Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Експрес-методи зниження стресу

«Стрес – це не те, що з вами сталося,
а те, як ви це сприймаєте»
Г. Сельє

Як правильно харчуватися на роботі

Сучасне життя напрочуд динамічне. За просуванням до поставленої цілі, за вирішенням безлічі завдань, людина нерідко не знаходить часу просто сісти й поїсти. Важко навіть визначити, що гірше: зовсім «забути» про обід чи перекусити фаст-фудом, яблуком, кавою тощо. Неправильне харчування на роботі досить швидко дає про себе знати. За свідченням МОЗ, воно є причиною 2/3 усіх хвороб, з якими до лікарів звертаються пацієнти. Серед них: проблеми зі шлунково-кишковим трактом, серцево-судинною системою, онкологія, діабет, порушення обміну речовин і навіть проблеми з диханням!

Як зробити будинок безпечним для дитини з астмою?

Ваш малюк страждає від астми? Якщо так, то обстановка в будинку є важливим фактором, який впливатиме на його здоров'я. Тому батькам дітей-астматиків неймовірно важливо створити в будинку здорову і безпечну атмосферу, яка допоможе полегшити симптоми захворювання.

Ваш особистий психолог... по Скайпу!

Коли у людини виникають проблеми (хвороба, розбіжності з близькими, стреси на роботі), не потрібно опускати руки. Як не дивно, іноді навіть негативні події допомагають змінити життя на краще. Але самостійно впоратися з труднощами під силу далеко не всім. Щоб з гідністю вийти зі складної ситуації, варто звернутися до професіонала. Таким фахівцем, за допомогою якого вдасться знову набути впевненості в собі, часто може виявитися професійний психолог по Скайпу.

Чому важливо відвідувати стоматолога регулярно?

Нас з дитинства привчали до того, що візит до стоматолога повинен бути кожні 6 місяців. Але через те, що цей процес не всім подобається, а точніше взагалі не подобається, то більшість людей відтягують з такими походами.

Взуття для малюків: важливі питання і відповіді на них

Як взуття може вплинути на розвиток дитячих стоп?

Взуття може зіграти важливу роль у розвитку стоп малюка. Коли дитина народжується, її стопи складаються в основному з хрящиків і жиру. У міру зростання хрящ починає тверднути, перетворюючись на кістки. І якщо форма дитячого взуття підібрана неправильно, це може стати причиною зсуву суглобів, обмежити нормальний ріст стопи, а з ним – і спектр її природних рухів.

Кілька природних способів підвищити фертильність

Фертильність – аспект здоров'я, який багато хто сприймає, як належне: у вас є секс, ви вагітнієте, правильно? Насправді, навіть мінімальні стресові фактори можуть перешкодити успішному зачаттю. Якщо ви зараз намагаєтеся зачати малюка, ці прості здорові поради допоможуть вам підвищити шанси на успіх.

Що варто знати, вибираючи для себе ортопедичний матрац?

Всі ми чули про ортопедичні матраци, як про набагато більш якісну поверхню для сну, корисну при багатьох захворюваннях спини і шиї, а також таку що просто забезпечує здоровий сон. Проте, що таке ортопедичний матрац, і чим він насправді вони відрізняється від звичайного, розуміють далеко не всі.

Як приготувати маску для обличчя, яка підійде дитині?

Незважаючи на те, що сьогодні ми дуже багато уваги приділяємо догляду за нашою шкірою (тоніки, пілінги, сироватки, маски) своїх дітей ми, як і раніше, продовжуємо привчати до простого умивання водою і милом. Їхня шкіра ще не старіє, тому більшого їм і не потрібно? А ось і ні, вона так само, як і наша, піддається впливу несприятливих навколишніх факторів, тільки ось у малечі шкіра ще ніжніша і делікатніша.

«Мамо, в мене болить живіт»: поширені проблеми з дитячим животиком і їх рішення

Хоч зазвичай ви і знаєте, що у малюка болить животик (це проявляється блювотою або діареєю протягом 24-48 годин), вам варто дізнатися побільше про причини болю в животі у дітей. І, звичайно ж, ви, як батьки, повинні знати, як допомогти дитині в кожній з цих ситуацій.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас