Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вагiтнiсть

Календар вагітності

Вагітність і пологи − два дуже важливих етапи в житті усіх батьків. Наш портал розкаже усе, що ви хотіли знати про вагітність і пологи, а також про планування та підготовку до вагітності.
Календар вагітності, стать дитини, група крові дитини, резус-конфлікт та багато іншого: відповіді на усі ваші запитання.

Одяг для вагітних: буквально все, що ви хотіли би знати (частина 2)

На що звернути увагу при виборі одягу для вагітності?

Щоб не витрачати гроші даремно і щоб ваші обновки служили вам якомога довше, вибираючи одяг для вагітності, зверніть увагу на наступні нюанси:

Одяг для вагітних: буквально все, що ви хотіли б знати (частина 1)

Ви напевно не раз бачили в інтернеті всі ці красиві картинки стильних вагітних модниць. Здається, вони почуваються неймовірно легко, завжди знаходять час на зачіску і макіяж і в принципі виглядають дуже мило, а не так, ніби у них не просто круглий животик, а зайва вага буквально скрізь (як почуваємося ми в реальному світі). Насправді ж, дійсно багато що залежить від того, який одяг ви носите під час вагітності, і як себе при цьому почуваєте.

Визначення статі майбутньої дитини за китайським методом

Переглядаючи сайти, блоги і спільноти, які присвячені вагітності, зачаттю і пологам можна відзначити, що тема статі дитини стоїть не на першому місці за кількістю тем. Це і зрозуміло, тому що більш важливим є правильне зачаття, здоров'я при вагітності, самі пологи і турбота про дитину.

Видалення небажаного волосся під час вагітності – що безпечно?

Гормони вагітності змушують волосся рости густіше, і іноді в несподіваних і небажаних місцях. При цьому в період вагітності деяких способів видалення волосся варто уникати. Але все ж у вас є безпечні варіанти...

Все, що вам потрібно знати про заняття бігом під час вагітності (частина 2)

Заняття бігом в кожному з триместрів вагітності

Для деяких перший триместр найскладніший через нудоту і почуття виснаженості. Однак експерти кажуть, що біг може допомогти вам почуватися краще, якщо ви зможете умовити себе на це. Звичайно, якщо нудота настільки сильна, що ви не можете втримати в собі ніяку їжу, від тренувань краще відмовитися.

Все, що вам потрібно знати про заняття бігом під час вагітності (частина 1)

Виношуючи малюка, ви напевно зіткнетеся з безліччю некомфортних симптомів, включаючи втому, нудоту, потребу в туалеті кожні 5 хвилин... А як при цьому тренуватися? Чи вплине вагітність на ваші заняття бігом? Чи вплинуть улюблені тренування на вагітність? Про все, що вам варто знати – в нашій сьогоднішній статті.

6 правил харчування для тих, хто бігає під час вагітності

Якщо ви дізналися про те, що вагітні, то напевно вже задавалися питанням «Чи можна бігати під час вагітності?». Звичайно, кожна вагітність різна, але в загальному біг не заборонений під час вагітності. Більш того, в період виношування малюка рекомендується підтримувати фізичну активність до тих пір, поки вам це комфортно.

Догляд за шкірою під час вагітності: найкращі поради від дерматологів

Ставши майбутньою мамою, ви помітите, як прекрасно змінюється світ навколо вас: ви думаєте про облаштування дитячої, ваш чоловік по-справжньому дбає про вас, ваші друзі в захваті від вашого нового стану, а ви самі світитеся зсередини. Але стривайте... Що це? Вас посипало? З'явилися розтяжки? А ще те, що називається «маскою вагітності»?

10 важливих речей, які вам варто знати про перший триместр вагітності

Безумовно, ви щасливі від того, що дізналися настільки важливу новину – ви вагітні! Тим не менш, ви напевно і збиті з пантелику. Що з вами буде відбуватися далі? Як це – ділити своє тіло з кимось ще? Про все найважливіше – в нашій сьогоднішній статті.

Весільна сукня для майбутньої мами: що підійде на ранніх і пізніх термінах вагітності

Давно минув той час, коли наречена в положенні мала ховатися, приховувати свій животик і обмежуватися тихим сімейним весіллям або просто розписом. Сучасна майбутня мама може влаштувати собі весілля, про яке мріяла все життя, і вибрати гарну сукню, яка найкращим чином підкреслить її нові форми.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас