Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Вихідні на «Даринку»: Stock market і розважальна програма

Цими вихідними, 20-21 жовтня, на «Даринку» пройде масштабний розпродаж теплого одягу і взуття за низькими цінами.

«Дівчата STEM»: старт нового сезону

16 жовтня відбувся старт програми «Дівчата STEM», яка покликана залучити молодь до вивчення напрямів STEM (S – science, T – technology, Е – engineering, М –mathematics). 20 успішних в STEM-кар’єрі жінок стануть менторками для 20 дівчат віком від 14 до 24 та допоможуть створити міні-проекти, результати яких будуть представлені у квітні. Програма відбувається за підтримки компанії SAP.

Під Києвом пройде турнір кінних лучників «Скіфи-2»

3 і 4 листопада Древній Київ в «Парку Київська Русь» запрошує всіх долучитися до дивовижного світу кінних бойових мистецтв та відвідати Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи-2». У перші вихідні листопада в Древній Київ з'їдуться кращі кінні лучники з різних куточків світу, в тому числі з Китаю, Туреччини, Болгарії, України, щоб позмагатися в мистецтві стрільби з лука верхи на коні.

У шкільних кабінетах стане більше портретів жінок-науковців

Незабаром вчителі українських шкіл зможуть значно розширити вже звичну галерею плакатів відомих вчених портретами успішних жінок-науковців в галузях STEM (S – science, T – technology, Е – engineering, М –mathematics). Базу із зображеннями 80 жінок-вчених розробили самі педагоги на Всеукраїнському Хакатоні для вчителів «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі», організаторами якого виступили Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA Ukraine.

Лайфхак для школярів: як вивчати науку у соцмережах

Відтепер діти можуть вивчати науку не тільки в школі, а й у соцмережах. Це стало можливим завдяки учасникам Хакатону для вчителів «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі», що відбувся у Дніпрі у вересні.

У листопаді запрацює нова онлайн-платформа «STEM-Teacher» для вчителів шкіл

Українські вчителі динамічними темпами «діджиталізуються», при чому самі стають ініціаторами та розробниками онлайн-проектів. Вчителі інформатики, математики та технологій з Донецької, Вінницької та Чернігівської областей розробили онлайн-майданчик для спілкування, проведення вебінарів, чат-консультацій та обміну досвідом під назвою «STEM-Teacher» (S – science, T – technology, Е – engineering, М – mathematics).

День Народження Кураж Базар: Flashnback 90´s

За традицією в жовтні Кураж Базар святкує свій День Народження – вечірка обіцяє бути грандіозною. Тематика - flashback 90's, а це значить, що будуть всі атрибути «великої епохи» - від «Району Мелроуз» в кінотеатрі до тамагочі на розкладках.

Компанія Nestlé в Україні підтримала відкриття кімнати для догляду за немовлятами в Мистецькому Арсеналі

У рамках ІV Освітнього фестивалю “Арсенал Ідей” відкрито оновлену кімнату для догляду за немовлятами. Організація простору для батьків та немовлят — важливий крок для розбудови здорового, сучасного та прогресивного суспільства. Компанія Nestlé та «Клуб Турботливих Матусь» (www.nestlebaby.com.ua) вдруге стає партнером проекту. А, отже, молоді батьки, які відвідують Мистецький Арсенал разом з дітьми, мають місце для відпочинку та усамітнення з дітлахами.

«Урожай-фест»: фотозвіт про саме сімейне свято осені

У теплий осінній день, 22 вересня, на території паркового кварталу «Місто Квітів» в Києві пройшов фестиваль для всієї родини «Урожай-фест».

Как учителя со всей Украины за три дня разработали гендерночувствительные проекты для внедрения в школах

13-15 сентября 2018 в г. Днепр проходил Всеукраинский Хакатон для учителей - «STEM: гендерночувствительный подход к обучению в школе», организаторами которого является Центр «Развитие корпоративной социальной ответственности» и Фонд ООН в области народонаселения в рамках инициативы #ДівчатаSTEM по поддержке компаний Interpipe и SoftServe. Партнеры Хакатон – ГНУ «Институт модернизации содержания образования», КЗВО «Днепровская академия непрерывного образования» и компания IT.Integrator. Информационный партнер – Центр нового образования Ивана Иванова.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас