Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Карнавальні костюми: про що говорить вибір дитини

Хеллоуїн, новорічні свята та інші дитячі костюмовані вечірки – прекрасний привід приміряти на себе не тільки яскраві костюми, але і нові ролі разом з ними. Малеча просто обожнює такі свята і завжди з величезним задоволенням та інтересом вибирає костюми!

Хеллоуїн 2020: як святкувати в умовах карантину?

Листя на деревах змінює колір, а повітря стає дійсно прохолодним. Це означає, що Хеллоуїн вже зовсім на носі. Але і карантин, пов'язаний з COVID-19, на жаль, до сих пір з нами. Як же святкувати Хеллоуїн в таких умовах?

Красиві вірші і смс-привітання з 14 жовтня – Днем Захисника України

З мужнім Днем тебе вітаю!
Хай всміхнеться тобі доля,
Вдача поряд хай літає,
Буде дім, сім’я і воля.

Битва повітряними кульками: весела гра на Хеллоуїн для дорослих та дітей

Битва повітряними кульками – активна і весела гра для вечірок, яка сподобається всім гостям: і дорослим, і маленьким. Ця гра ідеально підходить для Хеллоуїна. Вона моментально підніме настрій, змусить всіх гостей порухатися і швидше роззнайомитися.

Що дарувати чоловікам на День Козацтва

14 жовтня Україна святкуватиме День Козацтва. В цей день прийнято вітати усіх чоловіків, оскільки кожен із них являється дійсним чи майбутнім захисником своєї рідної землі. Можна привітати своїх дорогих чоловіків (чоловіка, сина, батька, брата, друга тощо) приємними теплими словами, висловленими усно чи записаними на вітальній листівці. А можна презентувати їм подарунок.

Красиві вірші-привітання для улюблених вчителів


Букварі і читанки,
Парти в два ряди.
Наша перша вчителька
В серці назавжди.

Поздоровляємо з Днем Учителя: красиві вітання та слова вдячності для улюблених педагогів

Зовсім скоро ми вітатимемо вчителів. Тому вже зараз варто задуматися над тим, що ви скажете або напишете улюбленим педагогам. Чи будете ви робити це онлайн, чи лицем до лиця, ми пропонуємо вам підбірку поздоровлень і подяк для вчителів, які надихнуть вас і допоможуть знайти ті самі слова для дорогого вам викладача.

Як відсвяткувати День Вчителя під час карантину?

День Учителя – важливе свято, яке ми щороку відзначаємо в першу неділю жовтня. Та в цьому році, на жаль, все по-іншому... З березня школи були закриті на карантин. Цієї осені діти пішли до школи, але деякі з навчальних закладів вже знову встигли закритися і перейти на дистанційне навчання. Тому складно судити про те, чи буде у нас в цьому році можливість відсвяткувати День Вчителя, як зазвичай.

Що дарувати вчителям на День Учителя

Незабаром країна святкуватиме День Учителя. І так хочеться порадувати своїх педагогів приємними подарунками! Подарунки вчителям на їхнє професійне свято можна поділити на два види: універсальні та індивідуальні. Під першим видом маються на увазі однакові подарунки для усіх учителів; під другим – підібрані для кожного окремо.

Віршовані і смс привітання до 1 вересня

День сьогодні особливий
По-осінньому мінливий,
Але це не перешкода,
То ж хутчіше всі до школи!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас