Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Робота, кар´єра і саморозвиток

В цьому розділі ми поділимося з вами актуальниими порадами щодо роботи і кар'єрного успіху: як отримати роботу, як пройти співбесіду, як знаходити баланс між роботою і родинними стосунками тощо. А також тут ви знайдете багато корисної інформації для матусь, що бажають заробляти у декреті.

Чому кожному з нас варто почати вчити англійську?

Якщо ви до цих пір не знаєте жодної іноземної мови, то напевно з таких вигаданих причин, як «немає часу» або «у мене не вийде». Також від деяких можна почути, що їхній вік вже не підходить для вивчення англійської або будь-якого і іншої мови. Насправді, це лише придумані виправдання, а причин почати вчити ту саму англійську прямо зараз дійсно багато!

Якщо гроші не можуть купити щастя, то що може?

Подумайте про те, коли ви в останній раз купували те, що дійсно хотіли. Як ви почувалися після цього? Напевно дуже навіть добре. А тепер є щось, що ви хочете так само сильно? Новий телефон, можливо, гарний одяг... Напевно, коли ви купите цю обновку, будете знову дуже радіти.

Яку іноземну мову вивчити? – Робимо обдуманий вибір!

Сьогодні іноземні мови стають невід'ємною частиною нашого життя. Вони потрібні нам і в роботі, і в ділових поїздках або подорожах, і дуже корисні для навчання. Крім того, саме вивчення іноземних мов дуже корисне для розвитку – як для дітей, так і для дорослих, і навіть людей похилого віку.

10 причин, чому вам варто почати свій маленький бізнес вже сьогодні

Чи займаєтеся ви вже підприємницькою діяльністю, чи тільки збираєтеся спробувати, новий власний бізнес дасть вам необмежені можливості для фінансового і особистого росту. Займаючись улюбленою справою, ви будете отримувати задоволення від роботи кожен день, зможете приймати власні рішення, вчитися на власних помилках і розвиватися так, як вам того хочеться!

Робота за кордоном – як влаштуватися самостійно?

Жити і працювати за кордоном – мрія багатьох українців. І це цілком природно, враховуючи сучасну економічну ситуацію в нашій країні і той рівень життя, який пропонують сусідні Європейські країни. При цьому, як повідомляють ЗМІ, щороку в різних країнах з'являється все більше вакансій для українців, охочих працевлаштуватися за кордоном. Як же знайти роботодавця самостійно?

Про важливість швидкочитання для дітей, підлітків і дорослих

Читання є і буде невід'ємною частиною кожного нашого дня до кінця життя. Що б ви не читали (стрічку в соцмережах, книги, ділові документи або домашку своєї дитини), читання завжди залишатиметься способом отримання інформації, життєво важливим для нашого виживання і процвітання.

Новорічний корпоратив в «останню хвилину» - що можна придумати і як провести?

У вас ще немає заброньованого ресторану, сценарію і ведучих для новорічного корпоративу?! Що ж, судячи з усього, ви безнадійно запізнилися, і в кращих місцях усі дати вже заброньовані. Адже, як правило, в компаніях корпоратив починають планувати з другої середини літа, а у вересні-жовтні бронюють бажане приміщення. На жаль, знайти хороший варіант в співвідношенні ціна/якість в листопаді практично неможливо. Але не варто впадати у відчай, адже далі ми розповімо про те, що можна придумати в цьому випадку, і як провести корпоратив, щоб всі були задоволені.

Як не перестати бігати з приходом холодів: поради для осінніх пробіжок

На зміну теплому літньому сонечку прийшли красиві осінні пейзажі. Але разом з ними дні стають коротшими і холоднішими, і змусити себе вийти на пробіжку стає все складніше. Насправді ж осінь – найкраща пора року для пробіжок на вулиці. Скористайтеся нашими порадами, і ви самі зможете в цьому переконатися.

Чому росте популярність онлайн-кредитів: основні причини

Виникли обставини, що потребують незапланованих витрат? Не біда. Такі ситуації постійно стаються з більшістю українців. На щастя, сьогодні існує надзвичайно простий вихід зі становища. Оформлення онлайн-кредиту вже не раз допомагало у скруті сотням тисяч користувачів. Приблизно стільки ж наших співвітчизників мають намір скористатися послугами мікрофінансових організацій найближчим часом. Чому ж так зросла популярність позик через Інтернет?

11 повсякденних правил від успішних жінок

Робота, життя, любов, друзі, родина і завоювання світу – такими грандіозними планами живе практично кожна сучасна жінка. Але деяким з нас дійсно вдається цього досягти. Такі успішні жінки здаються супергероями, хоч у них насправді і немає суперздібностей. Як же тоді вони всього цього домагаються?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас