Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Спокуслива нижня білизна, квіти та романтика: як провести свято закоханих?

Спокуслива нижня білизна, квіти та романтика: як провести свято закоханих?

Кажуть, що побут вбиває кохання. Звісно, ця приказка не може застосовуватися для кожної сім’ї, проте наявність малят вдома, постійна заклопотаність хатніми справами так чи інакше впливає на стосунки у подружжя, залишаючи все менше і менше простору для романтики. Для підтримання тонусу стосунків використовуйте будь-яку можливість, в тому числі – романтичну дату Дня всіх закоханих.

Букет квітів у подарунок

14 лютого – один з кращих приводів привітати кохану неочікуваним букетом квітів. Для цього можна скористатися сервісом доставки квітів Київ або особисто вибрати композицію та вручити дружині в знак привітання.

Для свята всіх закоханих якнайкраще підійдуть букети з троянд, проте можна обрати і більш ніжні композиції, наприклад:

  • квіти в коробці змішаних видів у одній кольоровій гамі;

  • монокомпозиції насичених кольорів (червоні троянди, жовті лілії тощо) або пастельних відтінків (ніжно-рожевий, бузковий, помаранчевий);

  • живі квіти у горщиках, оформлені у вигляді букету (гортензії, орхідеї, крокуси)

  • композиція із сукулентів з грунтом (флораріум).

Якщо ваша дружина працює, можна замовити доставку квітів безпосередньо на її роботу. До квітів додайте невеликий сувенір: м’яку іграшку, солодощі або гелієві кульки відповідної тематики.

Спокуслива нижня білизна для романтичного вечора

Не варто вважати, що День закоханих є святом виключно для молоді. Кохання не має віку або географії, а, отже, його можна святкувати незалежно від статусу стосунків, кількості років у шлюбі чи наявності сивини у волоссі.

Для цього дня можна обрати романтичну нижню білизну з мереживом тих фасонів, які якнайкраще підкреслять принади вашого тіла. Навіть базові моделі спіднього можуть виглядати надзвичайно спокусливо, якщо до них підібрати пояс для панчох, мереживний чокер або коротенький шовковий халатик.

Не хвилюйтесь за зайві складочки на тілі або неідеальну фігуру з позиції глянцевих журналів. Кожна фігура по-своєму прекрасна, головне – вдало підкреслити сильні сторони. До прикладу, для власниць пишного бюста можна обрати нижню білизну корсетного типу з глибокою зоною декольте. Для жінок з зайвими кілограмами на стегнах краще придбати комплект білизни з трусиками бразиліана та мереживним поясом під панчохи.

Романтична атмосфера для романтичного вечора

Такі базові речі, як розкидані пелюстки троянд на ліжку або вечеря при свічках, є досить «заїждженими», тому спробуйте обрати більш креативні та незвичні варіанти створення романтичного настрою. Наприклад, можна замовити вечерю наосліп у відповідному ресторані. У темряві без зорового образу краще відчуваються тактильні та слухові аспекти.

Також можна замовити місце у кінотеатрі-ресторані, де є можливість провести час, поєднавши перегляд романтичного фільму зі смачною вечерею на персональних диванчиках зали. Для активного відпочинку придивіться до варіанту майстер-класу з вальсу або румби як найспокусливішого танцю латиноамериканської програми.

Для створення романтичної атмосфери при святкуванні вдома можна використати ароматичні палички або живі квіти з сильним ароматом, гру удвох на роздягання, дещо змінити правила твісту чи почитати удвох Камасутру з подальшим втіленням ідей звідти у логічне продовження вечора.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас