Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Робота, кар´єра і саморозвиток

В цьому розділі ми поділимося з вами актуальниими порадами щодо роботи і кар'єрного успіху: як отримати роботу, як пройти співбесіду, як знаходити баланс між роботою і родинними стосунками тощо. А також тут ви знайдете багато корисної інформації для матусь, що бажають заробляти у декреті.

10 причин, чому вам варто почати свій маленький бізнес вже сьогодні

Чи займаєтеся ви вже підприємницькою діяльністю, чи тільки збираєтеся спробувати, новий власний бізнес дасть вам необмежені можливості для фінансового і особистого росту. Займаючись улюбленою справою, ви будете отримувати задоволення від роботи кожен день, зможете приймати власні рішення, вчитися на власних помилках і розвиватися так, як вам того хочеться!

Робота за кордоном – як влаштуватися самостійно?

Жити і працювати за кордоном – мрія багатьох українців. І це цілком природно, враховуючи сучасну економічну ситуацію в нашій країні і той рівень життя, який пропонують сусідні Європейські країни. При цьому, як повідомляють ЗМІ, щороку в різних країнах з'являється все більше вакансій для українців, охочих працевлаштуватися за кордоном. Як же знайти роботодавця самостійно?

Про важливість швидкочитання для дітей, підлітків і дорослих

Читання є і буде невід'ємною частиною кожного нашого дня до кінця життя. Що б ви не читали (стрічку в соцмережах, книги, ділові документи або домашку своєї дитини), читання завжди залишатиметься способом отримання інформації, життєво важливим для нашого виживання і процвітання.

Новорічний корпоратив в «останню хвилину» - що можна придумати і як провести?

У вас ще немає заброньованого ресторану, сценарію і ведучих для новорічного корпоративу?! Що ж, судячи з усього, ви безнадійно запізнилися, і в кращих місцях усі дати вже заброньовані. Адже, як правило, в компаніях корпоратив починають планувати з другої середини літа, а у вересні-жовтні бронюють бажане приміщення. На жаль, знайти хороший варіант в співвідношенні ціна/якість в листопаді практично неможливо. Але не варто впадати у відчай, адже далі ми розповімо про те, що можна придумати в цьому випадку, і як провести корпоратив, щоб всі були задоволені.

Як не перестати бігати з приходом холодів: поради для осінніх пробіжок

На зміну теплому літньому сонечку прийшли красиві осінні пейзажі. Але разом з ними дні стають коротшими і холоднішими, і змусити себе вийти на пробіжку стає все складніше. Насправді ж осінь – найкраща пора року для пробіжок на вулиці. Скористайтеся нашими порадами, і ви самі зможете в цьому переконатися.

Чому росте популярність онлайн-кредитів: основні причини

Виникли обставини, що потребують незапланованих витрат? Не біда. Такі ситуації постійно стаються з більшістю українців. На щастя, сьогодні існує надзвичайно простий вихід зі становища. Оформлення онлайн-кредиту вже не раз допомагало у скруті сотням тисяч користувачів. Приблизно стільки ж наших співвітчизників мають намір скористатися послугами мікрофінансових організацій найближчим часом. Чому ж так зросла популярність позик через Інтернет?

11 повсякденних правил від успішних жінок

Робота, життя, любов, друзі, родина і завоювання світу – такими грандіозними планами живе практично кожна сучасна жінка. Але деяким з нас дійсно вдається цього досягти. Такі успішні жінки здаються супергероями, хоч у них насправді і немає суперздібностей. Як же тоді вони всього цього домагаються?

Гігієна на робочому місці, або самі «брудні секрети» вашого офісу

З огляду на те, скільки часу ми проводимо на роботі, стає очевидно, як сильно робоче середовище впливає на наше здоров'я. А якщо врахувати, що прибиранню в офісі, як правило, приділяється набагато менше уваги, деякі його місця стають справжніми розсадниками вірусів і мікробів.

8 порад няням-новачкам від професійних нянь

Хочете стати хорошою нянею і виділятися з тисяч подібних резюме? В такому випадку поради від нянь, які досягли успіху в своїй справі, будуть вам дуже доречними! Далі ми розповімо про все, що можуть порадити професійні няні початківцям – від того, як знайти хорошу роботу, до того, як правильно спілкуватися з сім'ями, в яких ви будете працювати.

Працевлаштування в Польщі: до кого звернутися?

Чому б не спробувати свої можливості та не заробити, працюючи за кордоном? Адже зараз можна без проблем знайти роботу в Європі та заробляти мінімум в 3 рази більше, ніж на батьківщині. До кого можна звернутися, щоб отримати змогу добре влаштуватися?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас