Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитячі меблі в мансардний поверх

Дитячі меблі в мансардний поверх

Переобладнання мансардного поверху в дитячу кімнату – це чудовий спосіб створити затишний і функціональний простір для вашої дитини. Компанія «Мік Меблі» пропонує унікальні рішення зі створення дитячих меблів, які ідеально впишуться в особливості мансардних приміщень. У цій статті ми розповімо про ключові аспекти вибору і розміщення дитячих меблів під замовлення на мансардному поверсі.

Особливості дизайну мансардних приміщень

Мансардні поверхи часто мають нестандартні форми і розміри, скоси стель і обмежений простір. Ці особливості вимагають особливого підходу до планування і меблювання. Для створення комфортної дитячої кімнати на мансарді важливо враховувати такі моменти:

 • Оптимізація простору: Використання вбудованих меблів, таких як шафи і полиці, допомагає ефективно використовувати кожен куточок кімнати.
 • Безпека: Уникайте гострих кутів і високих меблевих конструкцій, які можуть бути небезпечними для дитини.
 • Освітлення: Природне світло з мансардних вікон можна доповнити яскравими і м'якими джерелами світла для створення затишної атмосфери.

Вибір дитячих меблів для мансарди

Під час вибору меблів для дитячої кімнати на мансардному поверсі слід враховувати кілька ключових чинників:

 • Функціональність: Меблі мають бути не тільки красивими, а й функціональними. Різні модулі, як-от столи з шухлядами, ліжка з висувними шухлядами для зберігання іграшок та одягу, допоможуть підтримувати порядок.
 • Масштаб: Вибирайте меблі, які пропорційні розміру кімнати. Компактні та багатофункціональні предмети ідеально підійдуть для невеликих мансардних приміщень.
 • Матеріали: Перевагу краще віддавати натуральним і екологічно чистим матеріалам, які безпечні для здоров'я дитини.

Організація простору

Організація простору в дитячій кімнаті на мансардному поверсі вимагає креативного підходу. Ось кілька ідей, як зробити кімнату зручною і функціональною:

 • Зони для ігор та відпочинку: Розділіть кімнату на зони для сну, навчання та ігор. Використовуйте килими та меблі, щоб візуально розділити простір.
 • Зберігання: Вбудовані шафи і стелажі допоможуть використати простір під схилами даху. Висувні шухляди та кошики під ліжком забезпечать додаткове місце для зберігання іграшок та одягу.
 • Декор: Прикрасьте кімнату яскравими акцентами й улюбленими персонажами дитини. Використовуйте м'які тканини та подушки для створення затишної атмосфери.

Безпека в дитячій кімнаті

Безпека – один із найважливіших аспектів під час облаштування дитячої кімнати. У мансардних приміщеннях слід звернути увагу на такі моменти:

 • Вікна: Переконайтеся, що вікна надійно зачиняються і мають захисні механізми, що запобігають випадковому відкриттю.
 • Меблі: Усі предмети меблів мають бути стійкими та надійно закріпленими. Уникайте використання скляних і дзеркальних поверхонь.
 • Електропроводка: Розетки та електричні дроти мають бути недоступні для дітей. Використовуйте захисні заглушки та кабельні канали.

Висновок

Облаштування дитячої кімнати на мансардному поверсі – це захопливий і творчий процес, який дає змогу створити унікальний простір для вашої дитини. Компанія «Мік Меблі» готова запропонувати вам різноманітні рішення зі створення функціональних і стильних меблів для мансардних приміщень. Ми допоможемо вам втілити в життя найсміливіші ідеї, забезпечуючи комфорт і безпеку вашої дитини.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас