Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Чистимо зубки немовляті: що важливо знати батькам?

Перші зубки вашого малюка будуть лише тимчасовим інструментом для жування і заміняться постійними приблизно в ранньому шкільному віці. Проте, це не означає, що молочні зубки менш важливі, і за ними можна доглядати не так ретельно. По-перше, правильний догляд за ротовою порожниною з найніжнішого віку привчить дитину до корисних гігієнічних звичок, а по-друге – мінімізує ризик проблем зі здоров'ям корінних зубів у майбутньому.

Вибираємо зубну щітку за віком дитини

Вибрати правильну зубну щітку дитині може бути дуже непросто, враховуючи всю їхню різноманітність в сучасних магазинах. Дитячі зубні щітки різняться за формами і розмірами, і кожна з них призначена для свого віку, потреб і здібностей. У міру дорослішання щітка вашого малюка, звичайно ж, повинна змінюватися. Наші поради допоможуть вам кожен раз вибирати правильну зубну щітку для свого чада.

Чому вам не варто боятися раку?

Більшості людей не варто боятися раку, тому що у нашого організму є безліч захисних механізмів проти цього захворювання.

Та все ж деякі люди можуть настільки боятися цього захворювання, що їхній страх переростає у фобію. Канцерофобія – це активна поведінка, пов'язана зі страхом перед раковими захворюваннями, при якій люди продовжують постійно обстежуватися і (незважаючи на хороші аналізи) так і не отримують впевненості в тому, що раку у них немає. Решта (переважна більшість) людей не страждають від такої фобії, але часто все ж мають прихований, підсвідомий страх перед раком.

4 вагомі причини відвести дитину до офтальмолога

Хороший зір і здорові очі – ключ до навчання і розвитку вашої дитини. А оскільки зір розвивається аж до 8-9-річного віку, важливо регулярно перевіряти здоров'я очей малюка, щоб виявити можливі проблеми на самій ранній стадії і тут же почати лікувати.

Ранкова нудота під час вагітності

Ох, якби ці ранкові неприємності були тільки ранковими... Саме тому сьогодні ми розповімо про те, як можуть собі полегшити життя жінки, які страждають від нудоти під час вагітності, особливо на перших місяцях.

3 важливі поради для батьків в сезон застуд і грипу

Батькам маленьких діточок може здатися, що весь сезон холодів хтось в будинку то й діло, що бореться з застудою. На нежить вже ніхто навіть не звертає уваги, чи не так? Приходить осінь-зима, і малеча починає хворіти...

Перша допомога дитині: важливі питання і відповіді на них

Перша допомога дитині: важливі питання і відповіді

Порізи заживають швидше під пов'язкою чи якщо їх залишити відкритими, щоб «дихали»?

Поки поріз залишається відкритим, пов'язка допоможе запобігти попаданню в нього інфекцій і струпів. Але через пару днів краще дати ранці трохи подихати – це може прискорити загоєння. Можна, наприклад, укладати дитину спати без пов'язки. А якщо ви зможете через пару годин накласти її знову, не розбудивши дитину, зробіть це.

Перша допомога дитині: що робити при найпоширеніших травмах?

З того моменту, коли ваш малюк починає робити свої перші кроки, хочете ви того чи ні, він буде потрапляти в неприємності. Звичайно ж, ви не зможете захистити його від усього, але ви можете багато чого зробити, щоб мінімізувати наслідки дитячих травм.

Як багато води потрібно пити взимку?

Наш організм на 70% складається з води. Саме тому пити її регулярно і в достатній кількості так важливо для загального здоров'я і прекрасного самопочуття. І якщо влітку спека буквально змушує нас випивати ці півтора-два літри води на день, то взимку про вживання незамінної H2O ми частенько забуваємо.

Дитина боїться стоматолога: як допомогти побороти страх?

Похід з дитиною до стоматолога може стати дійсно складним випробуванням. Адже і ми самі, дорослі, часто боїмося зубника, що вже говорити про дітлахів? Що ж ви, як батько, можете зробити, щоб допомогти дитині впоратися зі своїм страхом і подолати його? Ми пропонуємо три прості поради, які допоможуть заспокоїти малюка перед візитом до дантиста і зробити цю подію і для нього, і для вас не такою стресовою.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас