Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Краса і стиль

Тут ви знайдете цінні і актуальні поради для мам: збалансоване харчування, дієти, тонкощі макіяжу, догляд за шкірою і волоссям, вправи для краси і здоров'я, поради по відновленню після пологів і все, що тільки може вас зацікавити...

Набори для гоління

Інтернет-магазин Barbercompany представляє найбільший вибір ексклюзивних брендових наборів для традиційного вологого гоління «Wet Shave» для чоловіків, де є обов'язковий елемент – кисть і бритва. Кожен з них упакований в елегантній подарунковій коробці, тому прекрасно підійде в якості подарунку.

8 шкідливих б´юті-звичок, яких варто позбутися якнайшвидше

У всіх нас є погані звички. Будь то кидати мокрий рушник на ліжко, лягати спати з не витертим макіяжем або розкидати речі по кімнаті. Але деякі з них не такі шкідливі, як інші, особливо що стосується нашої краси. Неправильне поводження із волоссям, макіяжем, нігтями може здаватися нешкідливим на даний момент, але з часом все це неодмінно позначиться на тому, як ви виглядаєте.

Вибираємо нову сумочку – стильну і практичну

У кожної з нас є своя колекція сумочок. Якісь із них гарні, інші – функціональні. А як на рахунок і стильних, і практичних сумочок – скільки у вас таких?

Піжами для дітей: як вибрати те, що сподобається маленьким модникам?

Всі ми любимо здоровий, міцний і безперервний сон, в тому числі і діти. Та не всі батьки розуміють, що якість дитячого нічного відпочинку залежить ще і від того, в чому спить малюк.

Кілька хороших причин купувати дитині брендовий одяг

Чи варто купувати дітлахам брендовий одяг – для багатьох спірне питання. Адже діти виростають з речей швидко, до того ж, носять їх неакуратно: швидше бруднять, зношують. З іншого ж боку, у покупки брендового одягу є свої незаперечні переваги, особливо в наш час, коли усвідомлене споживання має таке велике значення.

Як створити капсульний гардероб нижньої білизни

Дуже часто саме те, чого ми не бачимо, і створює враження від видимого. Це ж можна сказати і про якісну нижню білизну, яка є основою будь-якого жіночого образу. Саме тому важливість створення гарного капсульного гардеробу білизни настільки очевидна.

Як посилити ефект від тканинної маски для обличчя?

Всі ми знаємо, наскільки необхідні нашій шкірі регулярні живлячі, зволожуючі і відновлюючі маски. І тканинні масочки – одна з найбільш зручних і ефективних процедур, які ми можемо собі дозволити робити вдома раз-два на тиждень. У вас, напевно, є свої улюблені масочки. Та чи знали ви, що їх ефект можна підсилити, якщо правильно підготувати шкіру і забезпечити їй належний догляд після процедури?

Як одягається покоління Z: стиль молоді 21 століття

Покоління Z – молоді люди, які народилися після 2000 року (на Заході до цієї групи відносять тих, хто народився в проміжку 1996-2010 років). Вони не уявляють своє життя без смартфонів, новомодних гаджетів, Wi-Fi, месенджерів і соцмереж. Виступають за рівність, вільне самовираження й наслідують кумирів.

Дитяча мода і її головні тренди в 2020 році

Пройшли ті часи, коли дітлахи могли ходити в будь-чому, аби було зручно. Зараз вони – такі ж самі модники, як і дорослі, причому виховується це естетичне почуття у них із самого раннього віку. Звичайно ж, і сучасні бренди намагаються задовольнити «модні потреби» діточок і їхніх батьків, і це у них непогано виходить.

Стильна дитина: 10 варіантів модних образів для хлопчика і дівчинки

Розвивати смак до гарних речей дитині потрібно з раннього віку. А з можливостями сьогодні– це не так уже й складно. Щороку дизайнери випускають колекції для дітей з урахуванням модних тенденцій.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас