Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Сон малюка після року: все, що потрібно знати молодим батькам (частина 3)

Найпоширеніші причини проблем зі сном у дитини після року Багато речей можуть погано вплинути на сон малюка, ось найпоширеніші з них

Чим дихає Ваша дитина у школі чи садочку?

Будемо відверті, якість повітря в українських школах та дитячих садочках далека від ідеалу. Якщо показники температури та вологості вчителям ще вдається тримати у рамках ДБН-ів (18-22℃, вологість повітря 40-60%), показники якості повітря (рівень CO, CO2, VOC) залишаються невтішними.

Чи варто дітям відвідувати спа-салони?

Спа-процедури дорослі люди використовують для регулярного догляду за тілом і позбавлення від стресу. А ось дитячі спа тільки набирають популярності в Україні, хоча більшість курортів – і наших, і закордонних – пропонують цю послугу вже досить довгий час. Навички правильного догляду за тілом повинні стати звичкою з дитинства. Чим же тут можуть бути корисні спа-процедури?

Сон малюка після року: все, що потрібно знати молодим батькам (частина 2)

Укладаємо малюка спати: поради батькам непосид

Ці поради допоможуть вам швидше і легше укладати дитину спати, а також зроблять його сон більш міцним і здоровим.

Наскільки шкідливий телевізор у віці до 2 років?

ВООЗ рекомендує батькам не дозволяти малюкам до 2х років проводити час за екранами телевізорів і строго обмежувати в цьому дітлахів до 5 років. З огляду на це, вам напевно стане цікаво: наскільки ж шкідливий телевізор у віці до двох років? Ось, що з цього приводу кажуть експерти...

Як зробити шрами не такими помітними?

Будь у вас шрами від акне або розтяжки, старі рубці або свіжа рана, яка обіцяє «порадувати» шрамом, ви можете дещо зробити, щоб ці дефекти шкіри були менш помітними.

Сон малюка після року: все, що потрібно знати молодим батькам (частина 1)

Прищепивши правильні звички сну, ви зможете змусити міцно спати будь-яку дитину, навіть свого непосиду!

Вашій дитині потрібно багато спати, щоб залишатися здоровою емоційно і фізично. Так чому ж тоді кожне укладання дитини спати перетворюється на боротьбу? Більшість маленьких дітей відмовляються від денного і навіть нічного сну, просто тому що їхнє життя настільки цікаве, та й протистояти батькам – теж частина веселощів. Звичайно, впоратися з чадом, яке ніколи не втомлюється, дуже складно, але дещо ви можете зробити, щоб допомогти малюкові заспокоїтися і все ж таки отримати необхідний відпочинок.

Важкий шкільний рюкзак шкодить здоров´ю – як допомогти дитині?

Постава – набагато серйозніша проблема, ніж багато хто думає. А з огляду на зростаюче навантаження на школярів, ця проблема стає ще більш важливою – великі і важкі шкільні рюкзаки сприяють розвитку у дітей серйозних деформацій хребта. Одягаючи важкий ранець, дитина починає нахилятися вперед, щоб компенсувати вагу ранцю, через що виникає перенапруження в м'язах, викривлення постави і болі в попереку.

Сон і годування немовляти: 10 важливих порад для батьків

Немовлята такі дивовижні! Вони зовсім крихітні, а їхня ніжна шкіра і солодкий запах просто не можуть не викликати захоплення. Але як на рахунок турботи про новонародженого? Тут все не так чарівно. Новоспеченим батькам складно розібратися з годуваннями і сном немовляти, через які вони виснажені буквально постійно.

Навіщо зберігати пуповинну кров?

Збір та зберігання пуповинної крові дитини – послуга, популярність якої з кожним днем неухильно зростає. Та все ж залишаються ті, хто чув про це мало або взагалі не знає про таку процедуру та її значення. У чому цінність пуповинної крові, як відбувається процедура збору і де її зберігають – розповімо про все докладно.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас