Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Книги для читання

Тут ви знайдете анонси цікавих дитячих книжок різноманітних видавництв

Український комікс – мотивація для навчання та розвитку

Як навчити дитину не просто читати, а відкрити їй чудовий світ літератури і не відштовхнути її від цього занадто складними книгами? Таке питання ми часто ставимо перед собою.

Казкотерапія: поради батькам

Ваша дитина боїться темряви? Вона має страхи? Як з ними боротися? На ці питання може дати відповідь казка.

Барбара Кантіні серія книг Мортіна

Аби життя не минало марно, виходь із зони комфорту… Такий девіз проголошує Мортіна — героїня історії Барбари Кантіні, самотня дівчина-зомбі, що мешкає серед живих людей та не підтримує з ними зв’язок. Дітям притаманні цікавість, жага до пізнання й… неслухняність. Попри заборону рідної тітки спілкуватися з однолітками із села, Мортіна хоче познайомитися з ними, але люди бояться зомбі.

Книги про дорослішання для хлопчиків і дівчат

Малюки отримують життєві уроки з казок, а підлітки вже самостійно занурюються у книжки. Від того, що вони з них почерпнуть, залежить їхнє становлення як особистостей. Пропонуємо добірку книжок про дорослішання для середньої та старшої школи.

Як пояснити дитині різні прояви любові

У світі існує майже 7 000 мов. На кожній можна сказати “Я тебе люблю”. А скількома мовами ви можете висловити почуття своїм дітлахам? І чи вмієте ви говорити мовою любові?

Як заохотити дитину до читання за допомогою мультиків?

Мультики – найулюбленіша дитяча розвага. А ще мультики – це місточок, який здатен не лише розважити малюка, а й прищепити йому… любов до книжок. Адже коли улюблені герої раптом опиняються на сторінках книг, малюк відкриває для себе радість читання.

5 простих порад, які допоможуть дитині полюбити читання

Відеоігри, гіроборди, телефони і соцмережі – це те, чим цікавиться сучасна дітвора. А читання книг йде кудись далеко в кінець списку і стоїть поряд з домашкою і допомогою мамі по дому. Але ви, як батьки, не повинні залишати це, як є, адже ви можете на це вплинути.

Чому книги-картинки подобаються дітям?

Якщо ви читаєте цю статтю, то ви активні усвідомлені батьки, які цікавляться розвитком свого малюка. Тож, найшвидше, ви часто бачите серед книжкових оглядів та на книжкових полицях книжки-картинки. Це такі, що майже повністю складаються з ілюстрацій та містять дуже мало тексту. Тренд на них прийшов до нас від західноєвропейських видавництв, та наразі існує вже багато суто українських книжок-картинок, які ближчі нам за темами, стилем та ментальністю. То що ж такого магічного в тих книжках «майже без слів», що їх продовжують обирати батьки для своїх маленьких діточок вже протягом декількох років поспіль?

Дитячі новинки на Книжковому Арсеналі

Читати – це модно. Читати на Книжковому Арсеналі – це дізнаватися про книжкові новинки першими, “поглинати” контент, який щойно вийшов із друкарні і який ніхто ще не бачив. Читати разом з дітками – це пізнавально та весело. Найцікавіші новинки весни можна буде погортати, почитати та придбати на Книжковому Арсеналі з 22 по 26 травня.

Друкована книга чи планшет? Переваги друкованого «олдскулу»

Нещодавно я стала свідком розмови двох першокласників, які жваво обговорювали останню прочитану книгу. Один хлопчик приніс книгу до школи і розповідав другу про неймовірні пригоди Карлсона. Ця сценка наштовхнула мене на думку – з яким все ж таки захопленням діти, які народились у вік цифрових технологій, читають паперові книги і обговорюють їх із друзями.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас