Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Робота, кар´єра і саморозвиток

В цьому розділі ми поділимося з вами актуальниими порадами щодо роботи і кар'єрного успіху: як отримати роботу, як пройти співбесіду, як знаходити баланс між роботою і родинними стосунками тощо. А також тут ви знайдете багато корисної інформації для матусь, що бажають заробляти у декреті.

3 хороші причини записатися на курси дитячого масажу

Якщо говорити про дитячий масаж, то навчання цьому навику сприймається більшістю людей як щось, що потрібно лікарям, масажистам або реабілітологам. Насправді ж, таке навчання буде корисним практично кожній дорослій людині: як фахівцям – для підвищення кваліфікації або надбання нових корисних знань і навичок, так і простим батькам, що бажають дати можливий максимум для здорового росту і розвитку малюка.

Саморозвиток – не розкіш, а необхідність. Сучасні можливості з форумом Складчина

Сьогодні недостатньо мати профільну освіту, щоб бути успішним і реалізувати себе в тій чи іншій сфері, потрібно постійно слідкувати за тенденціями, розвиватись і експериментувати. Самоосвіта зараз не менш ефективна і перспективна, ніж шкільне і спеціалізоване навчання, адже людина самостійно може отримувати знання з будь-якої галузі і в найбільш зручній і доступній формі.

Матусям, що працюють вдома – 12 порад для вашої продуктивності

Якщо ви – молода мама, вам не обов'язково відмовлятися від роботи і жертвувати своєю кар'єрою, адже в умовах сучасності в більшості випадків ви можете продовжувати працювати віддалено. Однак вдома стільки відволікаючих чинників, що часто сфокусуватися і продуктивно попрацювати просто не виходить. Як же вирішити цю проблему і продовжувати будувати свою успішну кар'єру молодій мамі?

5 причин, чому під час вагітності краще працювати з дому

Деякі жінки проходять крізь вагітність легко і елегантно. Вони виглядають дуже добре і продовжують протягом всіх 40 тижнів процвітати в кар'єрі та особистому житті. Ми, безумовно, поважаємо таких жінок, але далеко не кожній з нас це вдається.

Ефективний пошук роботи в Мережі – як шукати?

Здавалося б, з настільки широкою популярністю, Інтернет повинен лише спрощувати процес пошуку роботи. Насправді ж, виявляється все з точністю до навпаки, і величезна кількість вакансій, роботодавців і різноманітних ресурсів робить цей процес ще більш складним і трудомістким. Щоб знайти підходящу вакансію доведеться витратити чимало часу на пошуки і розсилку резюме потенційним роботодавцям. Як же зробити пошук більш ефективним?

Бробанк.уа: хто володіє інформацією, той володіє світом

Банк – це кредитно-фінансова установа, яка дає можливість людині зберігати свої накопичення, отримувати позику, здійснювати перекази коштів і платежів. А якщо ще й врахувати, що ці операції можна здійснювати через Інтернет, не виходячи з дому, то можна зрозуміти, наскільки наявність банків робить життя людини більш комфортним і зручним.

Як повернутися у робочий режим після сезону свят

Ось і добігають кінця новорічні свята, яких ми так довго чекали! А тепер доводиться повертатися у звичайні будні з їхніми графіками та обов’язками. Часто буває важко повертатися у робочий режим після довготривалих святкувань, відпустки чи канікул. Ось кілька правил, які допоможуть вам прийти у робочу чи навчальну форму.

Навчання на дієтолога-нутріціолога - запорука здоров’я родини

Для написання цієї статті використано матеріали сайту https://kikhtieva.com.ua/kursy-dietologa-nutriciologa/ з онлайн навчання на дієтолога-нутріціолога.

Чому кожному з нас варто почати вчити англійську?

Якщо ви до цих пір не знаєте жодної іноземної мови, то напевно з таких вигаданих причин, як «немає часу» або «у мене не вийде». Також від деяких можна почути, що їхній вік вже не підходить для вивчення англійської або будь-якого і іншої мови. Насправді, це лише придумані виправдання, а причин почати вчити ту саму англійську прямо зараз дійсно багато!

Якщо гроші не можуть купити щастя, то що може?

Подумайте про те, коли ви в останній раз купували те, що дійсно хотіли. Як ви почувалися після цього? Напевно дуже навіть добре. А тепер є щось, що ви хочете так само сильно? Новий телефон, можливо, гарний одяг... Напевно, коли ви купите цю обновку, будете знову дуже радіти.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас