Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Історія дитячих електромобілів

Історія дитячих електромобілів

Без сумніву, дитячий електромобіль – це найкращий подарунок дитині на свято. Машина, що працює на акумуляторі, приваблює дитину ергономічними сидіннями, імітацією гудка і великими колесами. Одні діти люблять швидкість та рик мотора, а іншим подобається барвистий колір автомобіля, яскраві фари та сучасні форми відомих марок. Чи знаєте ви, що перші дитячі електромобілі були винайдені в 60-х роках минулого століття. Винахідником стала італійська компанія Peg-Perego. І вони стали кортстуватися великою популярністю на ринку продажу серед дитячих іграшок. Бажаєте, щоб ваша дитина відчула нові емоції, замовте дитячий електромобіль в інтернет-магазині Frolic з гарантією експлуатації на кілька років.

Початок легендарного електромобіля

Початок легендарного електромобіля

Джузеппе Перего – засновник першого електричного автомобіля. Механічна дитяча машина вдосконалилася за допомогою інноваційних технічних розробок. Створення машин для дітей базується на максимальній безпеці під час експлуатації. На той час розвиток дитячих електромобілів уже враховував статистичні та динамічні навантаження, і це був «Бум» у розвитку іграшкової промисловості. В ігровій формі дитина з ранніх років вже вчить правила дорожнього руху і дізнається, як поводитися на дорозі. З часом інженери-розробники вдосконалили електромобіль такими компонентами:

 • система примусового обмеження швидкості;
 • звуковий сигнал та дзеркала заднього виду;
 • потужність акумулятора від 6 до 24 V;
 • пульт керування для батьків;
 • оснащення силовим бампером;
 • швидкість від 1,5 до 10 км/год;
 • ремені безпеки.

Діти завжди любили іграшки, які мають тато та мама. Особливо якщо це велика машина, якою можна пересуватися. На початку ХХ століття такий електромобіль могли мати лише сім'ї з великим статком. Згодом заслужено відомий конструктор Етторе Бугатті захотів, щоб його син мав копію автомобільного бренду Bugatti. І на цьому промисловець не зупинився. 1930-го року його компанія випустила 500 електромобілів для дітей. Удосконалена форма моделі досягала швидкості 17 км/год. З того моменту винахід дитячих електромобілів не став на місці, і багато виробників автомобільної галузі вирішили приєднатися до розробок.

Інноваційне покоління електромобілів

Інноваційне покоління електромобілів

У магазині дитячого транспорту Frolic кожен знайде для дитини машину на будь-який смак. Дитячі транспортні засоби не тільки приносять масу задоволення, а й допомагають у когнітивному та моторному розвитку малюків. Електромобілі для дітей випускаються у різних виконаннях та з різними характеристиками. Щоб ви могли заздалегідь отримати загальне уявлення про різні типи транспортних засобів, зверніть увагу на найяскравіші категорії:

 • Електромобілі особливо підходять для дітей, оскільки ними дуже легко керують батьки. Вони доступні у простих версіях або з розширеними функціями та аксесуарами.
 • Квадроцикли їздять нерівними поверхнями і вражають своїм унікальним стилем водіння.
 • Позашляховики – це великі, стійкі транспортні засоби, які підходять для розваг на бездоріжжя у вітряну та негоду.
 • Спецтехніка ідеально підходить для дітей, які хочуть відтворити фермерську діяльність або відчути себе танкістом.
 • Мотоцикли чи самокати дозволяють тренувати баланс. Невеликі моделі є підготовкою та практикою для подальшої їзди на велосипеді.

Барвисті моделі, простий дизайн, марки брендових автомобілів, точні копії оригіналу – дизайн дитячих машинок практично безмежний! Дитячі машинки часто виготовляються із пластику, що має втомну та динамічну міцність, щоб витримувати можливі удари.

У майбутньому тенденції дитячих електромобілів передбачають моделі, оснащені потужними акумуляторами з роботою без заряджання, розгоном машинки до 30 км/год, повним приводом 2wd/4wd і вмонтованим планшетом. Такий подарунок – це 2 в 1, здійснення мрії дитини та постійний контроль для батьків.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас