Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Робота, кар´єра і саморозвиток

В цьому розділі ми поділимося з вами актуальниими порадами щодо роботи і кар'єрного успіху: як отримати роботу, як пройти співбесіду, як знаходити баланс між роботою і родинними стосунками тощо. А також тут ви знайдете багато корисної інформації для матусь, що бажають заробляти у декреті.

Чому росте популярність онлайн-кредитів: основні причини

Виникли обставини, що потребують незапланованих витрат? Не біда. Такі ситуації постійно стаються з більшістю українців. На щастя, сьогодні існує надзвичайно простий вихід зі становища. Оформлення онлайн-кредиту вже не раз допомагало у скруті сотням тисяч користувачів. Приблизно стільки ж наших співвітчизників мають намір скористатися послугами мікрофінансових організацій найближчим часом. Чому ж так зросла популярність позик через Інтернет?

11 повсякденних правил від успішних жінок

Робота, життя, любов, друзі, родина і завоювання світу – такими грандіозними планами живе практично кожна сучасна жінка. Але деяким з нас дійсно вдається цього досягти. Такі успішні жінки здаються супергероями, хоч у них насправді і немає суперздібностей. Як же тоді вони всього цього домагаються?

Гігієна на робочому місці, або самі «брудні секрети» вашого офісу

З огляду на те, скільки часу ми проводимо на роботі, стає очевидно, як сильно робоче середовище впливає на наше здоров'я. А якщо врахувати, що прибиранню в офісі, як правило, приділяється набагато менше уваги, деякі його місця стають справжніми розсадниками вірусів і мікробів.

8 порад няням-новачкам від професійних нянь

Хочете стати хорошою нянею і виділятися з тисяч подібних резюме? В такому випадку поради від нянь, які досягли успіху в своїй справі, будуть вам дуже доречними! Далі ми розповімо про все, що можуть порадити професійні няні початківцям – від того, як знайти хорошу роботу, до того, як правильно спілкуватися з сім'ями, в яких ви будете працювати.

Працевлаштування в Польщі: до кого звернутися?

Чому б не спробувати свої можливості та не заробити, працюючи за кордоном? Адже зараз можна без проблем знайти роботу в Європі та заробляти мінімум в 3 рази більше, ніж на батьківщині. До кого можна звернутися, щоб отримати змогу добре влаштуватися?

Вибираємо подарунок начальнику на новорічні свята і не тільки

Чи знали ви, що бізнес-етикет не зобов'язує жодного співробітника дарувати начальнику подарунки на будь-які свята? Насправді, згідно з цим самим етикетом, краще зовсім нічого не подарувати, ніж піднести неправильний подарунок (який змусить боса відчувати себе некомфортно або думати, що ви таким нехитрим чином намагаєтеся завоювати його прихильність). Але, як би там не було, дарувати подарунки шефу на день народження і календарні свята у нас прийнято. Як же, в такому випадку, вибрати правильний подарунок?

Про користь малювання для дітей і дорослих

Всі ми інтуїтивно розуміємо, що малювання, як і будь-яка творчість або хобі, корисне і дорослим, і дітям. Але крім очевидних плюсів – задоволення і зняття стресу, малювання має і безліч інших корисних властивостей для нашого тіла і розуму.

ТОП-5 найкращих занять для мам в декреті

Материнство розкриває в жінках такі задатки, про які вони раніше навіть не підозрювали. Є безліч прикладів, коли заняття, яке рятувало маму від рутини в декреті, переростало в прибутковий бізнес.

КОРИСНІ ЗВИЧКИ: 5 РАНКОВИХ РИТУАЛІВ ДЛЯ ПРАВИЛЬНОГО ПОЧАТКУ ДНЯ

У кожної з нас є свої «дрібнички» і повсякденні ритуали: ранкова зарядка, хвилинка для себе коханої, запашна кава, маленькі приємності для доброго настрою або сніданок з родиною… Який би ритуал не був звичним саме для тебе, є список з 5 ранкових традицій, що можуть змінити світ всередині та навколо тебе. Спробуй зробити їх щоденними звичками і переконайся сама.

7 порад для тих, хто їсть на роботі

Вам знову доводиться їсти на роботі? Ми розповімо про те, як харчуватися в офісі здоровіше.

Сучасний темп життя іноді диктує свої умови. Одна з них – вимушене харчування на робочому місці. Як не крути, а більше половини сучасних працівників хоча б кілька разів на тиждень їдять біля монітора комп'ютера. Звичайно ж, це не корисно. Таке харчування може стати причиною не тільки переїдання і набору зайвої ваги, але і багатьох інших проблем зі здоров'ям.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас