Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Успішний досвід боротьби з епідеміями в Київській Русі

У ці дні перед усім світом стоять питання боротьби з пандемією та які методи ефективного захисту від інфекцій населення. А як боролися з епідеміями наші пращури за часів Київської Русі? Чому нам слід повчитися у них? Про це дізнаємося зі статті, яку підготував «Парк Київська Русь».

Як оздоровити легені – стародавні рецепти Київської Русі

У ці дні всіх людей хвилюють тема медицини та охорони здоров'я. А що ви знаєте про те, якою була медицина за часів Київської Русі? Як зміцнювали здоров'я наші пращури тисячу років тому?

Наскільки важливо лікувати молочні зуби?

Всі ми знаємо це страшне слово – карієс. Та чомусь, коли мова йде про дитячу стоматологію, багато батьків не приділяють цій проблемі належної уваги, мовляв, «молочні зубки все одно випадуть». Справа в тому, що дитину дійсно важко заставити всидіти в стоматологічному кріслі і трошки потерпіти. Плюс, дитячі пломби зазвичай не набагато дешевші за дорослі. То ж чи варте воно того?

Вагітність і коронавірус: чи може COVID-19 нашкодити малюкові?

Вагітність – прекрасний, але і повний переживань період. Вас долають тисячі питань і сумнівів: від простих (але не дурних, тому що під час вагітності не буває дурних запитань) до дійсно складних.

Кров з ануса - частий симптом «сороміцьких» хвороб

Нарівні з дискомфортом і больовим синдромом анальна кров зараховується до найбільш поширених ознак різних захворювань в області ануса. Говорити про такі хвороби люди не поспішають, вважаючи розголос свого стану ганебною справою. Хоча такі тривожні симптоми, як кров із заднього проходу і болі при дефекації, повинні служити приводом для негайного звернення до спеціалістів Українського проктологічного центру.

Захисна маска в період карантину: важливі питання і відповіді на них

Носити чи не носити маску? Як її правильно вибрати і носити? Як доглядати? Ці та багато інших питань турбують багатьох людей в теперішній період карантину. На них ми постараємося дати відповіді в цій статті.

Коронавірус і хронічні захворювання: відповіді на важливі питання

Школи закриті, масові заходи перенесені на невизначений термін, а нам вкрай рекомендується дотримуватися заходів соціального дистанціювання і ретельно стежити за своєю гігієною. Коронавірус COVID-19 значним чином вплинув на наше життя, а також на наш емоційний стан. Ми переживаємо не тільки про те, щоб не заразитися, але і про те, щоб не заразити близьких нам людей, які знаходяться в групі ризику. Хто ж відноситься до цієї групи?

Антисептик для рук – що варто знати, і як правильно користуватися?

Антисептики для рук – поширений гігієнічний засіб. І особливо актуальний він зараз, в період карантину. Тепер ми бачимо дезінфектанти буквально всюди, а також купуємо їх додому і беремо з собою в сумочку. Але як багато ви знаєте про них?

Чи мають постити вагітні жінки?

Продовжуючи тему посту, яка останнім часом активно піднімається на нашому сайті, доречним буде згадати про піст під час вагітності - питання, яке також є дуже актуальним зараз.

Панікуєте через коронавірус? – Ось, що ви можете зробити з цим!

Здається, весь світ говорить про коронавірус COVID-19. Інтернет переповнений різноманітною інформацією про все, що з ним пов'язано, а ваші родичі і співробітники (якщо ви, звичайно, не працюєте вже вдома) жваво обговорюють все прочитане про нього в соціальних мережах.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас