Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Корисні посилання

Інтернет-портал «LolaKIDS»

LolaKids Портал и журнал о детях для взрослых
Інтернет-портал «LolaKIDS» – це цікаво, корисно та пізнавально. Адже тут Ви зможете знайти безліч корисної інформації та правдивих новин, дивовижні факти, захоплюючі фото і т. д.

Дитячий портал «Пустунчик»

Дитячий портал «Пустунчик» підкаже вашій дитині, чим зайнятися у вільний час, надихне на творчість та успіхи в навчанні, а ще допоможе знайти нових друзів!

Семейный центр «Азбука для родителей

Семейный центр «Азбука для родителей» это комплексная программа профессиональной поддержки и сопровождения семьи на всех этапах ее развития. Мы предоставляем весь спектр учебно-тренинговых услуг и практик для будущих родителей, развивающих и обучающих занятий для детей, семейных консультаций.

Портал «Dity.te.ua» - інтерактивний каталог-порадник для батьків міста Тернополя

На сайті розміщені корисні статті про здоров`я, розвиток, освіту дітей та різноманітні дитячі товари. В каталозі актуальна інформація оновлюється і перевіряється щомісяця: дитячі садки та школи, магазини іграшок та дитячого одягу, центри дитячого розвитку та школи англійської мови для дітей, дитячі кафе, аніматори та клоуни для проведення днів народжень. Анонси дитячих вистав в Тернополі та свят для дітей постійно розміщені на ресурсі dity.te.ua

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас