Існує безліч методик виховання дітей, десятками мов світу написані тисячі книжок з виховання. Нам дуже шкода, що зібрати всі ці матеріали з виховання в рамках одного проекту неможливо. Тому ми вибираємо найкраще – те, що дійсно допомагає у вихованні, орієнтуємося на відгуки батьків та на реальний досвід. Сподіваємося, наші статті та поради з виховання дітей допоможуть вам виховати щасливу, розумну та сильну особистість.
Останнім часом досить модним явищем стало домашнє виховання – коли дитину не віддають в дитячий садок. Сім'ї, які можуть собі дозволити, щоб мама не працювала, часто обґрунтовують свій вибір тим, що вдома дитина отримає більше турботи і уваги. З одного боку, в цьому твердженні є раціональне зерно, але з іншого – малюк втрачає безліч прекрасних можливостей, які йому міг би забезпечити дитячий садок. Пропонуємо більш детально ознайомитися з тим, які плюси відкриває перед дитиною відвідування дитсадка. Розповідають експерти порталу про дошкільну освіту Dity in UA.
Спальні мішки – дуже зручний і, мабуть, найбезпечніший вибір для немовляти. Та в міру його зростання і дорослішання ви зрозумієте, що малюк вже готовий спати в ліжку, а проти обмежуючого спального мішка починає протестувати. Проте крихітки не люблять серйозних змін – то як же привчити малюка спати під ковдрою після спального мішка?
Зараз, коли дітлахи вже не перший місяць на карантині, багато хто з них порядком розслабився. Звичайно, ви все ще можете побачити батьків, які активно вчать домашку зі своєю дітворою, проводять розвиваючі заняття, постійно гуляють... Але це вдається далеко не всім. Адже при сучасній ситуації в країні ми постійно перебуваємо в режимі виживання, і на корисні і красиві сніданки або розвиваючі уроки часу часто не залишається.
Гаджети у руках дітей. Ця тема вже стала класикою. Про це багато говорять, сперечаються, проводять досліди та експерименти. Напередодні виходу нової книги для батьків, присвяченої саме новітнім технічним засобам, команда Видавництва «4Mamas» провела масштабне онлайн-опитування. У ньому взяли участь 717 батьків дітей різного віку. Про які факти свідчать результати опитування? Розповідаємо далі.