Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Книги для читання

Тут ви знайдете анонси цікавих дитячих книжок різноманітних видавництв

Книжкові поради святому Миколаю

Робота у помічників Святого Миколая дуже непроста, тож видавництво Vivat вирішило їм допомогти і розповісти про новинки, які порадують маленьких читачів, додадуть святкового настрою і принесуть не одну годину захоплюючого читання.

Добірка дитячих та підліткових книжок від #книголав, які вчать турботі про себе

Війна — це надзвичайно складний час для дітей та підлітків, оскільки на них впливає стрес, тривога, страх та інші негативні емоції. У цей час особливо важливо піклуватися про їхнє ментальне та фізичне здоров’я.

Чому татусям варто частіше читати своїй малечі

Всі ми знаємо про користь читання для дітей. Але сучасні експерти все частіше говорять про те, що читати крихітці повинна не тільки мама – татам також варто частіше це робити.

Найкраща осіння читанка. Книжкові новинки на будь-який вік

Хтось з них шукає порятунку, хтось вчиться дружити, хтось намагається розгадати захопливі загадки і таємниці. Видавництво Vivat пропонує такі різні, але незмінно цікаві історії для читачів від 3 років.

Липнева читанка: котики, детективи, єдинороги і трохи магії

Видавництво Vivat зібрало новинки, які зацікавлять читачів віком від 6 років. Неймовірні пригоди, шалені історії і навіть трохи магії – те, що треба для літнього читання.

Як навчити дитину вибирати собі книжки

Звичайно ж, спочатку ви будете самі вибирати книги для малюка. Але незабаром він захоче вибирати їх самостійно. Так, відразу чадо не зможе впоратися з цим завданням і, швидше за все, вибирати буде за обкладинкою. Ваша ж задача, як батьків – допомогти йому знайти серед усього розмаїття правильну книгу, а також – навчити чадо надалі вибирати собі книги самостійно. А це неймовірно корисне вміння для кожної дитини і дорослого!

Друкована книга чи планшет? Переваги друкованого «олдскулу»

Нещодавно я стала свідком розмови двох першокласників, які жваво обговорювали останню прочитану книгу. Один хлопчик приніс книгу до школи і розповідав другу про неймовірні пригоди Карлсона. Ця сценка наштовхнула мене на думку – з яким все ж таки захопленням діти, які народились у вік цифрових технологій, читають паперові книги і обговорюють їх із друзями.

Читання на канікули: «Історії для літування»

«Історії для літування» Марти Гулей-Заглинської, які вийшли у видавництві Vivat – це розповідь про братів Славка і Ілька, які влітку гостюють у свого 75-річного дідуся. Він знає море історій, і літування хлопців проходить під акомпанемент дідусевих розповідей, які переносять їх у світ знань і пригод.

Мрії важливіші за математику. Дитячі новинки від українських авторів

Немає нічого краще, як казка перед сном. І трирічні малюки, і дітлахи, що вже вміють читати самостійно, люблять, коли батьки читають їм ввечері. Новинки, які вийшли в березні-квітні у видавництві Vivat, якнайкраще підходять для родинного читання.

«Самостійна дитина: як навчити дітей упорядковувати власне життя» Вільям Стіксрад, Нед Джонсон

Надто любите свою дитину й тому не сварите її через домашку? Ваша дитина має проблеми з навчанням, синдром дефіциту уваги, страждає на гіперактивність або розлади аутистичного спектру? Намагаєтеся навчити чадо самоконтролю, але марно? Добре, що є ця книжка, бо ви мали б багато клопоту та дитячих сліз!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас