Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Дитяча казка: Рахувала мама кішка

Рахувала мама кішка
Неслухняних кошенят.
Перше з них залізло в діжку,
Видно пару оченят.

Чим корисні для дітвори шкільні поїздки та екскурсії

Всім школярам подобаються поїздки та екскурсії з класом. Організація хорошої шкільної поїздки вимагає ретельного планування і чималих зусиль, але від неї учні отримують не тільки море вражень, а й величезну користь. Плюс, такі заходи запам'ятовуються дітлахам на довгі роки, а то й на все життя!

Дитяча казка: Снігові колобки

Жила-була у лісі родина Колобків – тато Колобок, мама Колобуня та синочок Колобочок. Якось взимку, коли випав сніг, пішли вони кататися на санчатах. Веселою та радісною була їхня прогулянка, аж поки не побачила Колобків Лисиця.

Дитяча казка: Снігова парасолька

Жив-був на небі злий Вітерець-морозець. Дивився він на землю, і дуже йому не подобалося, коли люди гуляють на вулиці та радіють гарній погоді. Тому Вітерець-морозець дмухав на землю холодним повітрям, щоб люди сиділи по своїх домівках.

Дитяча казка: Дід Мороз на безлюдному острові

Дід Мороз збирався на новорічне свято в дитячий садок. Він зібрав мішок з подарунками, сів в свої казкові літаючі санчата і вирушив в дорогу. Звичайно, люди не могли бачити цього польоту, адже Дід Мороз промовив спеціальні чарівні слова, які робили його невидимим.

Дитяча казка: Секрет ялинкової кульки

У коробці з ялинковими іграшками жила срібна скляна кулька. На вигляд це була звичайна новорічна прикраса, щоправда, трохи бліда від часу. Та, насправді, це була кулька з секретом.

Освіта як мистецтво. "Освіторія Хаб" – креативний простір поза рамками шкільної програми

Світ великих можливостей і універсальних фахівців

Наш світ мінливий і непередбачуваний, постійно кидає нові, все більш сміливі виклики. Юне покоління живе в режимі нон-стоп, вбирає величезну кількість інформації щодня і адаптується до швидко мінливих вимог сучасного суспільства. Нестандартне мислення, гнучкість, багатозадачність і креативність – ось головні характеристики майбутнього фахівця незалежно від сфери діяльності.

Дитяча казка: Переможець вітру

Одного разу Лисеня завітало в гості до свого друга Зайчика.

- Зайченя, пішли гуляти! - покликало друга Лисеня.

- Не можу, - зітхнуло Зайченя. – На вулиці холодний осінній вітер. Бачиш, як дерева від нього згинаються? Боюся, застуджуся.

Чи варто віддавати дитину у дитячий садочок?

Останнім часом досить модним явищем стало домашнє виховання – коли дитину не віддають в дитячий садок. Сім'ї, які можуть собі дозволити, щоб мама не працювала, часто обґрунтовують свій вибір тим, що вдома дитина отримає більше турботи і уваги. З одного боку, в цьому твердженні є раціональне зерно, але з іншого – малюк втрачає безліч прекрасних можливостей, які йому міг би забезпечити дитячий садок. Пропонуємо більш детально ознайомитися з тим, які плюси відкриває перед дитиною відвідування дитсадка. Розповідають експерти порталу про дошкільну освіту Dity in UA.

Дитяча казка: Як павучок Сеня побував на ярмарку

Жив-був в лісі чорненький павучок Сеня, і не було у нього друзів. Мухи і жуки боялися його павутини, білки гидливо стрибали на іншу гілку, запримітивши павучка. Ну а птахів він і сам боявся.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас