Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Консультація дитячого офтальмолога

Хто такий дитячий офтальмолог

Офтальмолог (окуліст) – це фахівець з очних хвороб і проблем із зором. Дитячий офтальмолог спеціалізується на особливостях зростаючих очей. Існує безліч факторів, від недоношеності до генетичної схильності, які можуть впливати на те, яким буде зір дитини і майбутнього дорослого.

Безпека дитини в зимовий період: все, що варто знати батькам (частина 3)

Зимовий спорт і активний відпочинок: техніка безпеки

Ці поради допоможуть вам уникнути травм під час активного зимового відпочинку...

Безпека дитини в зимовий період: все, що варто знати батькам (частина 2)

Поширені проблеми зі здоров'ям в зимовий період

Є деякі захворювання і проблеми зі здоров'ям, які частіше трапляються саме в зимовий період. Знаючи про них, ви будете готові.

Безпека дитини в зимовий період: все, що варто знати батькам (частина 1)

Зима – весела і цікава пора для дітей! Але також вона може нести певні ризики і небезпеки для малюків. Щоб отримувати лише задоволення від зимового періоду, скористайтеся нашими порадами, які допоможуть подбати про малечу в сезон холодів і убезпечити її від можливих неприємностей.

7 порад, як зберегти фігуру під час новорічних свят

Скоро Новий рік, а це означає, що разом з ялинкою, гірляндами та застіллями до нас постукають і зайві кілограми. Тому, щоб після різдвяних канікул влізти в улюблену сукню і не займатися лікуванням шлунку, дотримуйтеся правильного харчування. Не бійтеся - на дієту в новорічну ніч вас ніхто не посадить!

Як захистити дитину від застуди: важлива інформація для батьків

Курячий супчик дійсно допомагає, а антибіотики – це не відповідь... Цією та іншою корисною інформацією про те, як захистити свою малечу від застуди, і як допомогти при перших її симптомах, ми поділимося з вами сьогодні.

Експрес-методи зниження стресу

«Стрес – це не те, що з вами сталося,
а те, як ви це сприймаєте»
Г. Сельє

Як правильно харчуватися на роботі

Сучасне життя напрочуд динамічне. За просуванням до поставленої цілі, за вирішенням безлічі завдань, людина нерідко не знаходить часу просто сісти й поїсти. Важко навіть визначити, що гірше: зовсім «забути» про обід чи перекусити фаст-фудом, яблуком, кавою тощо. Неправильне харчування на роботі досить швидко дає про себе знати. За свідченням МОЗ, воно є причиною 2/3 усіх хвороб, з якими до лікарів звертаються пацієнти. Серед них: проблеми зі шлунково-кишковим трактом, серцево-судинною системою, онкологія, діабет, порушення обміну речовин і навіть проблеми з диханням!

Як зробити будинок безпечним для дитини з астмою?

Ваш малюк страждає від астми? Якщо так, то обстановка в будинку є важливим фактором, який впливатиме на його здоров'я. Тому батькам дітей-астматиків неймовірно важливо створити в будинку здорову і безпечну атмосферу, яка допоможе полегшити симптоми захворювання.

Ваш особистий психолог... по Скайпу!

Коли у людини виникають проблеми (хвороба, розбіжності з близькими, стреси на роботі), не потрібно опускати руки. Як не дивно, іноді навіть негативні події допомагають змінити життя на краще. Але самостійно впоратися з труднощами під силу далеко не всім. Щоб з гідністю вийти зі складної ситуації, варто звернутися до професіонала. Таким фахівцем, за допомогою якого вдасться знову набути впевненості в собі, часто може виявитися професійний психолог по Скайпу.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас