Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Виховання

Існує безліч методик виховання дітей, десятками мов світу написані тисячі книжок з виховання. Нам дуже шкода, що зібрати всі ці матеріали з виховання в рамках одного проекту неможливо. Тому ми вибираємо найкраще – те, що дійсно допомагає у вихованні, орієнтуємося на відгуки батьків та на реальний досвід. Сподіваємося, наші статті та поради з виховання дітей допоможуть вам виховати щасливу, розумну та сильну особистість.

Що трапиться, якщо не грати з дитиною? (частина 3)

Батьківство забирає час, і це складно. Так, деяким воно дається легко, але всі ми знаємо, як складно буває збалансувати всі сфери свого життя в сучасному шаленому ритмі. То ж багато сучасних батьків роблять одні й ті ж самі помилки у вихованні своєї малечі.

Що потрібно дитині для щастя?

Усі хороші батьки хочуть, щоб їхня дитина була щасливою. Та не кожен знає, як цього досягти, що конкретно слід робити, та що, навпаки, не допускати по відношенню до дитини.

Яким манерам кожним батькам варто навчити свою дитину?

Говорити «спасибі» і «будь ласка» - це лише верхівка айсберга

Важлива частина виховання дітей – навчити їх гарним манерам, прищепити їх так, щоб вони їх демонстрували їх не тільки у вашій присутності, а й користувалися протягом усього свого життя. Гарні манери, ввічливість і повага допоможуть досягти успіху в майбутньому і оточити себе хорошими людьми. Але прищеплювати їх потрібно з самого дитинства – тільки так вони укореняться і залишаться на все життя.

Що трапиться, якщо не грати з дитиною? (частина 2)

Уявіть собі світ, в якому ви могли б проводити по півгодини часу щодня з кожним зі своїх дітей. Як би цей час допоміг вам зблизитися? Що б ви робили протягом цих 30 хвилин?

Що трапиться, якщо не грати з дитиною? (частина 1)

Життя – складна річ. У всіх нас є обов'язки і календар, забитий найрізноманітнішими справами. Ми витрачаємо години, дні й місяці на те, щоб побудувати свою кар'єру, заробити грошей і забезпечити сім'ю. Така сувора правда...

Казкотерапія: поради батькам

Ваша дитина боїться темряви? Вона має страхи? Як з ними боротися? На ці питання може дати відповідь казка.

Буллінг: як поговорити з дитиною про цькування (частина 2)

Якщо ви дізналися про те, що вашу дитини цькують, відразу ж зв'яжіться зі школою! І не зліться, якщо там не в курсі, що відбувається. Можливо, ваш малюк нікому не скаржився; крім того, буллінг, як правило, відбувається тоді, коли не бачать дорослі. У будь-якому випадку, в цій ситуації персонал школи буде вашим союзником.

Як пояснити дитині різні прояви любові

У світі існує майже 7 000 мов. На кожній можна сказати “Я тебе люблю”. А скількома мовами ви можете висловити почуття своїм дітлахам? І чи вмієте ви говорити мовою любові?

Буллінг: як поговорити з дитиною про цькування (частина 1)

Сучасним батькам настійно рекомендується не чекати, поки буллінг трапиться, а поговорити з дитиною про це заздалегідь. Проте як краще це зробити? Що сказати? Де і коли знайти правильний момент?

Життя після молодшої школи

Освітній експерт розповідає про те, як змінюється психологія дитини після 10 років, як батьки можуть допомогти їй пройти складний і цікавий період дорослішання, а також підтримати мотивацію підлітка до навчання.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас