Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розваги та відпочинок

 

Автобусні подорожі з дітьми: поради та лайфхаки від «Зеленого Слона»

Подорожі з дітьми – це завжди чудова можливість провести час разом, побачити нові місця та створити незабутні спогади. Проте, подорож автобусом з дітьми може здатися складним завданням, адже їм може бути нудно, незручно або просто нецікаво.

Що робить картини за номерами «алмазна мозаїка» такими популярними?

У світі, де кожен шукає спосіб виразити себе та знайти свій острівець спокою, алмазна мозаїка займає особливе місце. Вона – не просто хобі, це мистецтво, доступне кожному, хто прагне створювати красу своїми руками. Компанія ТД Стратег, лідер у виробництві дитячих іграшок, розширила свої горизонти, включивши в свій асортимент набори для створення алмазної мозаїки. Алмазна мозаїка в Одесе та інших містах стає вікном у світ творчості та дозволяє кожному відчути себе справжнім художником.

Різноманітність відпочинку у санаторіях України

Природні чинники формують унікальні умови у деяких регіонах України. Завдяки збалансованому мінеральному складу у воді, унікальним властивостям бруду, глини або інших речовин, насиченому повітрю киснем, ефірними оліями та випарами солі, можна істотно поліпшити стан здоров'я. Останні кілька років відродилася популярність проводити свою відпустку в санаторії в Україні. Якщо грамотно підібрати профіль здравниці, можна досягти відразу кількох поставлених цілей.

Повний посібник з вибору правильного спортивного взуття: Взуття для міні-футболу проти тенісних кросівок

У світі спорту важливість правильного вибору екіпіровки важко переоцінити, а коли мова йде про взуття, ставки ще вищі. Спортсмени та ентузіасти часто замислюються про взаємозамінність спортивного взуття для різних видів спорту. Часто виникають питання на кшталт: "Чи можна використовувати кросівки для тенісу?" або "Чи можна пристосувати футбольні бутси для закритих приміщень до повсякденного носіння?". Цей посібник присвячений роз'ясненню нюансів між взуттям для міні-футболу та тенісу, щоб ви могли приймати обґрунтовані рішення щодо вибору спортивного взуття.

Як працює арт-терапія

Малювання може позбавити від стресу, налаштувати на позитивний лад і розвинути наполегливість і терпіння. Однак не кожен є природженим художником і може висловити свої думки і почуття на полотні. Спеціально для тих, хто хотів писати красиві полотна без початкової підготовки, і були придумані набори з цифровими зображеннями. Такі набори для самостійного малювання називають картинами по номерам.

Чому взимку треба ходити в баню

Багато хто думає, що лазня – це тільки для літа, коли можна освіжитися і позасмагати. Але насправді баня взимку – це круто! І ось чому.

Таксі з Києва до Львова

Подорож на таксі з Києва до Львова є одним із популярних і зручних способів переміщення між цими двома великими містами України. Ця подорож об'єднує комфорт, швидкість і зручність, що робить її кращим вибором для багатьох пасажирів.

Подорожі з дитиною: все не так страшно

Літо – пора відпусток та дитячих канікул. І ви, звичайно, збираєтеся поїхати кудись відпочити всією родиною. Деякі сім'ї легко та весело погоджуються з необхідністю брати дітей із собою у відпустку. Для інших відпустка з дітьми – це справжнє покарання. Хіба з дитиною можна легко розслабитись у подорожі? Хіба сповна можна насолодитися пляжем, морем, сонцем, коли треба весь час стежити за дитиною, якій хочеться пустувати, дуріти, треба весь час вигадувати, чим її зайняти?

Як спланувати дальню дорогу взимку з дитиною

На різдвяно-новорічні свята багато родин їде в гості до рідних, з якими давно не бачилися, або вирушає в подорож країною. Щоби дорога була безпечною, а повернення додому — радісним, потрібно не тільки заправити автомобіль і перевзути його в зимову гуму.

Супер-родина українців збирається нарешті вдома. Історія кліпу гурту ТНМК про возз’єднання сімей

Український хіп-хоп гурт ТНМК презентує пісню «Вдома» та анімаційний кліп на неї.

ТНМК та фільммейкер Сашко Даниленко випускають вже третє спільне анімаційне відео — цього разу не про супергероїв або історичні постаті, а про українців, які прагнуть повернутися додому.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас