Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Лід для обличчя: чи є користь?

Лід для обличчя: чи є користь?
 

Останніми роками застосування льоду для покращення стану шкіри обличчя стало особливо популярним, тому що дає змогу побачити помітні результати миттєво. Лід дарує шкірі свіжий, сяючий вигляд. До речі, саме тому б'юті-експерти рекомендують зберігати доглядову косметику в холодильнику і наносити дані продукти холодними.

Незважаючи на те, що у використанні кубиків льоду для обличчя немає нічого нового, останнім часом цей б'юті-тренд набрав таких обертів, що став вірусним. Давайте розбиратися, наскільки це може бути корисно, кому це підійде, і як правильно користуватися льодом для обличчя.

Як використовувати лід для обличчя?

Це може бути як масаж кубиками льоду вдома, так і професійні процедури кріотерапії за допомогою спеціального обладнання в салоні. Також сьогодні доступні різноманітні гаджети для кріотерапії у домашніх умовах.

Користь льоду для шкіри обличчя

Якщо ви колись прокидалися з тьмяною шкірою, якій, здавалося б, не вистачає енергії, кріотерапія – саме те, що потрібно в цьому випадку. Особливо в періоди стресу та нестачі сну: лід для обличчя змусить шкіру виглядати краще і навіть молодше.

Загалом можна говорити про наступні переваги та користь льоду для шкіри обличчя…

1. Зменшує набряклість шкіри, прибирає тьмяність


Ви напевно чули про те, що лід корисно прикладати до ран та забитих місць. Те саме стосується і шкіри обличчя. Більш того, лід допомагає запобігти застоюванню зайвої рідини в лімфатичній системі, завдяки чому прибирається набряклість з обличчя.

2. Прибирає мішки під очима

Холод також допомагає усунути ознаки втоми під очима, зокрема так звані «мішки». Якщо вони утворюються через застій рідини, лід зробить їх менш помітними. Саме тому багато брендів додають до своїх доглядових засобів металеві ролери для масажу обличчя. Якщо їх охолодити, вони даруватимуть шкірі ефект кріотерапії.

Але! Якщо мішки під очима зумовлені генетичними причинами, а не застоєм рідини, лід не допоможе.

3. Пожвавлює шкіру і робить її яскравішою

Бажаєте миттєво подарувати шкірі сяйво? – Кубик льоду здатний на це! Його холод звужує кровоносні судини, роблячи пори та зморшки менш помітними. У результаті шкіра відразу виглядає свіжішою та молодшою – такий собі миттєвий ефект ліфтингу.

4. Допомагає боротися з акне

Терапія льодом уповільнює запальні процеси та звужує пори, таким чином зменшуючи вироблення зайвого шкірного жиру. Якщо ви користуєтеся льодом, щоб боротися з акне, не забувайте часто його міняти і для кожної процедури готувати свіжий, щоб уникнути бактерій.

5. Це просто та дешево

Для терапії льодом у домашніх умовах не потрібно жодного обладнання чи спеціальної косметики. Вам знадобляться лише кубики льоду та чиста ганчірочка, в яку ви їх загорнете, щоб не «обпалити» шкіру холодом.

Як правильно використовувати лід для обличчя?

Вам знадобиться м'яка ганчірочка, серветка та 4-5 кубиків льоду. Загорніть кубики в тканину і масажуйте за допомогою обличчя круговими рухами протягом 1-2 хвилин.

Наносити лід можна на зону підборіддя, губ, носа, щік та чола.

1. Очистіть обличчя, краще – за допомогою очищуючого гелю.

2. Загорніть кубики льоду у тканину та робіть ними легкий масаж обличчя.

3. За допомогою м'якої паперової серветки витирайте зайву воду, яка може стікати з кубиків льоду.

4. Не тримайте лід на шкірі надто довго – так ви можете лише нашкодити і навіть обпекти шкіру холодом.

І кілька важливих порад:

• Не користуйтеся льодом для обличчя частіше ніж раз на день.

• У воду для льоду можна також додати алое або приготувати кубики льоду із зеленого чаю (залежно від потреб шкіри).

• Перед використанням льоду для шкіри обличчя проконсультуйтеся у фахівця.

• Після терапії льодом нанесіть на шкіру сироватку, зволожуючий крем та крем під очі.

Кому не можна мазати обличчя льодом?

Використання льоду для покращення стану шкіри обличчя нешкідливе й безпечне для більшості людей. Та все ж таки є винятки – процедура не бажана або протипоказана шкірі з такими проблемами:

• Тонка та/або чутлива шкіра – у цьому випадку лід може спричинити подразнення та почервоніння шкіри, особливо, якщо вона чутлива.

• Варикоз – лід на шкіру з варикозними судинами може лише погіршити ситуацію.

• Період відновлення після косметичних процедур – пластика, лазер, пілінг та багато інших косметичних процедур потребують часу на відновлення шкіри, вона має відновитися природним чином.

Висновок

Лід для обличчя – простий спосіб швидко подарувати шкірі молодість і сяйво. Проводити процедуру можна і вдома, і це практично нічого не вартує. А після неї варто лише дотримуватися звичного б'юті-режиму.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас