Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Як швидко заспокоїти немовля

Виховання малюка вимагає неймовірної кількості уваги, турботи, терпіння та, звичайно ж, безмежної любові. Одне з ключових завдань, з якими стикаються батьки, — це заспокоєння плачучої дитини. Для цього існує кілька перевірених методів. Одним з найбільш ефективних є використання генератора білого шуму, який можна придбати на сайті за посиланням https://ezyy.com.ua/heneratory-biloho-shumu/. Цей пристрій виробляє спокійний, однорідний звук, який маскує інші звуки, створюючи умови, знайомі дитині ще з утроби матері. Це допомагає малюку швидко заспокоїтися і заснути.

Домашні засоби та корисні поради від мішків під очима

У попередній статті ми розглянули основні причини мішків під очима, а тепер поговоримо про те, що можна зробити в домашніх умовах, щоб боротися з цією проблемою.

Мазі негормональні при псоріазі у Києві та Україні з доставкою

Псоріаз – хронічна патологія, з якою може зіткнутися будь-яка людина. Хвороба вражає здорові ділянки шкіри та носить системний характер. Вона характеризується появою червоних плям, лусочок і сильної сверблячки. Цей стан викликає не лише фізичний дискомфорт, а й суттєво знижує якість життя людини у будь-якому віці.

Гемодіаліз – інноваційний метод лікування ниркових захворювань

Гемодіаліз відіграє важливу роль у лікуванні пацієнтів із хронічними нирковими захворюваннями, забезпечуючи виведення токсинів і зайвої рідини з крові. Серед лідерів у цій галузі вирізняється Гемодіалізний центр NiproLife, який надає своїм пацієнтам доступ до передових процедур апаратного гемодіалізу, що відповідають міжнародним стандартам лікування хронічних хвороб нирок. Докладніше про центр та його послуги можна дізнатися на офіційному сайті https://niprolife.com.ua/niprolife-v-kieve/.

Як привчити дитину робити ранкову зарядку

Ранкова зарядка – це незмінний атрибут всіх успішних людей. Посудіть самі, крім здоров'я вона несе в собі дисципліну – необхідно робити її щоранку, витримку – все робити за регламентом і режимом дня. Такі правильні норми, закладені в дитинстві, приведуть згодом до того що, зарядка буде не те, що звичкою, а нормою. Як почистити зуби, а спорт – ритуал, без якого не можна прожити і дня.

Рослинна клітковина — панацея від хвороб

Користь рослинної клітковини, її комплексний вплив на стан організму вже доведений багатьма дослідженнями. Зокрема, університет Otago (Нова Зеландія) на основі багаторічного дослідження запропонував оптимальну норму клітковини — не менше 25 г на добу. Саме таке дозування добре впливає на стан шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи, знижує ризик розвитку цукрового діабету та онкології, забезпечує оптимальні умови для зниження та утримання ваги.

15 причин мішків під очима вранці

А як часто ви прокидаєтеся з мішками під очима? Це досить поширена проблема, провокувати яку можуть різні причини. Але вся серйозність її в тому, що, крім естетичної проблеми, мішки під очима можуть свідчити про проблеми зі здоров'ям. Тож давайте розбиратися…

6 природних методів допомогти собі при застуді

З настанням сезону застуди та грипу більшість людей поспішають придбати розчинні гарячі напої та таблетки. Однак ми хочемо нагадати про 6 перевірених роками природних засобів для подолання вірусної інфекції.

Кропив´янка: основні фактори, що спричиняють виникнення та методи її лікування

Кропив'янка – це поширене захворювання, що характеризується раптовою появою сверблячих висипань на шкірі, які зовні схожі на сліди від удару кропивою. Це захворювання може мати багато причин, від алергічних реакцій до фізичних подразників, та вимагає відповідного лікування для полегшення симптомів. Для того щоб дізнатися більше про цю проблему та методи її лікування, можна перейти за посиланням https://euroderm.com.ua/clinics/disease-group/alergologiya/kropivyanka.html.

Коли терміново потрібно звернутися до подолога?

Здоров'я ніг є ключовим фактором, який впливає на загальний стан та активність людини. Однак часто люди не приділяють належної уваги першим симптомам проблем зі стопами, втрачаючи цінний час. Саме тому важливо знати, коли необхідно терміново звернутися за допомогою до спеціаліста, такого як подолог Київ. Якщо ви відчуваєте біль, дискомфорт у ногах, зміни в структурі або кольорі нігтьових пластин, це може бути сигналом необхідності візиту до подолога. Завдяки Центру подології Ашігянц, пацієнти мають доступ до високоякісних послуг догляду за ногами. Експерти цього центру допоможуть вирішити широкий спектр проблем зі здоров'ям ніг, надавши необхідну допомогу і консультації.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас