Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Робота, кар´єра і саморозвиток

В цьому розділі ми поділимося з вами актуальниими порадами щодо роботи і кар'єрного успіху: як отримати роботу, як пройти співбесіду, як знаходити баланс між роботою і родинними стосунками тощо. А також тут ви знайдете багато корисної інформації для матусь, що бажають заробляти у декреті.

Ким може працювати матуся у декреті?

Декретна відпустка — це період, коли мама майже весь свій час присвячує дитині та домашньому побуту. Перший рік після народження дитини взагалі вважається найбільш стресовим. І зазвичай ні в кого не виникає навіть думки про те щоб, знайти собі якийсь підробіток на час декрету. Але згодом стає легше. І вже на другому-третьому році матусі всерйоз розмірковують над тим, щоб почати працювати і поповнювати сімейний бюджет.

Особливості системи Prozorro

Головною ідеєю з 2016 року було зробити систему публічних закупівель відкритою та прозорою для громадян країни. Саме тому команда волонтерів змогла власними силами створити сервіс Prozorro, без якого відтепер не відбувається жоден аукціон. Цей сервіс швидко став зручним та популярним, адже головне його кредо звучить так – «аби всі бачили все».

Трудова еміграція до Польщі. Нотаріальний супровід та юридичні тонкощі

Мої вітання, шановні читачі!
Моє ім'я, Володимир Чуловський, і я працюю понад 10 років у нотаріальній сфері України.

Останнім часом значно побільшала кількість пошукових запитів, пов’язаних з темами «трудова міграція до Польщі», «навчання у Польщі», «туристична поїздка до Польщі» тощо. Цей допис буде корисним саме для тих, кого цікавлять ці питання.

Декілька хороших причин витратитися на фітодизайн у своєму офісі

Якщо у вашому офісі вся зелень зводиться до одиноких горщиків із звичайними кімнатними рослинами на підвіконнях або до кактусів на робочих столах, вам безперечно варто задуматися про озеленення робочого простору. Таке рішення має набагато більше переваг, ніж просто естетична складова.

Список справ – всі ми його пишемо, та не всі виконуємо

Список справ на день, тиждень, місяць, рік може стати відмінним помічником в кар'єрі і повсякденному житті. Більшість з нас складає такі списки, але чомусь в одних все по списку робиться, а у інших так і залишається на папері. Що ж ми робимо не так, і як це виправити?

Життя після атаки COVID-19, яким спеціалістам найлегше знайти роботу у Володимирі-Волинському?

Життя після атаки COVID-19, яким спеціалістам найлегше знайти роботу у Володимирі-Волинському?

Ділові щоденники та блокноти – як правильно вибирати?

Сучасне життя будь-якої людини сповнене інформації, яку іноді утримати в голові просто неможливо. І мова йде не тільки про ділових людей чи бізнесменів, а й про домогосподарок і молодих мам, студентів та офісних працівників! Щоб встигнути все і нічого не забути протягом дня, важливо всі справи записувати, і тут на допомогу вам прийде щоденник. Про те, як правильно підібрати записник для себе або в подарунок, ми розповімо далі.

3 хороші причини записатися на курси дитячого масажу

Якщо говорити про дитячий масаж, то навчання цьому навику сприймається більшістю людей як щось, що потрібно лікарям, масажистам або реабілітологам. Насправді ж, таке навчання буде корисним практично кожній дорослій людині: як фахівцям – для підвищення кваліфікації або надбання нових корисних знань і навичок, так і простим батькам, що бажають дати можливий максимум для здорового росту і розвитку малюка.

Саморозвиток – не розкіш, а необхідність. Сучасні можливості з форумом Складчина

Сьогодні недостатньо мати профільну освіту, щоб бути успішним і реалізувати себе в тій чи іншій сфері, потрібно постійно слідкувати за тенденціями, розвиватись і експериментувати. Самоосвіта зараз не менш ефективна і перспективна, ніж шкільне і спеціалізоване навчання, адже людина самостійно може отримувати знання з будь-якої галузі і в найбільш зручній і доступній формі.

Матусям, що працюють вдома – 12 порад для вашої продуктивності

Якщо ви – молода мама, вам не обов'язково відмовлятися від роботи і жертвувати своєю кар'єрою, адже в умовах сучасності в більшості випадків ви можете продовжувати працювати віддалено. Однак вдома стільки відволікаючих чинників, що часто сфокусуватися і продуктивно попрацювати просто не виходить. Як же вирішити цю проблему і продовжувати будувати свою успішну кар'єру молодій мамі?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас