Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Навчаємося протягом життя: літо – не привід зупинятися

Літні канікули – найочікуваніша пора школярів, адже можна відпочити та геть забути про навчання. Минулий навчальний рік в умовах карантину психологічно виснажив дітей та їхніх батьків. Чи не вплине тримісячна перерва на знання та майбутню успішність дитини?

Дитяча казка: Принц Перший

Жив-був в королівстві маленький Принц. Поважним гостям, які приїжджали до їхнього королівства, хлопчика представляли як Принц Перший. Таким був його королівський титул.

«ВЕСЕЛІ та РОЗУМНІ» – той самий дитячий садочок у Львові, який ви шукали

Вибір дитячого садку для дитини – це завжди непросто. У цьому дошкільному закладі малюк має не тільки вчитися, а й всебічно розвиватися, і при цьому весело проводити час, адже дитинством потрібно насолоджуватися! Саме такі можливості подарує дитині дитячий садок у Львові «ВЕСЕЛІ та РОЗУМНІ».

Дитяча казка: Як равлик збирався на пляж

Равлик вирушив на пляж,
Тож збирав собі багаж:
Взяв він м’ячик для розваги,
Крем для гарної засмаги.

Дитяча казка: Пригоди Мурашки

Мурашка повернувся додому пізніше за всіх, коли вже майже усі його сусіди полягали спати в мурашнику.

- Ти де був? - суворо запитав його мураха-сторож. – Ми за тебе хвилювалися.

Дитяча казка: Заєць Трифон і хитрі хвости

Зайцю Трифону давно час додому. Але як туди потрапити, якщо на стежці до домівки зграя вовків влаштувала пікнік?

Поради для молоді від історичних діячів

Чи замислювалися ви про те, що історія циклічна? Аналізуючи життя відомих історичних діячів, можна переглянути власні життєві орієнтири та уникнути багатьох помилок.

Дитяча казка: Кіт Муркун та таємниче зникнення

Корова Мумуся відкрила молочну крамницю. Там було багато смачних продуктів, що готуються з молока. Наприклад, сир, йогурт, кефір, сметана, какао, молочні коктейлі і, навіть, морозиво.

Дитяча казка: Небезпечні іграшки

Злий Велетень давно мріяв знищити прекрасне місто гномів. Він уже уявляв, як замість їхніх крихітних будинків з’явиться його величний замок, і як він перетворить гномикове озеро-калюжу на велике озеро.

Як організувати дистанційне навчання під час карантину?

Вже більше року увесь світ живе у новій карантинній реальності. Для більшості батьків дистанційне навчання вдома стало справжнім викликом, адже потрібно не тільки по-новому організувати свою роботу і домашні справи, а й допомогти дітям продовжувати навчальний процес без втрати якості.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас