Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Що вам варто знати про свою дитину-Близнюків

День народження вашої дитини припадає на період з 21 травня по 20 червня? Значить, ви виховуєте малюка-Близнюків. Що цікаво буде дізнатися батькам про цей інтелектуально живий і дуже соціальний знак Зодіаку?

Як пережити локдаун: поради працюючим батькам

Працюючі батьки знову намагаються всіма силами збалансувати роботу і домашнє навчання дітвори. Так, це знову повторюється: все під локдауном, школи закриті, а працюючі батьки намагаються зрозуміти, як їм з усім цим впоратися...

Що вам варто знати про свою дитину-Тельця

Якщо ви – мама Тельця, народженого між 20 квітня і 20 травня, вам дуже пощастило. Ви ростите спокійну і врівноважену дитину. Однак, вона ще і дуже вперта. Дізнайтеся більше цікавого про свого маленького Тельця – читайте далі.

Що вам варто знати про свою дитину-Овна

Ви – горді батьки маленького Баранчика, який народився з 21 березня по 19 квітня? Дізнайтеся більше про те, як на вашу дитину вплинув знак Овна, під яким вона народилася.

Що вам варто знати про свою дитину-Риби

Якщо ваша дитина народилася в період з 19 лютого по 20 березня, це означає, що вона з'явилася на світ під знаком Риб. Не кожен малюк-Риби буде відповідати типовому опису цього знака Зодіаку, та швидше за все, ви все одно помітите за ним деякі з цих якостей...

Що вам варто знати про свою дитину-Водолія

Якщо ваша дитина народилася з 20 січня по 18 лютого, це означає, що ви ростите розумного, хитрого і різнобічного малюка-Водолія. А як ще даний знак Зодіаку вплинув на характер крихітки? Про все, що вам варто знати про свою дитину-Водолія – далі в нашій статті.

Що вам варто знати про свою дитину-Козерога

Якщо ваш малюк народився між 22 грудня і 19 січня, то за знаком Зодіаку він – Козеріг. Маленький Козеріжок напевно буде рішучим, працьовитим, впертим і дуже добрим. А що ще можна сказати про таку дитину?

Послуги адвоката з розлучень онлайн

Зіткнулися з необхідністю розірвання шлюбу, але не маєте можливості особисто відвідати адвоката? В такому випадку правову допомогу можна отримати в режимі онлайн. Необхідність в ній може з'явитися в будь-який момент – як під час складання заяви в РАЦС, так і безпосередньо в процесі розлучення.

Як підготуватися до розлучення: 6 важливих кроків

Підготовка до розлучення може здатися вам зрадою. Це звучить холодно і обачливо, але насправді це найкраще, що ви можете зробити. Підготовка до розлучення допоможе вам вберегтися від багатьох підводних каменів, уникнути зайвих суперечок і стресових ситуацій, подарує відчуття впевненості і зробить сам процес більш гладким.

Як бабусям і дідусям активніше брати участь у житті своїх онуків?

Ваші бабусі-дідусі напевно люблять побалувати малюка іграшками, солодощами і увагою... але цим же вони можуть негативно впливати на виховання дитини.

Це вічна проблема – бабусі й дідусі балують онуків (наприклад, дозволяючи їм їсти солодощі перед їжею). Та в сучасних умовах все змінюється, і батьки мами або тата стають справжніми помічниками у вихованні та розвитку дитини. Хочете, щоб бабусі-дідусі активніше брали участь в житті дитини і робили це з користю для малюка? Наші поради стануть вам у нагоді.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас