Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Ортопедична стоматологія – не тільки для літніх людей

Поговоримо про таку актуальну стоматологічну послугу, як протезування. Багато хто вважає, що протези потрібні лише літнім людям. Насправді допомога стоматолога-ортопеда може знадобитися в будь-якому віці, навіть дітям, і не тільки у випадках сильного пошкодження постійних зубів, а й у разі проблем із тимчасовими (молочними) зубами.

Як підготувати дитину до нового навчального року? Поради батькам

Втягуватись у навчальний процес після тривалих канікул завжди важко, та батьки в змозі зробити так, щоб період адаптації був найменш стресовим для школяра.

Бородавки у дітей: що варто знати батькам

Бородавки – це нешкідливі утворення на шкірі, викликані вірусом (папіломавірус). Вони не несуть небезпеки, а є скоріше естетичною проблемою, що впливає на нашу привабливість. Та якщо з ними нічого не робити, вони можуть поширюватися по інших частинах тіла і навіть передаватися іншим людям. Бородавки й досі викликають чимало питань у людей, а особливо – в молодих батьків. На них ми постараємося відповісти у даній статті.

Чи можна засмагати мамам, що годують

Якщо відповідати на це питання стисло, но так.

Відмовлятися повністю від сонячних ванн мамі, яка годує, точно не варто, і це може підтвердити професійний мамолог.

10 способів впоратися з закрепом у крихітки

Якщо вам здається, що малюк тужиться, або якщо в його підгузку тверді грудочки, це явна ознака того, що він страждає від закрепів. Якщо ця проблема трапляється регулярно, або якщо ви бачите кров в стільці дитини, необхідно відразу ж звернутися до лікаря. А наші поради допоможуть впоратися з дитячими закрепами, коли ситуація не надто серйозна.

Як вибрати сонцезахисний крем для дитини – поради дерматологів

Відпочинок на пляжі, пікніки в парку, поїздки на природу і всілякі літні активності – так, ми насолоджуємося теплим сезоном, як можемо! Малеча особливо любить проводити час на свіжому повітрі в літні місяці, тому хороший сонцезахисний крем і правильне його використання стають необхідністю. Але як вибирати такі засоби для дітвори?

Світловідбиваючі наклейки на одяг для дітей – їх безпека в темряві

Світловідбиваючі елементи на дитячому одязі з'являються все частіше в наші дні. І в цьому немає нічого дивного, адже ця дрібниця може врятувати дитині життя.

Все більше сучасних брендів створює стильні дизайни дитячих речей, що включають світловідбиваючі елементи. Ці вставочки і наклейки зі спеціального матеріалу роблять дитину більш видимою на дорозі, особливо в сутінковий час, під час дощу і в туман. А ще вони виглядають дуже стильно і сучасно.

Як підготувати дитину до УЗД?

Всім нам з різних причин колись призначали ультразвукове обстеження. Це нешкідлива, безболісна, неінвазивна процедура, тому вона також нерідко призначається дітлахам. Щоб результати УЗД були максимально інформативними і достовірними, до процедури слід правильно підготуватися.

Як проходить УЗД серця?

Ультразвукове дослідження серця – це точний метод, завдяки якому можна спостерігати кровоток у порожнинах серця та судинах. Обстеження дозволяє оцінити анатомічні структури серця, товщину стінок і розміри порожнин серця. Під час обстеження реєструється рух серцевого м’яза та клапанів, скоротливість і ступінь їхнього звуження. УЗД серця у Львові також може оцінити внутрішньосерцевий шум при вроджених дефекта

3 хороші причини записатися на курси дитячого масажу

Якщо говорити про дитячий масаж, то навчання цьому навику сприймається більшістю людей як щось, що потрібно лікарям, масажистам або реабілітологам. Насправді ж, таке навчання буде корисним практично кожній дорослій людині: як фахівцям – для підвищення кваліфікації або надбання нових корисних знань і навичок, так і простим батькам, що бажають дати можливий максимум для здорового росту і розвитку малюка.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас