Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.
Через всесвітнє поширення коронавірусної хвороби всі ми змушені носити захисні маски в громадських місцях. А деякі одягають ще й рукавички, щоб ефективніше захищатися від вірусу. Однак експерти кажуть про те, що в деяких випадках дані аксесуари можуть давати людям помилкове відчуття захищеності, особливо, коли ми носимо їх неправильно.
Всім нам набагато простіше насолоджуватися красою зими, коли ми здорові. Це стосується і дітей. Але холодний сезон приносить чимало клопоту батькам. І в той час, як деякі з них обґрунтовані, інші – ні, і є поширеними помилками. Тому сьогодні ми хочемо поговорити про деякі популярні міфи, які стосуються здоров'я дитини взимку.
Скоро Новий рік, а це означає, що разом з ялинкою, гірляндами та застіллями до нас постукають і зайві кілограми. Тому, щоб після різдвяних канікул влізти в улюблену сукню і не займатися лікуванням шлунку, дотримуйтеся правильного харчування. Не бійтеся - на дієту в новорічну ніч вас ніхто не посадить!
Маски стали для нас предметом першої необхідності, і тепер в громадських місцях їх зобов'язані носити навіть діти. Але дитину складніше умовити носити маску: пояснити їй необхідність такої міри і змусити потерпіти той дискомфорт, який вона приносить. Та все ж можна постаратися – наші поради повинні вам в цьому допомогти.
В останні місяці всі ми відчуваємо легку тривожність з приводу свого здоров'я. Чи ловили ви себе на тому, що стали частіше прикладати долоню до чола або тягнутися до термометру? Якщо так, то це нормально, адже підвищена температура тіла може говорити про захворювання, а ще це поширений симптом не тільки грипу і ГРВІ, а й коронавірусної хвороби.
Коли на вулиці холоднішає, батькам потрібно бути особливо уважними щодо безпеки дитини в автокріслі. Через пишний багатошаровий одяг ремені безпеки автокрісла не прилягають достатньо щільно до тіла малюка і можуть не забезпечувати того захисту, на який ми розраховуємо. Тому є кілька важливих правил, якими необхідно користуватися всім батькам, які саджають дітвору в автокрісло в сезон холодів.
Усім без винятку жінкам слід регулярно відвідувати гінеколога. Однак, багато жінок звертаються до лікаря лише в тому випадку, коли виникають проблеми зі здоров'ям або зачаттям дитини. В цей же час фахівці заявляють: своєчасна діагностика і консультація у гінеколога дозволяє на ранніх стадіях виявити різні проблеми репродуктивної сфери, в тому числі ті, які призводять до порушень фертильності та безпліддя в майбутньому.