Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як справлятися з впертими дітьми?

Виховання впертих дітей

Дітям властиві всі типи особистостей, і темперамент кожної дитини суворо індивідуальний. Деяким батькам дістаються спокійні, мирні і поступливі діти, в той час як іншим дістаються діти, які по всьому будинку сіють хаос і безлад. Справлятися із норовливими дітьми не завжди просто. Знайти спосіб боротися з упертими дітьми досить складно, але ось декілька порад, які допоможуть їх трохи заспокоїти.

Навчіться говорити "ні" і говорить це всерйоз

Це може бути найскладнішим, але вміння відмовляти своїм дітям є важливою складовою миру в домі. Вперті діти можуть з легкістю діяти на нерви своїм батькам, і іноді здається набагато простіше здатися і поступитися, ніж дотримуватися своєї думки. Але будучи твердим у своєму рішенні, ви зможете встановити певні межі для впертих дітей, які вони повинні поважати. Однак проявіть розум і наслідуйте нашій наступній пораді.

Збережіть енергію для більш масштабної боротьби з дитиною

Внаслідок того, що справлятися з повною сил дитиною може бути втомливим, прибережіть свою енергію для більш важливих ситуацій, не звертаючи уваги на дрібниці. Нічого страшного, якщо ваша дитина не хоче вдягати той одяг, який ви для неї підібрали. Нехай малюк сам вибирає повсякденний одяг, навіть якщо його предмети не поєднуються один з одним. Проте важливою є ситуація, якщо ваша дитина хоче скористатися гострими ножицями або хоче перебігати дорогу, замість того щоб тримати вас за руку на перехрестях. У таких випадках дотримуйтеся своєї думки: «ні» - значить «ні».

Підбирайте великі місця з відкритим простором

Більшу частину часу у впертих дітей дуже багато вільної енергії. Вони можуть дуже вас втомити, поки ви будете намагатися контролювати і намагатися перехитрити їх. Насправді, більшість дітей із сильним темпераментом постійно скаржаться на рамки, в які ставлять їх батьки. Такі діти дуже часто отримують відмову. Підшукайте місця, наприклад, великі парки, де ваші діти зможуть вільно побігати й витратити всю стримувану енергію. Дозволивши їм побігати, пограти і весело покричати, ви зможете змусити їх в потрібний час уважно послухати і вести себе належним чином.Надавайте дві альтернативи, не більше

Внаслідок того, що постійний контроль, накази і настанови про те, що потрібно робити, - те, чого не виносять уперті діти (і те, чому вони найчастіше піддаються), надання альтернатива може згладити суперечки. Вони можуть самі вибрати, яку закуску їм хочеться, який одяг їм підходить, яка іграшка їм більше подобається. Вони будуть раді наданому їм вибору у їх рішенні. Ніколи не пропонуйте їм більше двох альтернатив, щоб їм було не складно вибирати. Або те, або інше, нічого більше.

Забирайте гроші й ідіть

З певної причини, найбільш поширеним місцем, де діти вважають за краще вести себе неналежно і вдаватися до спалахів гніву, є магазини. Для багатьох батьків, що ходять по магазинах зі своїми впертими дітьми, вже звично, що все це закінчується плачем і криком дітей. Але все ж таки робити покупки необхідно. При перших ознаках поганого поводження, необхідно кидати все і негайно йти з магазину.

Діти швидко розуміють, що в магазинах необхідно вести себе правильно, інакше в них більше не буде можливості піти туди знову. Не хвилюйтеся про те, що ви залишите візок з покупками в магазині, співробітники все розкладуть назад по місцях. Якщо ви незручно себе відчуваєте через те, що трапилося, попросіть вибачення у співробітників магазину - на виході скажіть їм, де ви залишили візок. Вам не доведеться пояснювати причину свого вчинку, тому що голосно протестуюча проти того, щоб залишити магазин, дитина дасть їм все зрозуміти.

У кінцевому підсумку, іноді все зводиться до того, що підходить вам і вашій родині. Не буває ідеальних рішень. Всі запропоновані поради та рекомендації покликані допомогти лише в загальних випадках, а не в конкретних ситуаціях. Проявіть свої найкращі якості, вдихніть глибше, і посміхайтеся тоді, коли вам хочеться кричати. У разі чого, продовжуйте говорити собі, що ваша дитина виросте і подолає свою поведінку, і вже в дитячому саду почне проявляти лідерські якості.

За матеріалами mamochka.kz

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас