Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Виховання

Існує безліч методик виховання дітей, десятками мов світу написані тисячі книжок з виховання. Нам дуже шкода, що зібрати всі ці матеріали з виховання в рамках одного проекту неможливо. Тому ми вибираємо найкраще – те, що дійсно допомагає у вихованні, орієнтуємося на відгуки батьків та на реальний досвід. Сподіваємося, наші статті та поради з виховання дітей допоможуть вам виховати щасливу, розумну та сильну особистість.

Дитина не зацікавлена в навчанні – як боротися з проблемою?

Дитина, зацікавлена у навчанні, з самого початку має перевагу в школі. Вона із задоволенням справляється з новими викликами, цікавиться новою інформацією, вона дізнається більше і отримує від цього задоволення (а не робить це заради оцінок). Але, на жаль, не всі діти хочуть вчитися. Що ж в цьому випадку можуть зробити батьки?

Бабусі й дідусі вчать дитину поганим звичкам: що робити?

Незважаючи на те, що більшість дошкільнят ходять в дитячий садок, все ж зазвичай вони проводять чимало часу з бабусями і дідусями. І, на жаль, спілкування з ними не завжди може йти на користь дитині. Малюк копіює поведінку дорослих, з якими проводить час, і від дідусів-бабусь в тому числі може підчепити такі нездорові звички, як «залипання» в телевізорі, засинання в пізній час, харчування лише смаколиками, крики, коли він чогось не отримує тощо.

Що робити, якщо ваша дитина – лівша?

До віку 3-4 років ви вже будете точно знати, лівша ваша дитина чи правша. Лише одиниці дітей здатні однаково добре управлятися обома ручками (таких людей називають амбідекстрами). І якщо ваш малюк виявився шульгою, змиріться з цим. Адже на цьому етапі його розвитку ви навряд чи зможете щось з цим зробити.

Що трапиться, якщо не грати з дитиною? (частина 3)

Батьківство забирає час, і це складно. Так, деяким воно дається легко, але всі ми знаємо, як складно буває збалансувати всі сфери свого життя в сучасному шаленому ритмі. То ж багато сучасних батьків роблять одні й ті ж самі помилки у вихованні своєї малечі.

Що потрібно дитині для щастя?

Усі хороші батьки хочуть, щоб їхня дитина була щасливою. Та не кожен знає, як цього досягти, що конкретно слід робити, та що, навпаки, не допускати по відношенню до дитини.

Яким манерам кожним батькам варто навчити свою дитину?

Говорити «спасибі» і «будь ласка» - це лише верхівка айсберга

Важлива частина виховання дітей – навчити їх гарним манерам, прищепити їх так, щоб вони їх демонстрували їх не тільки у вашій присутності, а й користувалися протягом усього свого життя. Гарні манери, ввічливість і повага допоможуть досягти успіху в майбутньому і оточити себе хорошими людьми. Але прищеплювати їх потрібно з самого дитинства – тільки так вони укореняться і залишаться на все життя.

Що трапиться, якщо не грати з дитиною? (частина 2)

Уявіть собі світ, в якому ви могли б проводити по півгодини часу щодня з кожним зі своїх дітей. Як би цей час допоміг вам зблизитися? Що б ви робили протягом цих 30 хвилин?

Що трапиться, якщо не грати з дитиною? (частина 1)

Життя – складна річ. У всіх нас є обов'язки і календар, забитий найрізноманітнішими справами. Ми витрачаємо години, дні й місяці на те, щоб побудувати свою кар'єру, заробити грошей і забезпечити сім'ю. Така сувора правда...

Казкотерапія: поради батькам

Ваша дитина боїться темряви? Вона має страхи? Як з ними боротися? На ці питання може дати відповідь казка.

Буллінг: як поговорити з дитиною про цькування (частина 2)

Якщо ви дізналися про те, що вашу дитини цькують, відразу ж зв'яжіться зі школою! І не зліться, якщо там не в курсі, що відбувається. Можливо, ваш малюк нікому не скаржився; крім того, буллінг, як правило, відбувається тоді, коли не бачать дорослі. У будь-якому випадку, в цій ситуації персонал школи буде вашим союзником.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас