Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Корисні посилання

Виставка-ярмарок "Дитячий Світ"

Дитячий Світ це величезний маркет, де за цінами виробника ти зможеш придбати подарунки для всієї родини від компаній з різних куточків України та з-за кордону.

Jooble

Jooble - це вертикальний пошуковик, який агрегує оголошення про вакансії з тисяч джоббордів, газет, кар’єрних сторінок підприємств і рекрутингових агентств. Jooble працює в 71 країнах і підтримує більш ніж 24 мови. Офіс компанії знаходиться в Києві.

Make-Self.net

Наш ресурс посвящен людям, у которых бурлит креатив и желание сделать уникальные вещи своими руками. Мы ищем необычные, интересные идеи и делимся ими с Вами.

«Киндби» – детский развлекательный сайт

На Киндби мы вместе будем учиться, развиваться играя, смотреть мультфильмы, разгадывать загадки, ребусы и многое другое.

Інтернет-портал «LolaKIDS»

LolaKids Портал и журнал о детях для взрослых
Інтернет-портал «LolaKIDS» – це цікаво, корисно та пізнавально. Адже тут Ви зможете знайти безліч корисної інформації та правдивих новин, дивовижні факти, захоплюючі фото і т. д.

Дитячий портал «Пустунчик»

Дитячий портал «Пустунчик» підкаже вашій дитині, чим зайнятися у вільний час, надихне на творчість та успіхи в навчанні, а ще допоможе знайти нових друзів!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас