Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сет суші: опис, різновиди, коли доречно замовити

Сет суші: опис, різновиди, коли доречно замовити

Японська їжа – поживна та чудово втамовує голод. Але вона настільки смачна, що однієї страви може виявитися недостатньо. А якщо йдеться про спільну трапезу двох і більше осіб, то знадобиться солідний комплект суші. Роли можна замовляти окремо. Однак є більш зручна і вигідна альтернатива – купівля сету - https://lviv.wesushi.com.ua/menu/seti. Такий комплект містить у собі кілька страв. Асортимент суші в наборі буває найрізноманітнішим, що дає змогу кожному охочому без зусиль знайти підходящий варіант.

Де замовити сет суші? Ми рекомендуємо звертатися до надійного закладу з хорошою репутацією, адекватною ціновою політикою, і який спеціалізується на приготуванні страв японської кухні. Як гідного підрядника можемо назвати мережу ресторанів "Ві Суші" - https://lviv.wesushi.com.ua/. Заклади компанії працюють не тільки в Львові, але також у Дніпрі, Харкові, Києві, Броварах, Одесі, Запоріжжі та інших містах України.

Які бувають сети суші

Основні різновиди:

- Малі, середні, великі.
- Тематичні, асорті.
- Холодні, запечені, комбіновані.

У складі сету можуть бути присутніми від пари-трійки до двох десятків страв. Сумарна вага набору коливається в діапазоні 0,5-3,5 кг. Він може містити роли однієї або різних категорій: наприклад, усі страви виключно з морепродуктами, вегетаріанські або без явної тематичності. Оскільки суші бувають холодними та запеченими, комплекти можуть містити відповідні кулінарні шедеври або їхні комбінації. Більшість сетів складаються з ролів. Однак деякі набори доповнюються порційними суші: нігірі, гунканами тощо.

Актуальність замовлення

Купівля комплекту ролів – доречне рішення в різних ситуаціях:

- Ви вирішили побалувати сім'ю смачними новинками та урізноманітнити звичний раціон.
- Організовуєте вечірку з друзями і готуєте поживні закуски.
- Плануєте романтичну вечерю з другою половинкою.
- Потрібно швидко приготувати частування, приймаючи гостей, особливо якщо вони нагрянули без попередження.
- Організовуєте спільний обід із колегами по роботі чи навчанню.
- Робите тільки перші кроки в освоєнні японської кухні і хочете спробувати якомога більше видів суші.
- Сервіруєте "з нуля" або доповнюєте меню святкового столу.

Як видно, купівля сету – актуальний варіант і для однієї людини, і для компанії. Що більше людей за столом, то більший потрібен комплект ролів. Але і для однієї-двох персон солідний набір прекрасно підійде: наприклад, якщо ви вирішили влаштувати день японської кухні і перепробувати десяток-другий видів суші.

При виборі постачальника зупинили свій погляд на "Ві Суші"? Тоді крім розділу сетів рекомендуємо переглянути й інші категорії, де представлені поодинокі роли, порційні суші, супи, салати, закуски, десерти, напої та доповнення. І обов'язково відвідайте сторінку акційних пропозицій. Там ви знайдете сети суші зі знижками та бонусами. Залишається тільки підібрати відповідні страви та оформити онлайн-замовлення з доставкою додому, в офіс або до місця відпочинку.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас