Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як спланувати дальню дорогу взимку з дитиною

Як спланувати дальню дорогу взимку з дитиною

На різдвяно-новорічні свята багато родин їде в гості до рідних, з якими давно не бачилися, або вирушає в подорож країною. Щоби дорога була безпечною, а повернення додому — радісним, потрібно не тільки заправити автомобіль і перевзути його в зимову гуму.

Якщо ви вирішили вибратися на зимові свята з дому разом із дітьми автівкою, наступна інформація буде для вас корисною.

Моменти, які потрібно враховувати

Збираючись у дальню подорож із дитиною, а тим паче взимку, її потрібно спланувати заздалегідь:

  1. Завчасно перевірити на справність автівку, стан ремкомплекту або запасного колеса, поповнити запас омивальної рідини.
  2. Покласти до багажника складану лопату, трос, рукавички.
  3. Розібратися, яким маршрутом ви будете пересуватися, де зупинятиметеся на перекус або ночівлю.

Згідно з правилами дорожнього руху, дитина віком до 12 років не може сидіти в автомобілі на звичайному сидінні. Тому якщо у вас його ще немає, потрібно купити дитяче автокрісло у Дніпрі. Інакше про дальню дорогу можна забути, або доведеться сплачувати штраф.

У кожної дитини свій характер. Одна буде тривалий час розглядати салон вашої машини, автівки, які обганяють вас або їдуть зустрічною смугою. Іншій — швидко набриднуть навколишні пейзажі, і вона почне нудьгувати. Тому важливо не забути вдома улюблену іграшку. Краще таку, що не видає жодного звуку. Через деякий час малюку можна буде включити мультики на телефоні.

Брати в дорогу контейнери з їжею не потрібно. Навряд чи хтось захоче їсти холодні страви. Краще купити сухарики, печиво, узяти термос із чаєм, кавою. А якщо виникне бажання по-справжньому перекусити — поруч із заправками розташовані придорожні магазини, кафе. У них можна смачно поїсти гарячі страви, відпочити, відвідати туалет.

Як часто потрібно робити зупинки

Усе залежить від тривалості шляху й погоди. Адже вона взимку може бути непередбачуваною. Якщо синоптики прогнозують штормове попередження, краще залишитися вдома. Коли снігопад застав у дорозі, краще дістатися до найближчої заправки, населеного пункту й там перечекати негоду.

Якщо погода сприяє подорожі, шлях варто розбити на частини. Подолання великих відстаней нелегко дається навіть дорослим, а тим паче дітям. Тому через кожні 6 годин у дорозі слід робити великі зупинки.

У цей час можна здійснити невелику прогулянку населеним пунктом, відвідати кав’ярню або просто порухатися. На ніч можна залишитися в придорожньому мотелі. Короткі зупинки варто робити кожні 1,5 години.

Що ще може знадобитися в дорозі

У машину слід одягнути зручні речі. Теплі, святкові краще залишити в сумці або валізі в багажнику автомобіля. Придбати зручну валізу достатнього для родини розміру або для кожного окремо можна в магазині Алло.юа Дніпро.

Перелік речей, які потрібно взяти з собою, залежить від складу мандрівників, місця й тривалості перебування в гостях або поїздці. Зазвичай, крім одягу, взуття, до валізи кладуть дитячі книжки, іграшки, засоби з догляду й гігієни, ліки першої необхідності. Засоби зв’язку й зарядні пристрої краще тримати в салоні.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас