Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

“Інститут миру і порозуміння” в рамках проєкту “Мирна школа” запрошує батьків на воркшоп “Діалог з дитиною”

Ваша дитина не слухається, не виконує домашні завдання, агресує? Ви відчуваєте, що не знаєте, як правильно спілкуватися з дитиною, і не розумієте її? Ви сумніваєтеся у своїх методах виховання і не знаєте, як виховати успішну та відповідальну особистість?

У Києві визначили перших суперфіналістів спільного проєкту ЮНІСЕФ та Євгена Клопотенка “Граїмо”

Чотирнадцять підлітків з дев’яти міст України зустрілися у Києві, щоб позмагатися у першому півфіналі гри з популяризації здорового харчування “Граїмо”, створеної в рамках спільного проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ініціативи з поліпшення культури харчування Cult Food шеф-кухаря Євгена Клопотенка.

Знати, що не ок та захищатися від ризиків у житті та мережі. В Україні створили освітній серіал «Особиста безпека підлітків»

За даними опитування U-Report Ukraine, більше 80% українських підлітків вважають проблему насильства в стосунках актуальною, а понад 60% — не знають, куди звертатися у таких випадках. Щоб допомогти підліткам захистити себе від ризиків у житті та мережі, Клуб Добродіїв у співпраці з Plan International створив освітній серіал «Особиста безпека підлітків» на платформі Дія.Освіта. Серіал опублікували з нагоди Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який відзначають 18 листопада.

Інклюзивні тренування: United by sport розпочав набір дітей у спортивну групу до Дня дитини

Фізична активність та спорт – невіддільна складова для розвитку дитини, підтримки ментального та фізичного здоровʼя. Зараз в Україні бракує спортивних сервісів та фахівців для дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами. Однак запит на такі сервіси – високий.

Стартував проєкт, завдяки якому українські діти зможуть безкоштовно отримувати іграшки

Здійснити чиюсь заповітну мрію може бути набагато простіше, ніж здається. Можливо, вона лежить у коробці в шафі чи припадає пилом на вашому горищі – серед іграшок, якими вже ніхто не грається.

17 листопада в Україні відбудеться благодійний День піжам: як долучитись

17 листопада Фундація Дім Рональда МакДональда запрошує українців взяти участь у благодійній акції День Піжам. Аби долучитись, потрібно у цей день одягнути піжаму — на роботі, навчанні чи просто вдома, а також зробити благодійний внесок на підтримку сімей важкохворих дітей.

Серія вебінарів “Як говорити з дітьми про війну та мир”. Методичні рекомендації та література для читання

Оголошено імена експертів та дати вебінарів для батьків та вчителів у межах проєкту “Живі письменники. Як говорити з дітьми про війну та мир”.

Харчишин БУДУЄ: Валерій Харчишин запустив соціальний YouTube-проєкт про відбудову цивільного житла

Лідер гурту «Друга Ріка» та гендиректор ГО «УААСП» Валерій Харчишин запустив власний YouTube-канал «Харчишин БУДУЄ», мета якого соціальна – розповісти, як потрібно вчиняти, якщо ваше житло зруйновано внаслідок бойових дій та на власному досвіді продемонструвати, що не варто складати руки, та як побудувати нове житло, маючи мінімальний бюджет. А також привернути увагу до благодійного фонду Natalia Kovalenko Foundation, який опікується відбудовою цивільного житла, зруйнованого під час російсько-української війни, запустивши збір коштів на потреби постраждалих.

Як це було: у Києві пройшов івент для вагітних у межах Маминої Академії

Нещодавно у Києві під егідою бренду МА пройшов четвертий просвітницький івент для майбутніх мам, у межах якого провідні лікарі клінік Isida, Into-Sana та Medikom поділилися актуальною та цінною інформацією.

Інститут миру та порозуміння проведе вебінар для підлітків: “Долаємо стрес та підвищуємо стресостійкість”!

31 жовтня відбудеться онлайн-вебінар для підлітків від Інституту миру та порозуміння в рамках проєкту “Мирна школа”, на якому розповідатимуть, як стрес впливає на наше самопочуття та здоров'я, а також як протистояти відчуттю неспроможності впоратися з проблемою.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас