Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Що вам варто знати про свою дитину-Стрільця

Хочете дізнатися більше про свого заповзятливого, веселого і відкритого малюка-Стрільця? Якщо ваша дитина народилася між 22 листопада і 21 грудня, це її знак Зодіаку. І ось, як він вплинув на дитину...

Що вам варто знати про свою дитину-Скорпіона

Ваша дитина народилася між 23 жовтня і 21 листопада? Значить, за знаком Зодіаку вона – Скорпіон. Це дуже емоційний астрологічний знак, також потайний, але дуже відданий. Давайте поглянемо на таких діток уважніше...

Дитина хоче собаку – що робити?

Рано чи пізно всі батьки стикаються з ситуацією, коли дитина просить про щеня. Що робити, що відповідати в цьому випадку? Адже перш ніж просто погодитися, ви повинні запитати себе, наскільки чадо і вся ваша родина готова до появи в будинку такого вихованця.

Що вам варто знати про свою дитину-Терези

Якщо ваша дитина з'явилася на світ між 23 вересня і 22 жовтня, це означає, що вона народилася під знаком Терезів. Такі малюки дуже соціальні і музично обдаровані – в цих осінніх дітлахах дійсно є, що полюбити.

Що вам варто знати про свою дитину-Діву

Якщо ваша дитина народилася в період з 23 серпня до 22 вересня, її знак Зодіаку – Діва. І дорослі, і маленькі Діви знамениті своєю відповідальністю і любов'ю до порядку. Ваше миле чадо триматиме вас в тонусі, але також крихітка даруватиме вам багато-багато любові.

Що вам варто знати про свою дитину-Лева

Ваш малюк святкує свій день народження між 23 липня і 22 серпня? Можливо, у вас підростає справжній артист, адже саме такими зазвичай є дітки-Леви – видатними, креативними і люблячими загальну увагу. А що ще можна дізнатися про маленького Лева за його знаком Зодіаку?

Що вам варто знати про свою дитину-Рака

Ваша дитина з'явилася на світ в період з 21 червня по 22 липня? Це означає, що вона народилася під знаком Зодіаку «Рак». Більшість таких дітлахів неймовірні, милі і чутливі. А що ще цікавого можна розповісти про маленьких Раків?

Що вам варто знати про свою дитину-Близнюків

День народження вашої дитини припадає на період з 21 травня по 20 червня? Значить, ви виховуєте малюка-Близнюків. Що цікаво буде дізнатися батькам про цей інтелектуально живий і дуже соціальний знак Зодіаку?

Як пережити локдаун: поради працюючим батькам

Працюючі батьки знову намагаються всіма силами збалансувати роботу і домашнє навчання дітвори. Так, це знову повторюється: все під локдауном, школи закриті, а працюючі батьки намагаються зрозуміти, як їм з усім цим впоратися...

Що вам варто знати про свою дитину-Тельця

Якщо ви – мама Тельця, народженого між 20 квітня і 20 травня, вам дуже пощастило. Ви ростите спокійну і врівноважену дитину. Однак, вона ще і дуже вперта. Дізнайтеся більше цікавого про свого маленького Тельця – читайте далі.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас