Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

10 речей, які варто спробувати, якщо немовля не хоче спати вдень

Немовлята можуть бути дуже непостійними в плані сну і «чинити опір» режиму. Проте їм потрібні ці близько трьох годин денного сну, принаймні поки вони не досягнуть віку 9 місяців. Малюк, який не спить, постійно вередує і випробовує маму на міцність, в результаті страждають всі. Що ж можна зробити в цій ситуації? І як привчити дитину до постійного режиму сну?

Особливості дитячої ендодонтії

Ендодонтія займається вивченням захворювань кореневих каналів та збереженням рідних зубів для пацієнтів. На ендодонтію ціна залежить від складності захворювання пацієнта та методів, які використовуються лікарем для збереження його зубів.

Зубні імпланти: чи підходить це вам?

Незважаючи на значний розвиток стоматології, багато людей все ж втрачають зуби – в основному, в результаті карієсу, парадонтозу, травм. Та якщо раніше ця проблема вирішувалася лише мостами або протезами, то сьогодні нам доступна послуга імплантації.

Популярні помилки, які ми здійснюємо, одягаючи захисну маску і рукавички

Через всесвітнє поширення коронавірусної хвороби всі ми змушені носити захисні маски в громадських місцях. А деякі одягають ще й рукавички, щоб ефективніше захищатися від вірусу. Однак експерти кажуть про те, що в деяких випадках дані аксесуари можуть давати людям помилкове відчуття захищеності, особливо, коли ми носимо їх неправильно.

Кілька популярних міфів про дитяче здоров´я в зимовий період

Всім нам набагато простіше насолоджуватися красою зими, коли ми здорові. Це стосується і дітей. Але холодний сезон приносить чимало клопоту батькам. І в той час, як деякі з них обґрунтовані, інші – ні, і є поширеними помилками. Тому сьогодні ми хочемо поговорити про деякі популярні міфи, які стосуються здоров'я дитини взимку.

7 порад, як зберегти фігуру під час новорічних свят

Скоро Новий рік, а це означає, що разом з ялинкою, гірляндами та застіллями до нас постукають і зайві кілограми. Тому, щоб після різдвяних канікул влізти в улюблену сукню і не займатися лікуванням шлунку, дотримуйтеся правильного харчування. Не бійтеся - на дієту в новорічну ніч вас ніхто не посадить!

Як змусити дитину носити маску?

Маски стали для нас предметом першої необхідності, і тепер в громадських місцях їх зобов'язані носити навіть діти. Але дитину складніше умовити носити маску: пояснити їй необхідність такої міри і змусити потерпіти той дискомфорт, який вона приносить. Та все ж можна постаратися – наші поради повинні вам в цьому допомогти.

Вимірюємо температуру правильно: що сьогодні варто знати кожному

В останні місяці всі ми відчуваємо легку тривожність з приводу свого здоров'я. Чи ловили ви себе на тому, що стали частіше прикладати долоню до чола або тягнутися до термометру? Якщо так, то це нормально, адже підвищена температура тіла може говорити про захворювання, а ще це поширений симптом не тільки грипу і ГРВІ, а й коронавірусної хвороби.

10 порад для безпеки вашої дитини в автокріслі взимку

Коли на вулиці холоднішає, батькам потрібно бути особливо уважними щодо безпеки дитини в автокріслі. Через пишний багатошаровий одяг ремені безпеки автокрісла не прилягають достатньо щільно до тіла малюка і можуть не забезпечувати того захисту, на який ми розраховуємо. Тому є кілька важливих правил, якими необхідно користуватися всім батькам, які саджають дітвору в автокрісло в сезон холодів.

Як часто потрібно проходити загальне обстеження здоров´я?

Що таке загальне обстеження здоров'я?

Найчастіше ми записуємося до лікаря, коли почуваємося погано, щоб вирішити конкретну проблему зі здоров'ям. І лише деякі регулярно проходять загальне – комплексне обстеження здоров'я. Фахівці медичного центру «ЮБІАЙ» розповідають про те, чому важливо регулярно проходити таке обстеження, і як часто це варто робити кожному з нас.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас