Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Презентуй свій бізнес та отримай 100 тисяч грн. Запускається безкоштовний курс “Капуста”

Відкритий прийом заявок на бізнес-курс “Капуста”. До нього запрошуються підприємці-початківці, які хочуть покращити своє вміння займатися бізнесом, перевірити свої гіпотези й отримати унікальні знання. Участь у курсі безкоштовна, а за результатами навчання найкращі проєкти отримають грантову підтримку.

У Києві визначили переможців всеукраїнської програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

10 червня відбувся фінал всеукраїнської програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», започаткованої Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Корисний питний партнер фіналу – компанія IDS Borjomi. Школи-призери отримали гранти на закупівлю STEM-лабораторій.

Парк Київська Русь відкрили до відвідування

На календарі початок літа, карантин ослаблений. Ви замислювалися над тим, де можна відпочити недалеко від Києва, на свіжому повітрі, в екологічно чистому місці? - Провести день із користю для здоров'я, весело та пізнавально можна в 45 хвилинах їзди від столиці, в музеї під відкритим небом «Парк Київська Русь».

Олег Скрипка представляє: благодійний дитячий ROCK БАЛ

Олег Скрипка та його друзі запрошують всіх рок-дітлахів та їх батьків на благодійний дитячий ROCK БАЛ, який відбудеться 6 червня 2020 року на сторінці Міжнародного благодійного фонду «Дитяче серце»! Наша вечірка має на меті зібрати 440 000 грн на інфузійну а-магнітну станцію для маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Це буде справжнє свято драйвової музики та добра!

Безкоштовні інтерактиви онлайн від музею у темряві!

Музей у темряві “Третя після опівночі” проведе день відкритих дверей онлайн: безкоштовні інтерактивні заняття, знайомство з незрячими гідами та прямий ефір з усією командою у Facebook.

Діти порекомендували своїх мам для роботодавців

Напередодні Дня Матері в мережі з'явилися незвичайні резюме, в яких діти своїми словами описали мам, рекомендуючи взяти їх на роботу.

Освітній онлайн-квест для дітей від музею в темряві!

Музей у темряві “Третя після опівночі” запускає онлайн-квест з незрячими для дітей віком 6-8 років! Квест включає 5 занять тривалістю 30 хвилин на розвиток 5 чуттів та емпатії.

Конкурс дитячих малюнків “Політ до Місяця і далі” продовжується!

Активність наших учасників надихнула нас продовжити конкурс Noosphere Space Art Challenge від ГО “Асоціація Ноосфера” до 15 травня 2020 року! Поспішайте!

Олег Скрипка презентує: ОНЛАЙН VECHORNYTSI / МАЇВКИ-ГАЇВКИ

ВІРТУАЛЬНИЙ БЕНКЕТ продовжується!

25 квітня Воплі Відоплясова провели перший в Україні благодійний онлайн-концерт по квитках у форматі віртуального бенкету, на який було запрошено всіх фанів.

Т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповіла про результати публічних консультацій щодо дошкілля

23 квітня у прямому ефірі на Facebook-сторінці МОН. т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповіла про результати публічних консультацій «Якісна та доступна дошкільна освіта». Публічні консультації відбулися протягом листопада-грудня 2019 року в 6 містах: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та Тернопіль. Загалом участь у консультаціях взяло 2921 громадян із 23 областей (батьки дошкільнят, вихователі, керівники ЗДО, представники громадських організацій).

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас