Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Домашні засоби та корисні поради від мішків під очима

Домашні засоби та корисні поради від мішків під очима
 

У попередній статті ми розглянули основні причини мішків під очима, а тепер поговоримо про те, що можна зробити в домашніх умовах, щоб боротися з цією проблемою.

Домашні засоби від мішків під очима

Холодні компреси

Холодні компреси дуже ефективні при набряку навколо очей. Покладіть під очі холодні компреси або чайні пакетики (відмінно підійде чай з ромашки), і всього за кілька хвилин ви виглядатимете набагато свіжіше.

Кофеїн

Кофеїн звужує судини, а також має антиоксидантні властивості. Тому компреси із зеленого чаю під очима працюватимуть як маска від набряклості. Або ви можете вибрати косметику для області навколо очей з кофеїном.

Слайси огірка

Завдяки високому вмісту води огірки здатні миттєво зволожувати шкіру та знімати набряклість. Слайси огірка працюють подібно до холодного компресу. До того ж, вони мають протизапальні та антиоксидантні властивості, а також багаті вітаміном К, який допоможе боротися з темними кругами під очима.

Роликовий масаж

Роликовий масаж зони навколо очей покращує кровотік, внаслідок чого спадає набряклість, а обличчя виглядає свіжішим і більш відпочившим. До того ж, такий масаж має омолоджуючий ефект і буде корисним також за наявності темних кругів під очима.

Що ще можна зробити при набряку навколо очей?

При проблемі припухлості під очима також добре допомагають сучасні креми під очі та патчі. Шукайте косметику для даної зони з такими інгредієнтами, як: кофеїн, вітамін С, ретинол, гіалуронова кислота, огірок.

На додаток до правильного догляду ви можете користуватися консилером, що відповідає тону шкіри. Він змусить ваші очі виглядати бадьорішими і молодшими. Якщо у вас є дрібні зморшки в області навколо очей, віддавайте перевагу рідким консилерам.

Мішки під очима: коли варто звернутися до лікаря?

У багатьох випадках набряклість навколо очей проходить сама по собі за пару днів, особливо за допомогою доглядової косметики або домашніх засобів. Але якщо у вас біль та набряк, які не сходять, необхідно якнайшвидше звернутися до лікаря.

Зокрема, звернутися до фахівця потрібно за таких симптомів:

• Набряк почервонів, і ви відчуваєте печіння;
• Біль в області очей;
• Безпричинна сльозливість;
• У вас погіршився зір;
• Пухирі на повіках.

Висновок

Мішки під очима можуть з'являтися з різних причин: від нестачі сну та спадковості до алергій та серйозніших захворювань. Правильно підібрана косметика й домашні процедури, а також збалансоване харчування та здоровий спосіб життя допоможуть боротися з проблемою, покращуючи і загальний стан організму.

Попередня частина статті

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас