Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.
Рак молочної залози – одне з найбільш поширених онкологічних захворювань серед жінок. Проте, за словами фахівців, таких як лікар мамолог Львів, є чимало способів зменшити ризик його розвитку. Важливо розуміти, що рання діагностика та профілактика можуть значно підвищити шанси на успішне лікування.
Епілепсія – це неврологічний розлад, що характеризується періодичними неспровокованими нападами. Судоми виникають внаслідок аномальної електричної активності в мозку, що призводить до тимчасових порушень у поведінці, свідомості чи відчуттях. Симптоми дуже різноманітні та можуть включати раптові конвульсії, захлинання, витріщання, втрату свідомості або легкі сенсорні розлади. Частота та інтенсивність нападів відрізняються в різних людей.
Кандидоз кишківника – досить поширене захворювання інфекційної природи, яке може виникати через ослаблення імунітету. Його викликають дріжджоподібні грибки, що належать до роду кандида (Candida spp.) та в нормі знаходяться в кишківнику у більш ніж 80% людей. Захворювання вражає слизову, від нього страждають люди будь-якого віку, і воно призводить до значного дискомфорту.
Травматизація шкіри — не рідкісне явище в будь-якому віці. Рани можуть бути побутовими, одержаними внаслідок необережного поводження з інструментами або кухонним обладнанням. Діти часто травмуються в процесі активних ігор надворі, а дорослі — на роботі, якщо вона пов'язана з фізичною працею. Якщо правильно обробляти рану, епітелій досить швидко регенерує, і на шкірі залишається рубець. Однак у деяких випадках місце ураження може інфікуватись бактеріальною флорою, що призводить до необхідності додаткового лікування. Для терапії ран, що нагноюються, використовують різні антибактеріальні мазі і порошки (наприклад, Стрептоцид), іноді може знадобитися хірургічне втручання. Саме тому важливо звертатися до лікаря за перших ознак інфекції.
Введення
Комп'ютерна томографія (КТ) та рентгеновські дослідження є двома різними методами медичної діагностики, які грають важливу роль у виявленні захворювань та вирішенні медичних питань. Незважаючи на те, що обидва методи використовують рентгенівське випромінювання, вони мають відмінності у своїх принципах роботи та застосуванні. Давайте розглянемо деякі ключові аспекти, які відрізняють КТ від рентгену.
Сьогодні знайти отоларинголога не є проблемою. У «Сіті Клінік» працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом у сфері діагностики, лікування та профілактики захворювань «вуха, горла, носа». Ознайомитися з лікарями та записатися на первинну консультацію можна на https://cityclinic.com.ua/ua/konsultaciya-lora.