Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вагiтнiсть

Календар вагітності

Вагітність і пологи − два дуже важливих етапи в житті усіх батьків. Наш портал розкаже усе, що ви хотіли знати про вагітність і пологи, а також про планування та підготовку до вагітності.
Календар вагітності, стать дитини, група крові дитини, резус-конфлікт та багато іншого: відповіді на усі ваші запитання.

Цукровий діабет у вагітних: чому він виникає та які наслідки може мати?

Під час вагітності доволі поширеним є гестаційний цукровий діабет (також, його називають цукровим діабетом вагітних). Що це за стан, чому він виникає, які наслідки приносить і як можна йому зарадити – про це у нашій статті.

Застуда при вагітності: як себе захистити?

Мабуть, зайвим буде вкотре говорити про те, що застуди, які виникають в період вагітності, можуть негативно вплинути на плід, тож вагітній жінці потрібно максимально берегти себе від потенційних ризиків, уникаючи людних місць, переохолоджень, слідкуючи за своїм харчуванням, максимально збагачуючи його вітамінами та поживними речовинами, проводячи профілактичні заходи. А навіть якщо не вдалось вберегтись і ви захворіли, - з перших днів нездужання розпочинайте лікувальні заходи, не запускаючи хворобу.

Особливості праці вагітних жінок: роз´яснення від юриста

Кожна з жінок працює, але не всі знають свої права і не можуть їх захистити. Коли жінка вагітна, її особливий стан є підставою для легкої праці, але вагітність жінка підтверджує медичним висновком, довідкою, яку приносить з медичного закладу, де вона стає на облік у лікарні, де спостерігають за здоров’ям вагітних.

5 ознак, які «натякають» вам про вагітність

Вагітність – це завжди хвилююче, і не важливо: спланована вона, чи ні, жінка із завмиранням серця чекає потенційних ознак, які підтвердять її здогади, або надії. А часто жінки запевняють, що відчували це ще до перших результатів тесту і різних «симптомів» вагітності. Але, часом, коли емоції зашкалюють, складно відрізнити ту саму інтуїцію, яка ніколи не обманює, від простого видавання бажаного за дійсне і самонакручування.

Чому майбутнім мамам варто купити подушку для вагітних

Одна з найпоширеніших проблем у майбутніх мам на другому і третьому триместрі – це неможливість знайти зручну позу для сну. У міру зростання животика вам може стати складно і незручно спати в улюбленій позі. Крім того, доктор напевно порадив вам спати на лівому боці, щоб забезпечити необхідне кровопостачання вашого майбутнього малюка. Звичайно ж, сон в одному положенні протягом всієї ночі може привести до болів в спині, стегнах. І якщо ви – з тих майбутніх мам, які страждають від дискомфорту під час сну, найкраще рішення для вас – купити велику подушку для вагітних.

Тяга до їжі під час вагітності: що вона говорить про вас?

Всі ми чули про те, що під час вагітності смаки жінки можуть змінюватися і ставати досить дивними. Вірніше, дивною є тяга до певної їжі, яку, як нам здається, просто неможливо подолати. Всі ми пояснюємо це нестачею певних речовин в організмі майбутньої мами – мовляв, організму (і, відповідно, майбутньому малюкові) чогось не вистачає, і він з розуму зведе, але отримає те, що йому потрібно.

Як знати, що пологи почалися?

Якщо ви вагітні, чим далі, тим більше ви можете почати переживати про те, що пологи почнуться в самому невідповідному місці. Можливо, ви відчуваєте себе дуже недосвідченою і боїтеся не розпізнати ознаки справжніх родових сутичок. Повірте, переважна більшість жінок народжують в лікарні і приїжджають заздалегідь. І коли почнуться ваші пологи, ви про це обов'язково дізнаєтеся.

Як вибирати сукні для вагітних: поради майбутнім мамам

Якщо ви чекаєте на дитину, то напевно розумієте, що зовсім скоро через зростаючий животик увесь ваш звичний одяг перестане вам підходити. А це означає, що вам доведеться оновити гардероб і витратитися на одяг для вагітних. Звичайно ж, ви, як і будь-яка жінка, хочете залишатися стильною і виглядати привабливо під час вагітності, і тут незамінними стануть сукні для майбутніх мам.

Найкращі пози для сну під час вагітності

Можливо, це закон підлості, але саме зараз, коли вам потрібен міцний нічний сон більше, ніж будь-коли раніше, виспатися стає все складніше і складніше (безсоння є однією з найпоширеніших проблем під час вагітності). Влягтися зручніше в ліжку тепер не так все й просто, особливо, якщо ви завжди любили спати на животі, який зараз розміром з кавун.

Лазерна епіляція під час вагітності – наскільки це безпечно? (частина 2)

Факти про лазерну епіляцію під час вагітності

• Під час лазерної епіляції використовується неіонізуюче випромінювання, яке виробляє високу температуру, щоб знищити від кореня небажані волоски, не викликаючи мутацію клітин. Лазер проникає в шкіру тільки на глибину декількох міліметрів, але вироблене ним випромінювання може поглинатися навколишніми тканинами. І в той час, як доведено, що процедура не справляє негативного впливу на здоров'я жінки, лікарі досі не впевнені, чи так це на рахунок плоду, що розвивається.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас