Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Роль Репетиторів у Підготовці Дітей до Першого Року в Школі

Перший рік у школі завжди є важливим етапом у житті кожної дитини. Це початок навчального шляху, перше знайомство з новими предметами та однокласниками. Якщо ви – батьки малюка, який збирається піти до школи, ви, безсумнівно, питаєтеся, як забезпечити йому успішний старт. Один із найефективніших шляхів – це репетитори з підготовки до школи на платформі ТеМа https://thetema.net/tutors/preparing-for-school/.

Як вибрати освітній заклад для дитини

Відвідування закладу дошкільної та шкільної освіти — дуже важливий етап у розвитку дитини. Оптимальні умови для навчання, сприятлива атмосфера й підтримка педагогів є фундаментом для успішного засвоєння нових знань. Розгляньмо критерії, за якими краще вибирати центри розвитку дитини в Києві та інших містах України.

Створіть свій власний неповторний стиль з товарами з інтернет-магазину My Kite

Українська компанія My Kite є авторизованим партнером відомого та популярного бренду Kite. Ми раді вітати вас на сайті нашого онлайн-магазину та пропонуємо вам широкий асортимент товарів Kite в Україні. У нас ви знайдете унікальні рішення для шкільних буднів та повсякденного життя, з якими ви будете виглядати дуже стильно та почувати себе впевнено у будь-якій ситуації.

Вивчення англійської: репетитор VS мовна школа – переваги та недоліки

Треба підтягнути англійську, та групові заняття – точно не ваш варіант? Тоді варто спробувати індивідуальний формат навчання. Але залишається одне важливе питання: обрати приватного репетитора чи індивідуальні заняття з англійської у мовній школі. Ми розібрали переваги і недоліки кожного з цих варіантів, щоб полегшити вибір.

Корисні лайфхаки з домашкою

Домашка – дітки її або люблять, або ненавидять. І найчастіше зустрічається саме другий варіант. До того ж, і більшість батьків так само ненавидять робити уроки з дитиною, як і сам учень. Але як до них стався, домашні завдання повинні бути зроблені. Тому ми пропонуємо вам корисні лайфхаки, які допоможуть посадити школяра за домашку і змусити її зробити.

Дитяча казка: Безлад-Загубишко

Жив-був на світі маленький гномик Мік. В усьому він був хороший, та була у Міка погана звичка – він дуже не любив прибирати свої речі та іграшки. Так вони й лежали, розкидані по кімнаті.

Як заохотити дитину вивчати англійську?

Будь-яка сучасна людина повинна володіти англійською хоча б на початковому рівні. Адже сьогодні English є найважливішим комунікативним засобом на міжнародному рівні. Сподіваємося, що наші рекомендації стануть у пригоді вам і вашим дітям і допоможуть їм у вивченні англійської мови.

Ортопедичні меблі для дітей: ключ до успіху у навчанні!

У сучасному світі, коли навчання стає все більш інтенсивним і тривалим, здоров'я дітей має бути на першому місці. Вірна організація та комфортне середовище для навчання можуть мати вирішальне значення для психологічного та фізичного розвитку школярів. Ортопедичні парти та стільці придбані в інтернет-магазині Kids Desk є ключовими елементами у правильній організації робочого простору дитини. Ортопедичні меблі сприяють правильній поставі, зменшенню навантаження на спину та збереженню здоров'я дітей під час навчання. У цій статті ми розглянемо важливість та необхідність використання ортопедичних меблів у навчанні дітей.

Що потрібно дитині у школу в 2023: список канцелярії та правила вибору шкільного рюкзака

Збираючи дитину до школи, ми не просто відправляємо її вивчати правила та розбиратися в математичних задачах. Школа – це новий етап. Нова глава захоплюючої повісті дитинства та дорослішання. І в цей період дитина зустрінеться не тільки з буквами та цифрами, опанує не лише закони та теореми. Учнівський світ ось-ось наповниться знаннями та навичками. А разом з ними – цікавими знайомствами, дружбою та хобі. Уроками, гуртками та перервами.

Дитяча казка: Надзвичайний Жако

Одного дня у міському парку з’явився дивний птах. Сірий, але не голуб. З великим дзьобом, та не ворон. З червоним хвостом, однак не півень.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас