Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розвиток дитини

В цьому розділі ви зможете дізнаватися, як розвивається ваша дитина після народження - тиждень за тижнем, місяць за місяцем. А також отримаєте масу корисних порад щодо догляду, виховання та розвитку вашого малюка.

Монтессорі: Як підтримати бажання дитини одягатися самостійно

Одягати дитину може бути дійсно непросто, особливо, коли вона наполягає, що може зробити це сама. Але один з головних девізів методики Монтессорі - «Не допомагати дитині із завданням, з яким вона вважає, що може впоратися самостійно». Тому краще, що ви можете зробити – це підтримати прагнення чада одягатися самостійно і заохочувати його незалежність.

Як працюють чарівні мішечки за методикою Монтессорі?

Чарівні мішечки Монтессорі мотивують дітей вчитися за допомогою дій. Малюки найкраще вчаться, коли рухаються і задіюють усе тіло. Це доведено дослідженнями: моторний і когнітивний розвиток «фундаментально взаємопов'язані» і зачіпають схожі області мозку. Тому, коли навчальні іграшки та активності включають ще й рух, дитина глибше розуміє і краще засвоює новий матеріал.

Чим зайнятись з малечею в карантин: варіанти творчості у домашніх умовах

З новою хвилею карантинних обмежень ми знову опинились в умовах, коли діти цілодобово знаходяться вдома, а батьки шукають способи для їх цікавого навчання, розвитку та дозвілля. Ми вирішили трошки полегшити вам життя та підготували ідей, які допоможуть впоратись з нудьгою та корисно провести час з малечею. У цій підбірці ми намагались зібрати для вас рецепти та ідеї, які легко втілити у життя у домашніх умовах.

Babyphotostars: як без досвіду потрапити в рекламу на ТБ?

Ви до сих пір впевнені, що потрапити на обкладинку журналу і знятися в рекламі для великих каналів можуть тільки діти, які займаються професійним моделінгом? Фахівці продюсерського центру так не вважають. Вони розповіли, як дитині можна без досвіду потрапити на великі екрани. Вирішення цього завдання гранично просте – потрібно пройти кастинг для дітей Babyphotostars.

Як одягати малюка, щоб стимулювати його розвиток: поради за ідеологією Монтессорі

Як же цікаво вибирати одяг для малюків – адже він такий милий! Але одягаючи найменших, ми повинні, перш за все, думати про їхній розвиток. Ідеологія Монтессорі сфокусована на інтересах дитини і її потребах, а одяг тут – ще один помічник в розвитку малюка. Як же рекомендує школа Монтессорі одягати малечу?

Як навчити кататися на велосипеді дитину, яка цього боїться

Ах, ці перші прогулянки на велосипеді! Хвилюючий досвід, коли малюк вперше сідлає свій власний маленький транспорт, а батьки притримують його, підштовхують, страхують, і тут: «подивіться, наш малюк їде сам!». Або ж... ні.

Малювання піском – цікава і корисна творчість для дітей

Олівці, фарби, фломастери... а як на рахунок малювання кольоровим піском? Якщо ви ще не познайомили своє чадо з цією захоплюючою творчістю, вам дійсно варто це зробити! Малюючи піском, малюк розвиватиме дрібну моторику, посидючість, акуратність, стимулюватиме фантазію і уяву, а ще – позбавлятиметься від стресу і вчитиметься справлятися з емоціями.

Снорклінг з дітьми: важливі правила безпеки

Якщо ви захоплюєтеся снорклінгом, то напевно захочете познайомити і малечу з цим дуже цікавим хобі. Чадо неодмінно буде в захваті від пірнання і розглядання живописного підводного світу. Але ви, як батьки, повинні подбати про те, щоб правильно його підготувати і навчити, щоб нове захоплення було безпечним для дитини.

Вчимо дитину шити: 5 важливих порад

Якщо дитина проявляє інтерес до шиття, вам неодмінно варто навчити її цьому цікавому і неймовірно корисному заняттю! Адже це не просто захоплююче хобі, яке на години займе крихітку і подарує нескінченні можливості для творчості. Шиття буде ще сильніше розвивати дрібну моторику і зорово-моторну координацію, готуючи дитину до більш копітких занять, а також тренуватиме посидючість і концентрацію.

Ментальна арифметика – чому вона важлива для дітей?

Кожна дитина може навчитися ментальній арифметиці

Певна область нашого мозку відповідає за усний рахунок (в умі). Але якщо її не розвивати, пізніше це буде зробити досить складно. Тому ментальній арифметиці вчать саме малечу, і найкращий вік для цього – від 5 до 10 років. Цей навик дасть можливість обробляти базові арифметичні обчислення дуже швидко і без використання ручки і паперу.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас