Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.
Підготовка до розлучення може здатися вам зрадою. Це звучить холодно і обачливо, але насправді це найкраще, що ви можете зробити. Підготовка до розлучення допоможе вам вберегтися від багатьох підводних каменів, уникнути зайвих суперечок і стресових ситуацій, подарує відчуття впевненості і зробить сам процес більш гладким.
Ваші бабусі-дідусі напевно люблять побалувати малюка іграшками, солодощами і увагою... але цим же вони можуть негативно впливати на виховання дитини.
Це вічна проблема – бабусі й дідусі балують онуків (наприклад, дозволяючи їм їсти солодощі перед їжею). Та в сучасних умовах все змінюється, і батьки мами або тата стають справжніми помічниками у вихованні та розвитку дитини. Хочете, щоб бабусі-дідусі активніше брали участь в житті дитини і робили це з користю для малюка? Наші поради стануть вам у нагоді.
Чи намагаєтеся ви до сих пір впоратися з шоком, чи чекали цього моменту вже кілька років, новина про те, що ви станете татом – це переломний момент в житті. Це нормально, якщо у вас змішані почуття, а вірніше – цілий вінегрет емоцій (від чистої радості до відвертого жаху), навіть якщо ви завжди хотіли дитину.
Розлучення – непростий процес, як емоційно, так і юридично. І якщо впоратися з болючими почуттями вам допоможуть близькі люди, то юридичну сторону питання прийнято вирішувати з допомогою адвоката. Проте сьогодні вам навіть не обов’язково ходити до юридичної консультації – максимально спростити процес можна, скориставшись сервісом розлучення шлюбу онлайн razvod-online.com.ua.
Питання визнання батьківства є досить актуальним у наш час. На жаль трапляються ситуації, коли батько відмовляється від своєї новонародженої дитини, не перебуваючи в офіційному шлюбі з матір’ю дитини та не хоче брати на себе обов’язки щодо її виховання та утримання. Що ж робити в такій ситуації нам розповість львівський адвокат Карпель Олександра legallawyer.com.ua.
З цими почуттями може бути дуже складно впоратися, навіть якщо ви обираєте заклад найвищого класу. Тому сьогодні ми поділимося з вами порадами про те, як допомогти близькій людині швидше і легше пройти через період адаптації у будинку для літніх людей. Адже ви дійсно можете багато для цього зробити!
Незважаючи на те, що більшість дошкільнят ходять в дитячий садок, все ж зазвичай вони проводять чимало часу з бабусями і дідусями. І, на жаль, спілкування з ними не завжди може йти на користь дитині. Малюк копіює поведінку дорослих, з якими проводить час, і від дідусів-бабусь в тому числі може підчепити такі нездорові звички, як «залипання» в телевізорі, засинання в пізній час, харчування лише смаколиками, крики, коли він чогось не отримує тощо.