Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розвиток дитини

В цьому розділі ви зможете дізнаватися, як розвивається ваша дитина після народження - тиждень за тижнем, місяць за місяцем. А також отримаєте масу корисних порад щодо догляду, виховання та розвитку вашого малюка.

Як навчити кататися на велосипеді дитину, яка цього боїться

Ах, ці перші прогулянки на велосипеді! Хвилюючий досвід, коли малюк вперше сідлає свій власний маленький транспорт, а батьки притримують його, підштовхують, страхують, і тут: «подивіться, наш малюк їде сам!». Або ж... ні.

Малювання піском – цікава і корисна творчість для дітей

Олівці, фарби, фломастери... а як на рахунок малювання кольоровим піском? Якщо ви ще не познайомили своє чадо з цією захоплюючою творчістю, вам дійсно варто це зробити! Малюючи піском, малюк розвиватиме дрібну моторику, посидючість, акуратність, стимулюватиме фантазію і уяву, а ще – позбавлятиметься від стресу і вчитиметься справлятися з емоціями.

Снорклінг з дітьми: важливі правила безпеки

Якщо ви захоплюєтеся снорклінгом, то напевно захочете познайомити і малечу з цим дуже цікавим хобі. Чадо неодмінно буде в захваті від пірнання і розглядання живописного підводного світу. Але ви, як батьки, повинні подбати про те, щоб правильно його підготувати і навчити, щоб нове захоплення було безпечним для дитини.

Вчимо дитину шити: 5 важливих порад

Якщо дитина проявляє інтерес до шиття, вам неодмінно варто навчити її цьому цікавому і неймовірно корисному заняттю! Адже це не просто захоплююче хобі, яке на години займе крихітку і подарує нескінченні можливості для творчості. Шиття буде ще сильніше розвивати дрібну моторику і зорово-моторну координацію, готуючи дитину до більш копітких занять, а також тренуватиме посидючість і концентрацію.

Ментальна арифметика – чому вона важлива для дітей?

Кожна дитина може навчитися ментальній арифметиці

Певна область нашого мозку відповідає за усний рахунок (в умі). Але якщо її не розвивати, пізніше це буде зробити досить складно. Тому ментальній арифметиці вчать саме малечу, і найкращий вік для цього – від 5 до 10 років. Цей навик дасть можливість обробляти базові арифметичні обчислення дуже швидко і без використання ручки і паперу.

Тренуємо кмітливість і логічне мислення дитини

Щоб впевнено й успішно рухатися життєвим шляхом у дорослому житті, потрібно ще змалку розвивати пам’ять, увагу, логіку й мислення. Тож дбайливі батьки розуміючи це, починають замислюватися: коли та як розпочинати «мозковий штурм».

Як вибрати розвиваючу іграшку новонародженому

Ламаєте голову над подарунком новонародженому? Якщо ви тільки не вирішили зробити вибір а корить суто практичних речей, на кшталт одягу чи коляски, або постільної білизни, то напевно ваш вибір паде на іграшки для новонароджених. Але і тут не все так просто – у розмаїтті, пропонованому сучасними магазинами, навіть досвідченим дарувальникам неважко розгубитися…

Котра година? Вивчаємо час цікаво

Якщо у вашій родині настав момент, коли потрібно малечу знайомити із поняттям “Час”, не зволікайте та перетворіть вивчення годинника та календаря на захопливу подорож у часовому просторі.

Що робити, якщо ваша дитина – лівша?

До віку 3-4 років ви вже будете точно знати, лівша ваша дитина чи правша. Лише одиниці дітей здатні однаково добре управлятися обома ручками (таких людей називають амбідекстрами). І якщо ваш малюк виявився шульгою, змиріться з цим. Адже на цьому етапі його розвитку ви навряд чи зможете щось з цим зробити.

10 порад щодо вибору іграшок для дитини з затримкою розвитку мовлення

Чи знали ви, що навіть іграшки можуть зіграти свою роль у розвитку мовлення дитини? І особливо корисними вони можуть бути для малюків, які відстають у цьому. Тому сьогодні ми хочемо поговорити про те, як вибирати іграшки для дітлахів з затримкою в розвитку мовлення, щоб простимулювати їх.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас