Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Ідея великодніх подаруночків: курчата з цукерками з лотків від яєць

Нам подобаються прості ідеї поробок, які можна зробити з дітьми, а святкові – ще більше! Ці милі курчата з картонних лотків від яєць допоможуть вам підняти настрій собі і близьким, підготуватися до Великодня і зайняти дітвору, яка вже змучилася сидіти вдома в чотирьох стінах. Наповніть їх цукерками і розставте по будинку або даруйте рідним і близьким у світле свято Великодня!

Ідея декору на Великдень – крашанки з повітряних кульок

Хто сказав, що крашанки на Великдень обов'язково повинні бути з яєць? А як на рахунок повітряних кульок? Адже їх обожнюють всі! Крім того, якщо звичайну надувну кульку перевернути, вона за формою буде дуже навіть нагадувати яйце. Тож вперед – запасайтеся з малечею повітряними кульками і прикрашайте ними свій будинок до Великодня.

Дитячі віршики про Великдень

Христос Воскрес!

Радість з неба ся являє,
Паска красна день вітає,
Радуйтеся щиро нині –
Бог дав радість всій родині,
Бог дав радість нам з небес,
Христос Воскрес!
Христос Воскрес!

Великоднє деревце своїми руками – ідея для творчості з малечею

Великоднє дерево – одна з найпопулярніших поробок до Великодня. Традиція прикрашати крашанками та іншою пасхальної атрибутикою кущі і дерева зародилася в Німеччині, але зараз вже поширена по всьому світу. Таке деревце стане красивим елементом декору до Великодня, а підключитися до його виготовлення можуть всі бажаючі – і дорослі, і діти.

З якого віку можна привчати дитину дотримуватися посту?

Діти батьків, які сповідують християнську віру, повинні бути виховані в дусі вірності Богу і Церкві. Піст в цьому процесі має важливе значення. Але не варто забувати, що піст – це не просто дієта, а більш глибокий процес. І дитячий піст однозначно відрізняється від дорослого. З якого ж віку слід привчати дітей до посту? У чому головна відмінність дитячого посту від дорослого? Ось в цих питаннях ми сьогодні і спробуємо розібратися.

Soul catering – ваше смачне свято без клопоту!

Проходять вже ті часи, коли на свята на роботі було прийнято приносити домашню їжу, а на власні – виготовувати весь попередній день, так би мовити, «щоби стіл не був порожнім». Зараз все більшої популярності в таких ситуаціях набирає доставка їжі з кафе і ресторанів, а також кейтеринг. При цьому останній стає найкращим за рядом причин, особливо, якщо ви знайдете свою ту саму кейтерингову компанію. Саме таким для вас може стати сервіс Soul catering.

Українські віршовані привітання з Масляною

З Масницею вітаю
І достатку вам бажаю,
І в хаті, і на дворі,
У золоті і в сріблі!

Масляна на носі: як красиво подати млинці?

Масляна – воістину народне свято зустрічі весни, з його колоритними традиціями, веселощами та гучними розвагами. Звісно, сьогодні це свято не так широко відзначають, але найбільше, мабуть, збереглася традиція готувати млинці – символ Масляної. Нашим предкам круглий млинець нагадував сонце, символом якого і була ця ситна страва.

Красиві вірші і смс-привітання з 8 березня


Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!

Красиві вірші і смс-привітання до 8 березня – Міжнародного Дня Жінок

В цей день весняний,
В цей день святковий
Бажаємо щиро, бажаємо радо
Безхмарного неба, сонця в душі
Здоров'я міцного, дитячого слова
Натхнення, кохання й краси!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас