Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Ким може працювати матуся у декреті?

Декретна відпустка — це період, коли мама майже весь свій час присвячує дитині та домашньому побуту. Перший рік після народження дитини взагалі вважається найбільш стресовим. І зазвичай ні в кого не виникає навіть думки про те щоб, знайти собі якийсь підробіток на час декрету. Але згодом стає легше. І вже на другому-третьому році матусі всерйоз розмірковують над тим, щоб почати працювати і поповнювати сімейний бюджет.

Дитяча казка: Чаклунка Гидота

Далеко в лісі жила стара зла чаклунка Гидота. Колись у молоді роки вона робила людям багато поганого. Але чим старшою ставала, тим менше в неї залишалося сил на чаклунство. Нарешті, Гидота стала такою старою, що навіть дрібні пакості забирали в неї багато сил.

Українська міфологія крутіша за Marvel: в Україні запустили культурний онлайн-проєкт для всієї родини

Через війну росії з Україною багато українських дітей залишились без можливості повноцінно навчатись та спілкуватись з однолітками. За даними Міністерства освіти і науки в Україні, вже зруйновано або пошкоджено понад 500 закладів освіти.

Навчаємося та перемагаємо: «На Урок» оголошує старт XIII Всеукраїнської інтернет-олімпіади

Цьогоріч весна не схожа на інші. Це весна випробувань та єднання. Тож ми маємо підтримувати одне одного, допомагати одне одному і своїй країні. І не забувати вчитися! Ми впевнені, що зараз найважливіше завдання вчителів та учнів — продовжувати вчити та вчитися, аби втримати українську освіту на високому рівні.

Освітній проєкт «На Урок» запроваджує «Уроки підтримки» для всіх школярів країни

Непрості часи потребують максимальної зібраності та витримки. А ще - підтримки. Ми маємо підтримувати одне одного, допомагати та вірити в нашу перемогу.

Дитяча казка: Роні-Навпакун та його погана звичка

У звичайному казковому місті жив чоловічок на ім’я Навпакун. Насправді його звали Роні. Однак через його погану звичку – говорити все навпаки, до нього причепилося прізвисько «Навпакун».

Вивчення англійської змалку – запорука успішної кар´єри

Вивчення англійської мови в багатьох людей асоціюється з чимось складним. Насправді ж, чим раніше почати, тим цікавішим та легшим буде навчальний процес. Науковці та педагоги з усього світу підкреслюють, що у дошкільному віці, мозок дитини поглинає нову інформацію, як губка, те саме стосується і англійської мови.

Дитяча казка: Нептун та музейні скарби

Ця історія трапилася в давні часи, коли моря та океани були повні піратами.

Піратська банда капітана, на ім'я Скажений Краб поверталася із зухвалого полювання. Щойно вони пограбували історичний музей, і тепер везли на своєму кораблі цілу скриню скарбів. Там були стародавні монети, вишукані прикраси, коштовні королівські вази. Задоволені здобиччю, пірати влаштували на кораблі бенкет, а потім почали жбурляти в океан пусті пляшки, обгортки від їжі та інше сміття.

Дитяча казка: Пригоди снігового колобка

Якось зимового дня діти весело грали у сніжки. Та одна сніжка виявилася не звичайною, а чарівною – взяла і втекла від них. Вона покотилася просто до лісу.

Дитяча казка: Сукня Королеви Зими

На честь Нового року Королева Зима влаштувала у своєму замку святковий бал. Серед запрошених були усі її друзі – Мороз, Хурделиця, Крижинка та багато інших. Також Королева Зима відправила запрошення на бал мешканцям Королівств Весни, Літа та Осені.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас