Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

“Прагнемо, аби молодь вступала саме в Україні”: Олександр Педан покаже проект про університети

Телеведучий разом із командою комунікаційного агентства “pedan|buro” вирішив все ж випустити проект “УніверСheck”, який знімали до війни. За ідеєю, Олександр з донькою-випускницею Лєрою вирушають в освітню подорож містами України задля пошуку університету мрії.

Благодійний концерт «Львів-Харків» (онлайн-офлайн)

22 травня о 17:00 в укритті на !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26) відбудеться благодійний музично-поетичний концерт за участю Павла Гудімова, Мар’яни Савки, Сергія Жадана, Віктора Морозова, Тріо «Мар'яничі», Іванни Скиби-Якубова, Олега Каданов, Стаса Кононова. Харківські учасники приєднаються онлайн.

Міжнародна інвестиційна компанія допомогла київській та ще двом обласним лікарням з обладнанням

У партнерстві з українським благодійним фондом “Твоя Опора” компанія “Freedom Finance Europe Ltd” закупила медичне обладнання на суму 9,5 мільйонів гривень.

Дітям, які втратили батьків під час війни, допомагає фонд “Діти Героїв”

Фонд надає довгострокову підтримку — як фінансову, так і психологічну та гуманітарну

Війна росії проти України зробила сотні українських дітей сиротами. Повернути батьків їм не зможе вже ніхто, але забезпечити фінансову та психологічну підтримку готовий благодійний фонд “Діти Героїв”.

Українські блогери читатимуть книжки для дітей та дорослих

Лінія магазинів EVA спільно з маркетеймент компанією MO3GI GROUP та видавництвом «Видавництво Старого Лева» запускають соціальний освітній проєкт «Читаємо разом» для дітей та батьків.

Світ дружній до українців: «На Урок» організовує конкурс «Stand with Ukraine»

Ми сильні, бо єдині! До того ж Україну підтримує світова спільнота і кожен учень має змогу в цьому переконатися. А ще дізнатися, як саме допомагає Україні світ. Розуміння того, що з нами правда, і це також усвідомлюють люди з усіх куточків планети, надає сил упевнено рухатися до перемоги!

Безпека понад усе: «На Урок» запрошує на всеукраїнський інтернет-конкурс «Школа рятівника: перша допомога»

Яким має бути рятівник? Упевненим у собі, активним, розумним, а ще – психологічно та фізично здоровим! Якщо ви хочете допомагати іншим, то почати краще з набуття необхідних знань та організації власної безпеки, а вже потім переходити до активних справ. Зберігати спокій набагато простіше тоді, коли ви знаєте, як діяти, коли навички рятувальника відпрацьовані не лише на рівні теорії, але й закріплені практично.

В Україні розробили додаток, що допомагає учням проводити фізичні експерименти вдома

Тепер учні зможуть ставити експерименти з фізики в доповненій реальності в будь-яких умовах та локаціях!

Міжнародна музична спільнота підтримує українських авторів та популяризує їхню творчість у всьому світі

«І словом, і ділом» – саме так можно описати підтримку України міжнародними партнерами ГО «УААСП» (Українська Агенція з Авторських та Суміжних Прав). 9 березня 2022 року радою директорів світової авторської спільноти CISAC було створено благодійний фонд Creators for Ukraine для збору коштів на підтримку творців та біженців, які опинилися у скрутному фінансовому положенні через військову агресію росії.

Збройні Сили України потребують карет швидкої допомоги

Ми, група компаній фармацевтичного ринку України, що об’єднує в собі мережу аптек під торговими марками «Аптека «Подорожник», «Аптека «БАМ», «Ощад Аптека» (надалі – ГК «Мережа аптек «Подорожник»). Відчуваючи моральний обов’язок перед суспільством і державою, ми без вагань відгукнулись на запит Збройних Сил України забезпечити їх каретами швидкої допомоги для евакуації військових та цивільних із зони бойових дій.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас