Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Календар вагітності: тридцять шостий тиждень вагітності

36 тиждень вагітності
 

Ваша вагітність: 36 тиждень

Ще зовсім трошки, всього 28 днів (плюс/мінус пару днів) лишилося до початку вашого нового життя. Закінчуйте свої приготування, скупляння пелюшок та їх прання; впевніться, що дитяча кімната також повністю готова. Тоді, навіть якщо дитина з’явиться раніше, ви будете готові.

Цікаво, що відбувається з вашим тілом, дитиною та життям цього тижня? Читайте далі…

Про що ви думаєте

«Сто пляшечок молока на стіні, сто пляшечок молока. Одну зняли, лишилося 99 пляшечок молока на стіні…»

Ваше тіло

Іноді, коли дитинка штовхається у ваші легені чи стискає ваш шлунок, вам здається, що ви цього не переживете. Але після того, як маля перевернеться, вам стане легше дихати.

Проте навіть після завершення цього процесу голова дитини лежатиме на вашому кишечнику, то ж до туалету доведеться бігти швидко.

Поки ваша дитинка крутиться, ви собі можете відпочити і подумати про те, що за декілька тижнів ваша вагітність скінчиться. Впевніться, що ви все прочитали про пологи, щоб не мати несподіванок і зайвих переживань.

Ваша дитина

Маля продовжує набирати вагу – біля 225 грамів щотижня. Цей жировий шар допомагатиме йому контролювати температуру тіла після того, як він покине це затишне містечко в вашому животику. До речі, після народження, жир складатиме 15% тіла дитини. Навіть в вашому животі дитина може чути, відчувати, торкатися і бачити. Єдина річ, що відділяє маля від навколишнього світу – це народжувальний канал.

А тепер щодо інших звершень цього тижня:

Щелепи дитини вже досить міцні і схожі трошки на маленькі зубки, хоча зубки розпочнуть рости ще не дуже скоро.

В маляти вже склався свій біоритм щодо сну. Тепер воно закриває оченята, коли засинає і відкриває їх, коли прокидається. Дитинка відкриває очі і повертає голову в сторону світла, як новонароджена. Потім вона витягує ручки вгору, відвертається від нього і буркоче.

Зараз маля вже біля 18 с половиною дюймів завдовжки і важить біля 2,7 кг.

Ваше життя

Ви можете почуватися глупо підчас останніх тижнів вагітності з б дитячим сидінням в машині і без дитини, але ж вже лишилося зовсім трішки!

Почитайте побільше про дитячі сидіння в та стандарти безпеки щодо них; дізнайтеся все про модель, що ви обрали.

Багато людей неправильно встановлюють сидіння в машині, так що перевіртеся на техстанції чи де-інде, щоб вам ця проблема не загрожувала.

Вже лишилося зовсім трошки. То ж достатньо вже видраювати ванну кімнату, краще прийміть ванну чи підіть поплавати в басейн. У басейні ви відчуєте себе легше, а тепла ванна заспокоїть вашу ниючу спину, ступні, шию, бедра…* підрахунок з першого дня вашої останньої менструації

Попередній тиждень Наступний тиждень


(За матеріалами 3D Pegnancy)

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Що робити зі старими іграшками для прорізування зубів?

Як тільки малюк втрачає інтерес до іграшок для прорізування зубів, багато мам вирішують просто викинути їх. Насправді ж, вони все ще можуть бути корисними – підключивши фантазію, ви зможете знайти хороше застосування іграшкам-прорізувачам і після того, як вони стали не потрібні дитині.

Ефективний догляд за волоссям восени і взимку

Холоди тільки починаються, але ця погода вже позначається на нашому волоссі. Восени і взимку йому потрібно більше уваги, адже через сухе холодне повітря і перепади температур (на вулиці і в приміщенні) локони стають сухими, тьмяним і абсолютно неслухняними. А одягаючи шапки ми ще сильніше посилюємо проблему.

Як зробити візит до ветеринара менш стресовим для вас і вашого вихованця

Можливо, ви – щасливчик, чий вихованець зберігає спокій і холоднокровність під час візитів до ветеринара. Та для більшості з нас відвідування ветеринарного кабінету обертається справжнім стресом, як і для наших вихованців. Вони бояться, хвилюються, переживають... Проте, регулярно відвідувати фахівця важливо для їхнього здоров'я. То як же зробити ці візити не такими стресовими?

Хеллоуїн 2020: як святкувати в умовах карантину?

Листя на деревах змінює колір, а повітря стає дійсно прохолодним. Це означає, що Хеллоуїн вже зовсім на носі. Але і карантин, пов'язаний з COVID-19, на жаль, до сих пір з нами. Як же святкувати Хеллоуїн в таких умовах?