, освітлення, режиму зйомки. Тим не менш, не дарма кажуть, що діти – це не просто маленькі дорослі, і особливо це стосується їх фотографування. Так, зробити по-справжньому красиві дитячі фото буває непросто, тому ми дамо вам кілька простих і дуже корисних порад, які допоможуть навчитися красиво фотографувати дітлахів.

В Чехію з дітьми: найкращі дитячі розваги в Празі

Чехія і Прага зокрема – дуже вдалий варіант для подорожі всією родиною. Тут знайдеться безліч найрізноманітніших розваг для діток будь-якого віку, а також хороші сімейні ресторанчики, де можна смачно перекусити. Складаючи маршрут екскурсій і розваг, скористайтеся нашими порадами – ми запропонуємо вам найкращі ідеї для дитячого відпочинку в чеській столиці.

Чи поширюватиметься призов на багатодітних батьків?

Донедавна в українському законодавстві не було чіткої відповіді на питання, чи можуть призвати на військову службу багатодітного батька. Адже, згідно з Законом "Про військовий обов'язок і військову службу", чоловіки, на утриманні у котрих є троє і більше дітей, мають право на дострокове звільнення зі служби під час особливого періоду, тобто мобілізації. Попри те, непоодинокими були випадки, коли чоловіків, які мають багатодітні сім'ї, все ж мобілізували для участі в АТО.

Поради для батьків, які вперше подорожують літаком з дітьми

Вирушаючи в подорож з дітьми, всі ми намагаємося якомога ретельніше підготуватися: зібрати все необхідне, врахувати всі нюанси, підготуватися до всіляких непередбачуваних ситуацій. Сьогодні ми поговоримо про те, як підготуватися до подорожі літаком з дитиною, щоб зробити її якомога комфортнішою і веселішою як для вас, так і для малюка.

Чому відпочинок на Азовському морі такий корисний для дітей?

Відпочинок на Азовському морі – це найкращий варіант для сімейного відпочинку з дітьми, особливо якщо мова йде про маленьких дітей. Такий відпочинок радять навіть лікарі. У цій статті ми спробуємо вам пояснити, чому ж відпочинок саме на Азовському морі набагато корисніший для малюків, ніж інші курорти, навіть за кордоном.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас