Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Книги для читання

Тут ви знайдете анонси цікавих дитячих книжок різноманітних видавництв

Чому книги-картинки подобаються дітям?

Якщо ви читаєте цю статтю, то ви активні усвідомлені батьки, які цікавляться розвитком свого малюка. Тож, найшвидше, ви часто бачите серед книжкових оглядів та на книжкових полицях книжки-картинки. Це такі, що майже повністю складаються з ілюстрацій та містять дуже мало тексту. Тренд на них прийшов до нас від західноєвропейських видавництв, та наразі існує вже багато суто українських книжок-картинок, які ближчі нам за темами, стилем та ментальністю. То що ж такого магічного в тих книжках «майже без слів», що їх продовжують обирати батьки для своїх маленьких діточок вже протягом декількох років поспіль?

Дитячі новинки на Книжковому Арсеналі

Читати – це модно. Читати на Книжковому Арсеналі – це дізнаватися про книжкові новинки першими, “поглинати” контент, який щойно вийшов із друкарні і який ніхто ще не бачив. Читати разом з дітками – це пізнавально та весело. Найцікавіші новинки весни можна буде погортати, почитати та придбати на Книжковому Арсеналі з 22 по 26 травня.

Друкована книга чи планшет? Переваги друкованого «олдскулу»

Нещодавно я стала свідком розмови двох першокласників, які жваво обговорювали останню прочитану книгу. Один хлопчик приніс книгу до школи і розповідав другу про неймовірні пригоди Карлсона. Ця сценка наштовхнула мене на думку – з яким все ж таки захопленням діти, які народились у вік цифрових технологій, читають паперові книги і обговорюють їх із друзями.

ЦеФея – авторська книга в подарунок дитині з нею ж у головній ролі

Книга – це найкращий подарунок, особливо якщо мова йде про незвичайну дитячу книгу, де головним героєм виступає сама дитина, одержувач книги. Уявіть здивування крихітки від того, що є ціла книга казок про неї! Приголомшливі історії, наповнені добротою і любов'ю до світу, можуть навчити малюка долати труднощі і вірити в себе.

Три цікаві книжки для дитячого новорічного подарунку

Зовсім скоро новорічні свята, а це означає що саме час обирати подарунки! А що може бути кращим подарунком ніж книжка? До Вашої уваги пропонуємо огляд цікавих книг для дітей, які точно подарують радість як дорослим так і малечі.

Цікава добірка дитячих книжок про песиків

Незвичні дії дітлахів додають у буденність суцільні кумедні історії та пригоди. Рученята хапають все, що до них потрапляє, ноженята бігають, куди заманеться, заплямована одежа – майже кожного дня.

Книжки для розвитку дитини

Десь за горами, за полями, за прадавніми лісами, мешкають чарівні створіння – розумахи. День у день, ніч у ніч, вони досліджують навколишній світ, читають купу книжок, долають складні випробування та діляться кумедними історіями. Розумахи мандрують у пошуках нових знань і сьогодні вони завітають до Вас!

90 днів літа… Чим зайняти дитину на літніх канікулах?

Чим зайняти дитину молодшого шкільного віку влітку? Над цим питанням я замислилась перед мандрівкою Україною разом з молодшою сестрою Томою. Адже, подорожуючи хочеться весело та корисно провести час. Для цього підготувала список книг, які найкраще підійдуть для літніх подорожей разом з дітьми.

100 причин, щоб завітати на Книжковий Арсенал. Новинки видавництва “РАНОК”

Полюбляєте читати щойно надруковані книги? Ми - так. Тож коли технічний редактор Олена приносить у відділ книгу з типографії, нашій радості немає меж: “Мою Фіранку принесли!”, “Дайте мені Школу погортати!”...

Як навчити дитину вибирати собі книжки

Звичайно ж, спочатку ви будете самі вибирати книги для малюка. Але незабаром він захоче вибирати їх самостійно. Так, відразу чадо не зможе впоратися з цим завданням і, швидше за все, вибирати буде за обкладинкою. Ваша ж задача, як батьків – допомогти йому знайти серед усього розмаїття правильну книгу, а також – навчити чадо надалі вибирати собі книги самостійно. А це неймовірно корисне вміння для кожної дитини і дорослого!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас