Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Як підготуватися до розлучення: 6 важливих кроків

Підготовка до розлучення може здатися вам зрадою. Це звучить холодно і обачливо, але насправді це найкраще, що ви можете зробити. Підготовка до розлучення допоможе вам вберегтися від багатьох підводних каменів, уникнути зайвих суперечок і стресових ситуацій, подарує відчуття впевненості і зробить сам процес більш гладким.

Як бабусям і дідусям активніше брати участь у житті своїх онуків?

Ваші бабусі-дідусі напевно люблять побалувати малюка іграшками, солодощами і увагою... але цим же вони можуть негативно впливати на виховання дитини.

Це вічна проблема – бабусі й дідусі балують онуків (наприклад, дозволяючи їм їсти солодощі перед їжею). Та в сучасних умовах все змінюється, і батьки мами або тата стають справжніми помічниками у вихованні та розвитку дитини. Хочете, щоб бабусі-дідусі активніше брали участь в житті дитини і робили це з користю для малюка? Наші поради стануть вам у нагоді.

Чому відносини між чоловіком і жінкою змінюються з появою дитини?

Новий малюк, нові ви, нове все...

Батьківство дійсно впливає на відносини. Зрештою, у вас стрес, постійне недосипання, а ваші відносини вже не на першому місці, адже вся ваша увага зосереджена на безпорадному малюкові.

Готуємося до батьківства: 16 порад майбутньому татові

Чи намагаєтеся ви до сих пір впоратися з шоком, чи чекали цього моменту вже кілька років, новина про те, що ви станете татом – це переломний момент в житті. Це нормально, якщо у вас змішані почуття, а вірніше – цілий вінегрет емоцій (від чистої радості до відвертого жаху), навіть якщо ви завжди хотіли дитину.

Розлучення з мінімумом стресу – реальність, завдяки сервісу РозірванняШлюбу.Online

Розлучення – непростий процес, як емоційно, так і юридично. І якщо впоратися з болючими почуттями вам допоможуть близькі люди, то юридичну сторону питання прийнято вирішувати з допомогою адвоката. Проте сьогодні вам навіть не обов’язково ходити до юридичної консультації – максимально спростити процес можна, скориставшись сервісом розлучення шлюбу онлайн razvod-online.com.ua.

Народження дитини: сума витрат під час вагітності і першого року життя

За даними ООН на червень 2019 року на одну жінку в світі в середньому припадає 2,5 дитини. І хоч з 90-х рр XX століття спостерігається спад темпів зростання населення Землі, чисельність людей продовжує збільшуватися.

Визнання батьківства

Питання визнання батьківства є досить актуальним у наш час. На жаль трапляються ситуації, коли батько відмовляється від своєї новонародженої дитини, не перебуваючи в офіційному шлюбі з матір’ю дитини та не хоче брати на себе обов’язки щодо її виховання та утримання. Що ж робити в такій ситуації нам розповість львівський адвокат Карпель Олександра legallawyer.com.ua.

Як допомогти близькій людині адаптуватися до життя в будинку престарілих?

З цими почуттями може бути дуже складно впоратися, навіть якщо ви обираєте заклад найвищого класу. Тому сьогодні ми поділимося з вами порадами про те, як допомогти близькій людині швидше і легше пройти через період адаптації у будинку для літніх людей. Адже ви дійсно можете багато для цього зробити!

Бабусі й дідусі вчать дитину поганим звичкам: що робити?

Незважаючи на те, що більшість дошкільнят ходять в дитячий садок, все ж зазвичай вони проводять чимало часу з бабусями і дідусями. І, на жаль, спілкування з ними не завжди може йти на користь дитині. Малюк копіює поведінку дорослих, з якими проводить час, і від дідусів-бабусь в тому числі може підчепити такі нездорові звички, як «залипання» в телевізорі, засинання в пізній час, харчування лише смаколиками, крики, коли він чогось не отримує тощо.

Як сформувати капітал для майбутньої освіти дітей

Про актуальні інструменти формування капіталу для майбутньої освіти дітей та про можливості програм накопичувального страхування розповідає Олександр Гриньков, радник Голови Правління страхової компанії «Княжа Лайф Vienna Insurance Group».

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас