Існує безліч методик виховання дітей, десятками мов світу написані тисячі книжок з виховання. Нам дуже шкода, що зібрати всі ці матеріали з виховання в рамках одного проекту неможливо. Тому ми вибираємо найкраще – те, що дійсно допомагає у вихованні, орієнтуємося на відгуки батьків та на реальний досвід. Сподіваємося, наші статті та поради з виховання дітей допоможуть вам виховати щасливу, розумну та сильну особистість.
Зараз у малюка починається період раннього дитинства: його світ розширюється щодня, адже він активно його вивчає та запитує буквально про все, що його оточує. Дошкільник стає все більш незалежним і починає більше спілкуватися з дорослими та дітьми не з його родини. Це спілкування сприяє формуванню особистості дитини, принципів її мислення та поведінки.
Ви повинні постійно говорити з дитиною про загрози Інтернету і намагатися робити це так, щоб вона дійсно розуміла, про що ви. Онлайн-світ може бути небезпечним для дітей та підлітків, і ваше завдання – інформувати чадо про існуючі ризики та загрози, щоб навчити приймати проіфнормовані та найбільш безпечні рішення, проводячи час у Мережі.
У сучасному світі ефективна комунікація є однією з ключових навичок, необхідних для успіху. Підлітковий вік – це час, коли формується багато життєво важливих навичок, зокрема вміння спілкуватися з оточуючими. Одним із найефективніших способів розвитку цих здібностей є тренінги для підлітків. У містах, таких як Одеса, популярність таких програм зростає. Особливу увагу варто звернути на групові тренінги для підлітків, які створюють можливості для активного спілкування в команді.
Минув тиждень Всесвітньої акції “Ми чистимо світ”. Вперше її провели жителі Австралії у вересні 1993 року, і з того часу вона стала міжнародною. Щороку у вересні люди з різних країн збирають і сортують сміття у своїх містах або вирушають допомагати природі в інші куточки світу. Вони очищають пляжі, парки, річки та інші місця відпочинку, одночасно дізнаючись більше про те, як перероблення відходів допомагає зберегти природу.
В наш час ми повинні не тільки справлятися з труднощами батьківства, але й думати про те, як наш спосіб життя та спосіб життя наших дітей вплине на нашу Планету. Тому стійкий підхід до виховання майбутніх поколінь стає важливим трендом. Стійке батьківство – це дбайливе ставлення до навколишнього середовища, соціальної справедливості та довгострокового благополуччя: для нас і наступних поколінь.
На даному етапі малюк навчиться чекати своєї черги, грати в ігри на уяву, кидати та штовхати м'яч. Він ставатиме все більш самостійним і все сильніше відстоюватиме свою незалежність. На вас чекають непрості часи, але водночас і захоплюючі, адже саме в цьому віці у дітей відбуваються справді величезні зміни в тому, як вони грають, навчаються, спілкуються, поводяться і навіть рухаються.