Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Красиві вірші і смс-привітання до Дня Батька

Тато мій милий, любий, хороший.
Дуже я хочу на тебе буть схожий.
Ніжний і добрий, мужній і сильний,
Розумний, веселий і самий надійний.
Обнімаю і цілую я тебе у свято
Ти найкращий в світі, мій хороший тато.

День Батька: що написати татові в листівці?

А ви вже підписали листівку своєму татові? Не знаєте, що в ній написати, щоб не було банально? Татусі з досвідом, новоспечені татусі, дідусі, майбутні тата – всіх їх варто привітати! А ми запропонуємо вам ідеї, що можна написати кожному з них...

День Батька: прості способи привітати тата в цьому році

День Батька вже за тиждень! А це означає, що дітлахам і їхнім мамам час починати готуватися і придумувати, як вітати тата в цьому році. Захопіть дітвору передсвятковими приготуваннями і по секрету від тата постарайтеся влаштувати йому особливий день наступної неділі.

Анна Заклецька – можливо, та сама ведуча для вашого заходу

Плануючи торжество чи ділову подію, вкрай важливо вибрати хорошого ведучого, який відчуватиме публіку, розумітиме характер і стиль вашого заходу, і найкращим чином проведе його від початку до самого кінця. Саме такою людиною для вашої події може стати досвідчена, артистична і дотепна ведуча Анна Заклецька.

Вірші і смс-привітання до свята Трійці

В Трійцю очистіть свої серця,
Нехай увійдуть у вашу душу дива,
Нехай свято очистит від грішних думок,
Принесе спокій, щастя і любов.

Як підготуватися до святкування Трійці з дітьми

Трійця – одне з найкрасивіших літніх церковних свят. Раніше її святкували цілий тиждень, зараз же святкування Трійці скоротилося до трьох днів: з неділі по вівторок. Саме свято ще називають зеленим, адже воно символізує початок літа, і до нього будинок здавна прикрашають зеленими гілочками берези.

Прикмети і обряди Зеленої неділі/Трійці

Трійця в християнстві

Свято Трійці бере свій початок від старозавітного свята П'ятидесятниці, і навіть ще раніше - від язичницьких свят. У християнстві Трійця є одним з дванадцяти найважливіших свят після Великодня. Всі ці великі свята створені на честь земного життя Ісуса Христа і його матері - Богородиці. Свято Святої Трійці вираховується за датою свята Пасхи, від якої відраховується 49 днів (це кількість кратно числу днів у тижні – семи), тому Трійця випадає завжди на Неділю.

Як вибрати книжку в подарунок?

Книга дійсно може стати найкращим подарунком. Адже кожна з них індивідуальна і красива, а ще їх так легко загортати в подарунковий папір! Крім того, книга – це завжди подарунок на пам'ять, який буде збережений на довгі роки. Але все це лише за умови, що ви зможете вибрати вдалу книгу, яка сподобається одержувачу.

Вчимо дитину дарувати подарунки – поради для кожного віку

Свята – невід'ємна частина нашого життя, і в житті дитини вони також трапляються регулярно. Безумовно, малеча обожнює свята, адже їй так подобається отримувати подарунки! А як на рахунок дарування? Ви, як батьки, повинні пояснити чаду, що потрібно вміти не тільки отримувати, але й дарувати подарунки, і показати ту радість, яку може приносити дарування. Як це зробити? – У нашій статті ви знайдете поради для дітлахів різного віку.

Декілька способів для мами гарненько відпочити в цей День Матері

Дозвольте собі по-справжньому відпочити в це свято...

Бути мамою – це неймовірний досвід, який змінює життя. Але також це і робота в режимі 24/7, що вимагає найрізноманітніших навичок. В різні часи мама стає лікарем, вчителем, посередником в переговорах, кухарем, бухгалтером, домогосподаркою і навіть стилістом з одягу, зачісок тощо. Їй постійно потрібно справлятися з тим, що відбувається зараз, і при цьому планувати майбутнє. То ж, схоже, мами – це справжні супергерої!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас