Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Як зменшити ризик розвитку раку молочної залози

Рак молочної залози – одне з найбільш поширених онкологічних захворювань серед жінок. Проте, за словами фахівців, таких як лікар мамолог Львів, є чимало способів зменшити ризик його розвитку. Важливо розуміти, що рання діагностика та профілактика можуть значно підвищити шанси на успішне лікування.

Як діагностують епілепсію

Епілепсія – це неврологічний розлад, що характеризується періодичними неспровокованими нападами. Судоми виникають внаслідок аномальної електричної активності в мозку, що призводить до тимчасових порушень у поведінці, свідомості чи відчуттях. Симптоми дуже різноманітні та можуть включати раптові конвульсії, захлинання, витріщання, втрату свідомості або легкі сенсорні розлади. Частота та інтенсивність нападів відрізняються в різних людей.

Кандидоз кишківника

Кандидоз кишківника – досить поширене захворювання інфекційної природи, яке може виникати через ослаблення імунітету. Його викликають дріжджоподібні грибки, що належать до роду кандида (Candida spp.) та в нормі знаходяться в кишківнику у більш ніж 80% людей. Захворювання вражає слизову, від нього страждають люди будь-якого віку, і воно призводить до значного дискомфорту.

Від газиків до спокійного сну: як працюють антиколікові грілки

В перші місяці життя малюки часто стикаються з коліками — це досить розповсюджене явище, яке може призвести до багатьох безсонних ночей як для дитини, так і для батьків. Рішення цієї проблеми є — антиколікові грілки.

Гнійні рани — чому утворюються і як їх успішно позбутися

Травматизація шкіри — не рідкісне явище в будь-якому віці. Рани можуть бути побутовими, одержаними внаслідок необережного поводження з інструментами або кухонним обладнанням. Діти часто травмуються в процесі активних ігор надворі, а дорослі — на роботі, якщо вона пов'язана з фізичною працею. Якщо правильно обробляти рану, епітелій досить швидко регенерує, і на шкірі залишається рубець. Однак у деяких випадках місце ураження може інфікуватись бактеріальною флорою, що призводить до необхідності додаткового лікування. Для терапії ран, що нагноюються, використовують різні антибактеріальні мазі і порошки (наприклад, Стрептоцид), іноді може знадобитися хірургічне втручання. Саме тому важливо звертатися до лікаря за перших ознак інфекції.

Лікування карієсу: етапи, складнощі, рекомендації

Карієс – одна з найпоширеніших стоматологічних проблем у світі. Ця недуга починається як мікропошкодження емалі та може призвести до серйозних ускладнень. Карієс зуба – незворотний процес, що прогресує. Відтягувати лікування означає втратити одиницю.

Жіночі гормони та сухість очей – який зв’язок?

В нашому організмі все взаємопов’язано. Так синдром сухого ока можуть викликати різні фактори – від використання контактних лінз до тривалої роботи за комп’ютером. Але не всі знають, що у цьому часто винні жіночі гормони.

Вітамін D для дітей: коли він справді необхідний? (частина 2)

Джерела вітаміну Д для дітей

Вітамін D міститься в різних продуктах, але найбільш багаті ним якраз ті, які дітки не дуже полюбляють. Наприклад, це: жирна риба (лосось, сардини, макрель, оселедець, тунець), олія печінки тріски, яйця (жовтки), гриби шиїтаке, печінка.

Чим Відрізняється Комп´ютерна Томографія (КТ) від Рентгену: Важливі Точки Порівняння

Введення

Комп'ютерна томографія (КТ) та рентгеновські дослідження є двома різними методами медичної діагностики, які грають важливу роль у виявленні захворювань та вирішенні медичних питань. Незважаючи на те, що обидва методи використовують рентгенівське випромінювання, вони мають відмінності у своїх принципах роботи та застосуванні. Давайте розглянемо деякі ключові аспекти, які відрізняють КТ від рентгену.

Як знайти хорошого лора?

Сьогодні знайти отоларинголога не є проблемою. У «Сіті Клінік» працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом у сфері діагностики, лікування та профілактики захворювань «вуха, горла, носа». Ознайомитися з лікарями та записатися на первинну консультацію можна на https://cityclinic.com.ua/ua/konsultaciya-lora.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас