Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Виховання

Існує безліч методик виховання дітей, десятками мов світу написані тисячі книжок з виховання. Нам дуже шкода, що зібрати всі ці матеріали з виховання в рамках одного проекту неможливо. Тому ми вибираємо найкраще – те, що дійсно допомагає у вихованні, орієнтуємося на відгуки батьків та на реальний досвід. Сподіваємося, наші статті та поради з виховання дітей допоможуть вам виховати щасливу, розумну та сильну особистість.

Чому в будинку з дитиною варто завести домашню тварину

Домашні тварини вчать дітей відповідальності, довірі, співчуттю, повазі і терпінню. Також важливі уроки, які чадо виносить зі спілкування з вихованцем – вміння справлятися з втратою, відданість і важливість фізичної активності. Крім цього спілкування з чотириногим другом піднімає самооцінку, сприяє кращій успішності в школі і навіть зміцнює дитяче здоров'я.

Твоя дитина не поводиться нестерпно – ти просто в стресі, мамо

Істерики у малюків – річ нерідка, але ніхто не очікує їх від мами.

Тиск на сучасних мам просто нескінченний. Здоров'я, приготування їжі, фінанси, робота і все, що ще потрібно дитині – все на їхніх плечах. При цьому мама постійно не висипається. Враховуючи все це, стрес, дратівливість і гаркання на дитину стають цілком зрозумілими та закономірними.

Літні канікули: чи має дитина дотримуватись розпорядку дня?

Літо – довгождана пора усіх школярів, пора найдовших канікул! Можна відпочити, насолодитися свободою, досхочу награтися, зайнятися тим, на що раніше завжди бракувало часу, а ще… нарешті відіспатися.

Чому треба обов´язково вчитись бути батьками?

Батьківство для багатьох — це найважливіша й найскладніша робота, яку ми будь-коли виконували, і роль, про яку ми дуже мало знаємо. Батькам та іншим опікунам (прийомним батькам, бабусям, дідусям, тощо) необхідно користатися нагодою, щоб читати поради про нові стратегії спілкування з нашими дітьми та отримувати задоволення від спілкування з ними.

Секрети єврейського виховання: ТОП-5 як виростити успішну дитину

Не секрет, що євреї є однією з найталановитіших та успішних націй у світі. Її представники зробили чималий внесок у сфері бізнесу, науки, технологій, медицини і мистецтва. Так, 20% усіх лауреатів Нобелівської премії є євреями, а у переліку 40 найбагатших американців майже половину місць посідать саме представники цієї нації.

Як захистити дітей від телефонних злодіїв?

В часи, коли телефон є майже у всіх, треба пам’ятати, що завжди існує певна небезпека для дітей від телефонних злодіїв, оскільки діти можуть бути наївнішими і не здатними оцінити правдивість інформації, що надходить до них по телефону. Злодії можуть використовувати різні методики, щоб отримати особисту інформацію, гроші або зламати пристрої дітей з надією на те, що діти про це не скажуть батькам, а батьки в свою чергу не встигнуть перевірити номер телефону на шахрайство в інтернеті.

Все, що вам потрібно знати про уявного друга вашої дитини

Коли дитина починає раптом розмовляти з кимось неіснуючим, батьків це спантеличує і, як правило, змушує нервувати.

Для дорослих бачити, чути та говорити з кимось, кого насправді немає поряд – ознака психічного відхилення. Але для дітей це цілком нормально і є поширеним явищем. Згідно зі статистикою, 65% дітей до 7-річного віку спілкуються з уявними друзями.

10 хороших причин дітлахам жити в одній кімнаті

Чи варто селити дітей в одній кімнаті – питання, що викликає постійні суперечки. Як би там не було, якщо у вас немає можливості виділити кожній дитині свою кімнату, або ви не хочете цього робити, є справді хороші причини поселити малюків в одній дитячій.

Зв´язок між активним батьківством та емоційним розвитком підлітків

Для здорового соціального та емоційного розвитку дитини татам необхідно брати на себе відповідальність за батьківство та брати активну участь у житті підлітка.

5 головних причин, чому підлітки починають курити

Спочатку куріння підлітка може не сприйматися всерйоз, проте у наступні роки воно може перерости в небезпечну звичку. Дитина починає покурювати, не розуміючи, що це може стати проблемою навіть на все життя. До речі, численні дослідження довели, що більшість дорослих, що палять, почали це робити саме в підлітковому віці.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас