Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Як вибирати пазли для дітей?

Правильно обраний пазл буде розважати і розвивати, збирати його – дуже захоплююче заняття! Але якщо підібрати головоломку неправильно, дитині буде з нею нудно і нецікаво. Тому сьогодні ми розповімо вам, як вибирати пазли для малечі і поділимося порадами щодо їх вибору для кожної з вікових груп.

Що робити зі старими іграшками для прорізування зубів?

Як тільки малюк втрачає інтерес до іграшок для прорізування зубів, багато мам вирішують просто викинути їх. Насправді ж, вони все ще можуть бути корисними – підключивши фантазію, ви зможете знайти хороше застосування іграшкам-прорізувачам і після того, як вони стали не потрібні дитині.

Битва повітряними кульками: весела гра на Хеллоуїн для дорослих та дітей

Битва повітряними кульками – активна і весела гра для вечірок, яка сподобається всім гостям: і дорослим, і маленьким. Ця гра ідеально підходить для Хеллоуїна. Вона моментально підніме настрій, змусить всіх гостей порухатися і швидше роззнайомитися.

Правила безпеки та актуальні поради для тих, хто купує іграшки б/в

Ми, як батьки, намагаємося забезпечити свою малечу усім найкращим, тому нам постійно доводиться витрачатися. І дитячі іграшки в списку витрат займають не останнє місце. По-перше, діти швидко розвиваються і переростають свої іграшки. А по-друге, давайте чесно зізнаємося, деякі іграшки для дітей настільки милі, що просто неможливо утриматися від їх покупки.

Як обрати настільну гру: українська мова та інші критерії

Пошук настільної гри, яка чудово підійде на роль подарунка для дитини – завдання, яке потребує максимально відповідального підходу. Під час вибору настолки важливо врахувати головні захоплення чада, а також звернути увагу на цілу низку важливих особливостей ігрового «інтерфейсу».

Що подарувати дитині: сучасні ігри й гаджети

Як часто ми роздумуємо: що подарувати похреснику, племіннику або чаду друзів напередодні свят або спільної вечері в колі близьких? Маркет-молл «Даринок» підготував добірку сучасних презентів зі своїх магазинів, які напевно оцінять усі малюки. Зберігайте ідеї, щоб не загубити!

3 важливі причини, чому лялечки LOL Surprise хороші і для вашої дитини, і для вас

Важко знайти хоча б одну дівчинку, яка не була б в захваті від лялечок LOL Surprise. І їх дійсно є, за що любити. З безлічі ми вибрали три найважливіші причини – для вашої крихітки і вас самих – купувати лялечки LOL Surprise і активно грати ними!

Кілька хороших причин купити дитині іграшку на радіокеруванні

Якщо ви підшукуєте подарунок дитині, який міг би стати її хобі, радіокерована іграшка може стати відмінним вибором. Від них в захваті і дітлахи, і дорослі. Тим більше сьогодні іграшки на радіокеруванні доступні як ніколи і на будь-який смак!

Ігри для дітей перед сном: поради маркет-моллу «Даринок»

Дитячі спокійні ігри перед сном – запорука тихого вечора. Найчастіше в сім'ях з дітьми вечір перетворюється у найгаласливіший період дня. У такий час діти стають надміру збудженими й зовсім не хочуть готуватися до сну. Це не тільки заважає відпочинку батьків, а й може порушити режим дня для малечі. Спокійні ігри позитивно впливають на дитячу психіку, а також можуть бути гарним способом скорегувати складні життєві ситуації та поведінкові моделі, які викликали стрес.

Вибираємо дитячі іграшки онлайн: 5 найважливіших порад

На сьогоднішній день в інтернеті можна купити практично що завгодно, в тому числі, звичайно, і дитячі іграшки. Їх різноманітність в магазинах для дітей практично нескінченна. Однак вибір ускладнюється тим, що батьки не можуть торкнутися іграшки, щоб адекватно оцінити її якість, а отже, і її безпеку для малюка.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас