Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Готуємо маленькі подаруночки на Великдень з дитиною: великодні морквинки

Поки малеча сидить вдома, у вас є відмінна можливість зайнятися з нею творчістю. А що може бути цікавішим, ніж підготовка до світлого свята Великодня? Ми пропонуємо вам не просто обмінюватися крашанками, а підготувати разом з малюком такі ось маленькі подаруночки родичам і друзям – великодні морквини, в які можна заховати як декоровані до Великодня яйця, так і солодощі.

Великодні поробки з дітьми: милі тваринки з крашанок

До свята Великодня – менше місяця. Звичайно, поки що фарбувати яйця ніхто не збирається. Проте як на рахунок того, щоб вже почати працювати з малечею над великоднім декором? Наприклад, цих милих звіряток ви можете зробити як з варених яєць (з яких потім напевно придумаєте, що приготувати), так і зі спустошеної яєчної шкаралупи (щоб зберегти поробки довше).

Сім смертних гріхів, про які варто згадати під час Великого Посту

Звичайно, про них слід згадувати не лише під час постування. Їх потрібно знати та старатися не допускати у своє життя, щоб не зробити його власними ж руками важчим, ніж воно могло би бути.

З якого віку можна привчати дитину дотримуватися посту?

Діти батьків, які сповідують християнську віру, повинні бути виховані в дусі вірності Богу і Церкві. Піст в цьому процесі має важливе значення. Але не варто забувати, що піст – це не просто дієта, а більш глибокий процес. І дитячий піст однозначно відрізняється від дорослого. З якого ж віку слід привчати дітей до посту? У чому головна відмінність дитячого посту від дорослого? Ось в цих питаннях ми сьогодні і спробуємо розібратися.

Вітаємо маму з 8 березня: поради від турботливих татусів

Свято 8 Березня – чудова нагода турботливим татусям проявити себе, а для малечі – прекрасний урок, який показує, як важливо робити щасливими близьких людей. Не знаєте, як влаштувати дружині, мамі ваших дітей, справжнє свято на 8 березня? Ми зібрали для вас найкращі поради від турботливих татусів!

Красиві вірші і смс-привітання до 8 березня – Міжнародного Дня Жінок

В цей день весняний,
В цей день святковий
Бажаємо щиро, бажаємо радо
Безхмарного неба, сонця в душі
Здоров'я міцного, дитячого слова
Натхнення, кохання й краси!

Найцікавіші конкурси на 8 Березня

8 Березня – це день, коли все робиться для жінки та заради жінки! Для того, щоб святкування пройшло максимально вдало та принесло жінкам справжнє задоволення, слід заздалегідь потурбуватися про програму цього святкового заходу.

Прощенна неділя, або як навчитися прощати

Ось і добігає кінця весела Масляна, за якою слідує найдовший і найсуворіший піст. Останній день Масляної називається Прощенна неділя. У цей день слід подумати про всіх людей, на яких тримається образа, й пробачити їх. А також згадати тих, хто може бути ображений на вас, і також попросити в них пробачення за всі негаразди, які ви їм спричинили. Проте легко сказати, та не просто зробити.

Українські віршовані привітання з Масляною

З Масницею вітаю
І достатку вам бажаю,
І в хаті, і на дворі,
У золоті і в сріблі!

Як оригінально відсвяткувати 8 Березня

8 Березня – це свято, коли хочеться не лише піднести своїй прекрасній половинці хороший подарунок, але й зробити його таким, щоб запам’ятався їй на все життя. Для цього існує три варіанта святкування…

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас