Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Чому відносини між чоловіком і жінкою змінюються з появою дитини?

Новий малюк, нові ви, нове все...

Батьківство дійсно впливає на відносини. Зрештою, у вас стрес, постійне недосипання, а ваші відносини вже не на першому місці, адже вся ваша увага зосереджена на безпорадному малюкові.

Готуємося до батьківства: 16 порад майбутньому татові

Чи намагаєтеся ви до сих пір впоратися з шоком, чи чекали цього моменту вже кілька років, новина про те, що ви станете татом – це переломний момент в житті. Це нормально, якщо у вас змішані почуття, а вірніше – цілий вінегрет емоцій (від чистої радості до відвертого жаху), навіть якщо ви завжди хотіли дитину.

Розлучення з мінімумом стресу – реальність, завдяки сервісу РозірванняШлюбу.Online

Розлучення – непростий процес, як емоційно, так і юридично. І якщо впоратися з болючими почуттями вам допоможуть близькі люди, то юридичну сторону питання прийнято вирішувати з допомогою адвоката. Проте сьогодні вам навіть не обов’язково ходити до юридичної консультації – максимально спростити процес можна, скориставшись сервісом розлучення шлюбу онлайн razvod-online.com.ua.

Народження дитини: сума витрат під час вагітності і першого року життя

За даними ООН на червень 2019 року на одну жінку в світі в середньому припадає 2,5 дитини. І хоч з 90-х рр XX століття спостерігається спад темпів зростання населення Землі, чисельність людей продовжує збільшуватися.

Визнання батьківства

Питання визнання батьківства є досить актуальним у наш час. На жаль трапляються ситуації, коли батько відмовляється від своєї новонародженої дитини, не перебуваючи в офіційному шлюбі з матір’ю дитини та не хоче брати на себе обов’язки щодо її виховання та утримання. Що ж робити в такій ситуації нам розповість львівський адвокат Карпель Олександра legallawyer.com.ua.

Як допомогти близькій людині адаптуватися до життя в будинку престарілих?

З цими почуттями може бути дуже складно впоратися, навіть якщо ви обираєте заклад найвищого класу. Тому сьогодні ми поділимося з вами порадами про те, як допомогти близькій людині швидше і легше пройти через період адаптації у будинку для літніх людей. Адже ви дійсно можете багато для цього зробити!

Бабусі й дідусі вчать дитину поганим звичкам: що робити?

Незважаючи на те, що більшість дошкільнят ходять в дитячий садок, все ж зазвичай вони проводять чимало часу з бабусями і дідусями. І, на жаль, спілкування з ними не завжди може йти на користь дитині. Малюк копіює поведінку дорослих, з якими проводить час, і від дідусів-бабусь в тому числі може підчепити такі нездорові звички, як «залипання» в телевізорі, засинання в пізній час, харчування лише смаколиками, крики, коли він чогось не отримує тощо.

Як сформувати капітал для майбутньої освіти дітей

Про актуальні інструменти формування капіталу для майбутньої освіти дітей та про можливості програм накопичувального страхування розповідає Олександр Гриньков, радник Голови Правління страхової компанії «Княжа Лайф Vienna Insurance Group».

Фактори, які сприяють розлученню

Вступаючи до шлюбу, люди зазвичай планують створити міцну та щасливу родину. Проте доля кожної сім’ї складається по-різному. В ході численних наукових досліджень вченими були виділені фактори, які сприяють розлученню. Розглянемо кожен із них.

4 важливі поради, які зроблять вашу родину ще міцнішою

Як батьки, ми робимо все можливе, щоб якомога краще піклуватися про дітей. Від їжі, яку ми їм даємо, до оточення, в якому з ними живемо і фізичної активності, до якої намагаємося їх привчити. Але є ще один важливий спосіб подбати про дітей – це міцна родина, яка стане основою для подальшого їх успішного життя.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас