Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Чи мають постити вагітні жінки?

Продовжуючи тему посту, яка останнім часом активно піднімається на нашому сайті, доречним буде згадати про піст під час вагітності - питання, яке також є дуже актуальним зараз.

Панікуєте через коронавірус? – Ось, що ви можете зробити з цим!

Здається, весь світ говорить про коронавірус COVID-19. Інтернет переповнений різноманітною інформацією про все, що з ним пов'язано, а ваші родичі і співробітники (якщо ви, звичайно, не працюєте вже вдома) жваво обговорюють все прочитане про нього в соціальних мережах.

Чим зайняти дитину під час карантину?

Отже, ми на карантині. Школи, садочки і дитячі центри закриті, а батьки «застрягли» з малечею вдома. Але ж діти – жахливі непосиди. Висидіти вдома цілих три тижні для них – справжня мука, і справжнє випробування – для нервової системи батьків.

Переваги професійного відбілювання зубів

Коли ви зустрічаєте людину, у вас є лише кілька секунд на те, щоб справити враження. І красива посмішка зіграє в цьому не останню роль. Білі зуби приваблюють, створюють відчуття молодості, свіжості і хорошого здоров'я. Це те, чого багатьом з нас не вистачає з віком, адже натуральну білизну зубів, на жаль, складно зберегти, як би ви не старалися.

Як змусити дитину одягатися тепло взимку?

І вам теж здається, що ваша дитина просто не відчуває холоду? Адже змусити малечу тепло одягатися в сезон холодів буває дійсно складно. Якщо і ви страждаєте від цієї проблеми, сьогодні ми дамо вам кілька порад, які допоможуть змусити дитину одягатися тепло взимку, а також розповімо, чому це дійсно важливо.

Кровоточивість ясен, зрушення зубів і інші «сюрпризи» ротової порожнини під час вагітності

Ваші зуби, ясна і загальний стан порожнини рота може бути не першим, про що ви думаєте, дізнавшись про вагітність. Але їх здоров'я важливе завжди, і особливо під час вагітності. Тому сьогодні ми поділимося з вами інформацією про те, що важливо знати про здоров'я порожнини рота майбутнім мамам.

Консультація дитячого офтальмолога

Хто такий дитячий офтальмолог

Офтальмолог (окуліст) – це фахівець з очних хвороб і проблем із зором. Дитячий офтальмолог спеціалізується на особливостях зростаючих очей. Існує безліч факторів, від недоношеності до генетичної схильності, які можуть впливати на те, яким буде зір дитини і майбутнього дорослого.

Безпека дитини в зимовий період: все, що варто знати батькам (частина 3)

Зимовий спорт і активний відпочинок: техніка безпеки

Ці поради допоможуть вам уникнути травм під час активного зимового відпочинку...

Безпека дитини в зимовий період: все, що варто знати батькам (частина 2)

Поширені проблеми зі здоров'ям в зимовий період

Є деякі захворювання і проблеми зі здоров'ям, які частіше трапляються саме в зимовий період. Знаючи про них, ви будете готові.

Безпека дитини в зимовий період: все, що варто знати батькам (частина 1)

Зима – весела і цікава пора для дітей! Але також вона може нести певні ризики і небезпеки для малюків. Щоб отримувати лише задоволення від зимового періоду, скористайтеся нашими порадами, які допоможуть подбати про малечу в сезон холодів і убезпечити її від можливих неприємностей.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас