Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Кілька хороших причин купити дитині іграшку на радіокеруванні

Якщо ви підшукуєте подарунок дитині, який міг би стати її хобі, радіокерована іграшка може стати відмінним вибором. Від них в захваті і дітлахи, і дорослі. Тим більше сьогодні іграшки на радіокеруванні доступні як ніколи і на будь-який смак!

Ігри для дітей перед сном: поради маркет-моллу «Даринок»

Дитячі спокійні ігри перед сном – запорука тихого вечора. Найчастіше в сім'ях з дітьми вечір перетворюється у найгаласливіший період дня. У такий час діти стають надміру збудженими й зовсім не хочуть готуватися до сну. Це не тільки заважає відпочинку батьків, а й може порушити режим дня для малечі. Спокійні ігри позитивно впливають на дитячу психіку, а також можуть бути гарним способом скорегувати складні життєві ситуації та поведінкові моделі, які викликали стрес.

Вибираємо дитячі іграшки онлайн: 5 найважливіших порад

На сьогоднішній день в інтернеті можна купити практично що завгодно, в тому числі, звичайно, і дитячі іграшки. Їх різноманітність в магазинах для дітей практично нескінченна. Однак вибір ускладнюється тим, що батьки не можуть торкнутися іграшки, щоб адекватно оцінити її якість, а отже, і її безпеку для малюка.

Робимо слайм з дітьми вдома: що для цього потрібно

Карантин триває і дітей потрібно займати корисними заняттями. Як щодо рукоділля? Самостійно створити популярну дитячу іграшку – слайм (лизун) з підручних матеріалів?

Дитячі ігри та конкурси на Масляну

Дитячі ігри на Масляну

Пошта

Гра починається з переклички ведучого з гравцями:

Як вибрати розвиваючу іграшку новонародженому

Ламаєте голову над подарунком новонародженому? Якщо ви тільки не вирішили зробити вибір а корить суто практичних речей, на кшталт одягу чи коляски, або постільної білизни, то напевно ваш вибір паде на іграшки для новонароджених. Але і тут не все так просто – у розмаїтті, пропонованому сучасними магазинами, навіть досвідченим дарувальникам неважко розгубитися…

Три, два, один! Битва Бакуган!

Хлопці та дівчата, а також їхні батьки, в легендарних Бакуганів грають вранці, вдень, вночі.

Бакуган - це мультсеріал-аніме про справжніх відчайдушних бійців, на яких хочуть бути схожими всі хлопчики світу. А дівчатка таємно закохані. Ви вже бачили так, на PLUSPLUS?

10 порад щодо вибору іграшок для дитини з затримкою розвитку мовлення

Чи знали ви, що навіть іграшки можуть зіграти свою роль у розвитку мовлення дитини? І особливо корисними вони можуть бути для малюків, які відстають у цьому. Тому сьогодні ми хочемо поговорити про те, як вибирати іграшки для дітлахів з затримкою в розвитку мовлення, щоб простимулювати їх.

Математичні цікавинки: весела математика для дітей

А ваша дитина вже може порахувати скільки коштуватиме 3 упаковки йогурту? А 6? А скільки смаколиків можна купити на 200 гривень? Чи скільки днів потрібно відкладати кишенькових грошей, щоб купити омріяну річ? А яка відстань від дому до дитячого майданчику? Та як перетворити вивчення математики в цікаву гру?

Готуємося до школи весело: розвиваючі іграшки для дошкільнят

Головне у вихованні дитини – вчасно помітити здібності малечі та активно їх розвивати. А розвиток для дітей може відбуватися лише в один спосіб – гру. Тому правильно підібрані розвиваючі іграшки якнайкраще можуть сприяти досягненню успіхів вашою дитиною.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас