Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Як доглядати за дитячими конструкторами

Сучасні дитячі конструктори виготовляються з високоякісних матеріалів, в основному – з міцного зносостійкого пластику. Проте, цим іграшкам також потрібен догляд або турбота, щоб уникнути втрати деяких деталей, їх вицвітання, попадання на них бруду і виникнення подряпин. Хочете, щоб дитячий конструктор якомога довше залишався як новенький? Дотримуйтесь наших порад!

Які іграшки дарувати дитині на 7 років?

7 років – вік для маленької людини найважливіший: більшість дітей йдуть в школу, і можна сміливо говорити про старт процесу дорослішання. Та все ж це ще дитина, і їй необхідні такі важливі атрибути дитинства, як іграшки. У 7-річному віці іграшки зовсім інші, тому батькам необхідно розуміти, що пора переосмислювати критерії вибору. Якщо виникло бажання порадувати малюка, рекомендуємо відвідати інтернет-магазин дитячих товарів "Чадо" та ознайомитися з його широким асортиментом. Тут точно можна купити іграшки, які викличуть блиск в очах дитини.

Маленькі лицарі у блискучих обладунках

Як це не дивно, але багато з відомих зараз іграшок було винайдено дуже давно. Сторіччя тому, а то і більше.

І якщо щодо наших маленьких принцес немає ніяких сумнівів – вони так само, як і зараз, грали в дочки-матері зі своїми ляльками, так само влаштовували для своїх іграшок чаювання і прогулянки. Загалом, грали майже у ті самі ігри, що й сучасні дівчата.

Чим відволікти дитину?

Малюки рідко можуть зайняти себе самостійно. Батьки не можуть провести ані хвилини спокійно без дитини, тому потрібно вибрати відповідний ігровий напрямок. Дитячі онлайн ігри - гарний вихід з цієї ситуації, набагато краще ніж дивитися мультфільми, тому що під час гри у дитини розвивається мислення, реакція, дрібна моторика, та інше.

Як вибирати пазли для дітей?

Правильно обраний пазл буде розважати і розвивати, збирати його – дуже захоплююче заняття! Але якщо підібрати головоломку неправильно, дитині буде з нею нудно і нецікаво. Тому сьогодні ми розповімо вам, як вибирати пазли для малечі і поділимося порадами щодо їх вибору для кожної з вікових груп.

Що робити зі старими іграшками для прорізування зубів?

Як тільки малюк втрачає інтерес до іграшок для прорізування зубів, багато мам вирішують просто викинути їх. Насправді ж, вони все ще можуть бути корисними – підключивши фантазію, ви зможете знайти хороше застосування іграшкам-прорізувачам і після того, як вони стали не потрібні дитині.

Битва повітряними кульками: весела гра на Хеллоуїн для дорослих та дітей

Битва повітряними кульками – активна і весела гра для вечірок, яка сподобається всім гостям: і дорослим, і маленьким. Ця гра ідеально підходить для Хеллоуїна. Вона моментально підніме настрій, змусить всіх гостей порухатися і швидше роззнайомитися.

Правила безпеки та актуальні поради для тих, хто купує іграшки б/в

Ми, як батьки, намагаємося забезпечити свою малечу усім найкращим, тому нам постійно доводиться витрачатися. І дитячі іграшки в списку витрат займають не останнє місце. По-перше, діти швидко розвиваються і переростають свої іграшки. А по-друге, давайте чесно зізнаємося, деякі іграшки для дітей настільки милі, що просто неможливо утриматися від їх покупки.

Як обрати настільну гру: українська мова та інші критерії

Пошук настільної гри, яка чудово підійде на роль подарунка для дитини – завдання, яке потребує максимально відповідального підходу. Під час вибору настолки важливо врахувати головні захоплення чада, а також звернути увагу на цілу низку важливих особливостей ігрового «інтерфейсу».

Що подарувати дитині: сучасні ігри й гаджети

Як часто ми роздумуємо: що подарувати похреснику, племіннику або чаду друзів напередодні свят або спільної вечері в колі близьких? Маркет-молл «Даринок» підготував добірку сучасних презентів зі своїх магазинів, які напевно оцінять усі малюки. Зберігайте ідеї, щоб не загубити!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас