Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Що робити, якщо стало нудно

Чи доводилося вам безцільно тинятися по квартирі, монотонно клацати комп'ютерною мишкою, не переглядаючи зміст вікон, що з’явились або просто дивитися у вікно, чекаючи закінчення уроку чи робочого дня? Мабуть, кожним з нас оволодівав такий негативний стан, як нудьга. З'являється він, як правило, в той момент, коли пропадає інтерес виконувати якусь роботу, спілкуватися з оточуючими людьми.

Звідки береться пил...

Всім відоме таке явище, як пил. Абсолютно всі коли-небудь витирали пил, але через деякий час, він знову з'являвся. Пил, прямо як волосся: його підстригаєш, а воно знову виростає. І звідки він береться? Багато хто з нас ставив собі це питання, але так і не міг відповісти на нього. У цій статті, ви дізнаєтесь звідки береться пил і з чого він складається!

Що робити, якщо дитину закачує у транспорті?

Як можна боротися з заколисуванням в транспорті у дітей? Чи варто вживати ліки? Чи існують певні вправи, завдяки яким блювотний рефлекс вщухне? Ми відповімо на всі ці популярні запитання батьків.

Польза купания детей в бассейне

Большинство малышей обожает купаться, ведь купание – это самая первая процедура личной гигиены, к которой мамы приучают своих детишек. Вода приносит много радости малышам, а также купание напрямую связано с чистотой и отличным здоровьем. Поэтому купание детей в детском бассейне, море, озере и других искусственных или естественных водоемах считается базовой оздоровительной процедурой, которая рекомендуется практически всем малышам, начиная с 3-4 летнего возраста. Конечно, такое купание должно проводиться только под надзором родителей или взрослых, пока малыш не подрастет и не научится плавать и хорошо держаться на воде без посторонней помощи.

Лікарські трави. Шавлія: корисні властивості

Цінність шавлії древні греки бачили в її корисних властивостях: зміцнення душевних сил, розуму, відновлення пам'яті. Чай з цієї трави дійсно стимулює розумову діяльність, додає думкам ясність. Дуже корисно пити такий напій перед важливим іспитом або співбесідою.

Робимо гімнастику для дітей до року

В даний час багато батьків знають про необхідність і важливість проведення масажу для дітей першого року життя. Однак поряд з цим матусі часто забувають про те, що гімнастика теж має велике значення для немовлят. Недолік рухової активності погано позначається на загальному розвитку дитини. Регулярне проведення гімнастики для грудних дітей сприяє правильному нервово-психічному, фізичному розвитку, сприятливо впливає на кровообіг, дихання, обмін речовин.

Огляд ринку сучасних полівітамінних препаратів

Більше 50% людей використовують полівітамінні комплекси вітамінів, «ув'язнених» в одну таблетку, капсулу або пастилку. Полівітамінні препарати можна розділити за цільовими групами, на які орієнтуються виробники. Це діти, вагітні жінки, дорослі чоловіки і жінки, літні люди.

Життєві ритми немовляти

Малюк народився, і пішли перші секунди, хвилини, години його життя... З перших днів йому треба вливатися в нові умови. Слід допомогти дитині не тільки швидко адаптуватися, а й спрямувати сили на ріст і розвиток. Режим дня необхідний з перших днів життя.

Родимки - знаки богині любові

У XV столітті родимки й родимі плями вважалися диявольськими мітками. Жінкам, у яких вони були, загрожувало спалення. Якщо родимка: кругла – вона означає добро, довгаста – помірну частку удачі, трикутна або з "рваними" краями - суміш і доброго і поганого.

Якщо втомлюються ноги

Відчуття тяжкості, втоми в ногах частенько відчувають багато жінок, тому фахівці рекомендують регулярно робити для втомлених ніг гімнастику, лікувально-профілактичні ванночки та масаж.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас