Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Як навчитися отримувати задоволення від виснажливої ролі батьків (частина 1)

Коли ми дивимося на рекламні ролики підгузків (і, можливо, на якусь «зразкову» маму на ігровому майданчику), складається враження, що батьківство – це найблаженніший досвід і єдине справжнє щастя, яке може статися з нами. Наче воно наповнене дитячими посмішками, перемогами у шкільних конкурсах та прекрасними новими досягненнями, якими малюк просто тішить регулярно.

Працююча чи домашня мама – що краще для дитини?

Деякі мами вирішують залишитися вдома та взяти на себе традиційну роль господині та, власне, мами. Інші ж прагнуть не закидати свою кар'єру й жити повним життям. Та вибираючи між цими двома варіантами, жінка не може думати тільки про себе, вирішальним фактором стає те, що краще для дитини.

7 несподіваних способів покращити стосунки

Чи зустрічаєтеся ви, чи вже не перший рік в шлюбі, ви можете замислюватися про те, як поліпшити нинішній стан відносин. На відміну від романтичних комедій, де все само собою налагоджується після сварок і розбіжностей, в реальному житті для підтримки процвітаючих взаємин з коханою людиною потрібно докладати зусиль. Але це не так вже й складно – скористайтеся нашими порадами!

Ідеальна різниця у віці між дітьми – яка вона?

Після появи першої дитини думки про другу з'являються все частіше. І якщо ви все ж таки вирішите, що хочете другого малюка, то напевно будете шукати відповіді на запитання, яка різниця у віці малечі буде оптимальною. А чи є взагалі ідеальна різниця у віці між дітьми?

10 причин звернутися до сімейного психолога

1. Постійні сварки на одну і ту саму тему

У вас є відчуття, що наступна сварка починається так само, як і попередня, і тим самим закінчується? Це означає, що ви повторюєте одну і ту ж схему. Сімейний психолог допоможе вам вийти з глухого кута і усунути викривлення в комунікації, аби ви могли зосередитися на змістовній розмові і вирішити проблему.

Що вам варто знати про свою дитину-Стрільця

Хочете дізнатися більше про свого заповзятливого, веселого і відкритого малюка-Стрільця? Якщо ваша дитина народилася між 22 листопада і 21 грудня, це її знак Зодіаку. І ось, як він вплинув на дитину...

Що вам варто знати про свою дитину-Скорпіона

Ваша дитина народилася між 23 жовтня і 21 листопада? Значить, за знаком Зодіаку вона – Скорпіон. Це дуже емоційний астрологічний знак, також потайний, але дуже відданий. Давайте поглянемо на таких діток уважніше...

Дитина хоче собаку – що робити?

Рано чи пізно всі батьки стикаються з ситуацією, коли дитина просить про щеня. Що робити, що відповідати в цьому випадку? Адже перш ніж просто погодитися, ви повинні запитати себе, наскільки чадо і вся ваша родина готова до появи в будинку такого вихованця.

Що вам варто знати про свою дитину-Терези

Якщо ваша дитина з'явилася на світ між 23 вересня і 22 жовтня, це означає, що вона народилася під знаком Терезів. Такі малюки дуже соціальні і музично обдаровані – в цих осінніх дітлахах дійсно є, що полюбити.

Що вам варто знати про свою дитину-Діву

Якщо ваша дитина народилася в період з 23 серпня до 22 вересня, її знак Зодіаку – Діва. І дорослі, і маленькі Діви знамениті своєю відповідальністю і любов'ю до порядку. Ваше миле чадо триматиме вас в тонусі, але також крихітка даруватиме вам багато-багато любові.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас