Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Календар вагітності: тридцять шостий тиждень вагітності

36 тиждень вагітності
 

Ваша вагітність: 36 тиждень

Ще зовсім трошки, всього 28 днів (плюс/мінус пару днів) лишилося до початку вашого нового життя. Закінчуйте свої приготування, скупляння пелюшок та їх прання; впевніться, що дитяча кімната також повністю готова. Тоді, навіть якщо дитина з’явиться раніше, ви будете готові.

Цікаво, що відбувається з вашим тілом, дитиною та життям цього тижня? Читайте далі…

Про що ви думаєте

«Сто пляшечок молока на стіні, сто пляшечок молока. Одну зняли, лишилося 99 пляшечок молока на стіні…»

Ваше тіло

Іноді, коли дитинка штовхається у ваші легені чи стискає ваш шлунок, вам здається, що ви цього не переживете. Але після того, як маля перевернеться, вам стане легше дихати.

Проте навіть після завершення цього процесу голова дитини лежатиме на вашому кишечнику, то ж до туалету доведеться бігти швидко.

Поки ваша дитинка крутиться, ви собі можете відпочити і подумати про те, що за декілька тижнів ваша вагітність скінчиться. Впевніться, що ви все прочитали про пологи, щоб не мати несподіванок і зайвих переживань.

Ваша дитина

Маля продовжує набирати вагу – біля 225 грамів щотижня. Цей жировий шар допомагатиме йому контролювати температуру тіла після того, як він покине це затишне містечко в вашому животику. До речі, після народження, жир складатиме 15% тіла дитини. Навіть в вашому животі дитина може чути, відчувати, торкатися і бачити. Єдина річ, що відділяє маля від навколишнього світу – це народжувальний канал.

А тепер щодо інших звершень цього тижня:

Щелепи дитини вже досить міцні і схожі трошки на маленькі зубки, хоча зубки розпочнуть рости ще не дуже скоро.

В маляти вже склався свій біоритм щодо сну. Тепер воно закриває оченята, коли засинає і відкриває їх, коли прокидається. Дитинка відкриває очі і повертає голову в сторону світла, як новонароджена. Потім вона витягує ручки вгору, відвертається від нього і буркоче.

Зараз маля вже біля 18 с половиною дюймів завдовжки і важить біля 2,7 кг.

Ваше життя

Ви можете почуватися глупо підчас останніх тижнів вагітності з б дитячим сидінням в машині і без дитини, але ж вже лишилося зовсім трішки!

Почитайте побільше про дитячі сидіння в та стандарти безпеки щодо них; дізнайтеся все про модель, що ви обрали.

Багато людей неправильно встановлюють сидіння в машині, так що перевіртеся на техстанції чи де-інде, щоб вам ця проблема не загрожувала.

Вже лишилося зовсім трошки. То ж достатньо вже видраювати ванну кімнату, краще прийміть ванну чи підіть поплавати в басейн. У басейні ви відчуєте себе легше, а тепла ванна заспокоїть вашу ниючу спину, ступні, шию, бедра…* підрахунок з першого дня вашої останньої менструації

Попередній тиждень Наступний тиждень


(За матеріалами 3D Pegnancy)

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Найкращі весільні тренди: вибираємо сукню на весілля 2022 року

Наступаючий 2022 рік вже зовсім близько, а з ним і оптимістичне і хвилююче почуття скорого повернення до нормального життя. Це стосується і планування весіль 2022, і моди на сукні наречених – у весільних трендах наступного року, як ніколи, проявляється свобода і прагнення до чогось особливого.

Правильні меблі для дитячого садка – які вони?

У дитячому садку дитина проводить чимало часу. Це її перше навчальне середовище, тому воно, звичайно ж, має бути «здоровим», комфортним, ергономічним і естетично привабливим. Важливу роль в облаштуванні такого простору грають меблі. Як їх обирати та де краще замовляти?

Як вибрати ідеальний одяг для дому своїм дітлахам

Після ряду локдаунів стильний і зручний домашній одяг став маст-хевом кожного гардеробу. Не виняток і наші дітлахи, які також із задоволенням носять комфортні трикотажні сети по дому та на прогулянки. Такі обновки актуальні зараз і не перестануть бути доречними у майбутні сезони. А ще гарний домашній костюм чи піжамка стане чудовою ідеєю подарунка на Святого Миколая чи Новий Рік.

Поради батькам близнюків

Народження малюка – величезне щастя для батьків, а двійня – це щастя подвійне! І хоч почуття можуть переповнювати вас, все ж таки ви напевно будете виснажені турботами, пов'язаними з доглядом за двійнятами та їх годуванням. Вам важливо переконатися, що обидва малюки отримують однакову кількість уваги та турботи, і нічим не обділені.