Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як перевезти лежачого хворого за маршрутом Україна – Європа?

Як перевезти лежачого хворого за маршрутом Україна – Європа?

Перевезення лежачих пацієнтів за маршрутом Україна – Європа є складним та відповідальним завданням. Для його здійснення потрібний спеціалізований транспорт та кваліфікований медичний персонал. Компанія надає послуги з перевезення лежачих пацієнтів за маршрутом Україна – Європа на автомобілях швидкої допомоги. Такі транспортування пацієнтів не є рідкістю для нас, і екіпажі добре знають дороги як України, так і країн Європи.

Перевезення пацієнтів на лікування або додому

Перевезення лежачих пацієнтів може здійснюватися на лікування або додому. Комплектація бригад служби перевезення хворих на Транспортування може здійснюватися в різних комплектаціях бригад служби перевезення хворих. Без медичного супроводу перевозяться лежачі пацієнти у повністю стабільному стані здоров'я.

Для хворих, яким лікар рекомендує транспортування Європа – Україна машиною швидкої допомоги у супроводі медичного персоналу, виділяється супровід залежно від показань.

У складних випадках перевезення хворого до Європи проводиться у супроводі лікаря реаніматолога.

Які автомобілі медичної допомоги для перевезення хворих на Україну – Європу?

Автомобілі мають м'яку та підвищену комфортність, адже час перевезення хворого в Україну з більш віддалених країн Європи таких як Німеччина, Франція, Іспанія, Італія, Бельгія, Нідерланди, Греція, Болгарія, Чорногорія, Хорватія може становити більше двох діб. Перевезення пацієнта з Латвії, Литви, Естонії, Чехії, Словаччини, Польщі. У будь-якому випадку для нас важливо, щоб пацієнт і супроводжуючі під час поїздки відчували себе комфортно.

Автомобіль швидкої допомоги обладнаний носилками-каталкою для перевезення хворого лежачого. Каталка регулюється по висоті нахилу узголів'я, тому пацієнт в ході всієї поїздки може розташуватися зручно і змінювати положення тіла. Для супроводжуючих осіб передбачено м'які автомобільні сидіння.

Яка температура у салоні швидкої допомоги при перевезенні хворих?

Як правило, при перевезенні хворого рекомендується певний температурний режим салону автомобіля медичної допомоги. Роздільні системи кондиціювання, опалення та провітрювання салону дозволяють створити певну атмосферу, пацієнти називають її «як удома». Повітря в салоні медичної допомоги має бути досить теплим, але в той же час свіжим. Існують додаткові ковдри, якщо пацієнту знадобиться зміна обстановки, але водночас комфорт дозволяє нам бачити, що пацієнти чудово транспортуються за маршрутом Україна – Європа. Салон має люк та вікна, тому немає відчуття закритого простору. Хворий під час перевезення може бути одягнений у домашню піжаму чи халат навіть у зимову пору року.

Скільки коштує перевезення хворого маршрутом Україна – Європа?

Вартість перевезення хворого розраховує диспетчерська служба. Кожне перевезення має свої особливості, оскільки пацієнти перебувають у різних станах. Маршрут перевезення хворого вибирається оптимальний та з урахуванням безпеки пасажирів у дорозі. Замовнику заздалегідь повідомляється вартість та умови перевезення хворого. Укладається Договір. Можливі невеликі витрати на оплату платних доріг. Ми намагаємося передбачити розмір оплат заздалегідь та обумовити це у договорі на перевезення хворого. Дорожній рух вимагає дотримання режиму відпочинку екіпажу швидкої допомоги, тому може обумовлюватися забезпечення бригади відпочинком.

Чи можливий супровід хворого медичним працівником або лікарем реаніматологом?

При перевезенні хворого за маршрутом Європа – Україна ми повинні суворо дотримуватись рекомендацій лікаря і у випадках, коли перевезення пацієнту рекомендується у супроводі реаніматолога чи іншого медичного персоналу, слід заздалегідь спланувати таку поїздку. Медичний персонал повинен ознайомитися з медичною документацією та підготуватися до транспортування хворого заздалегідь. Пацієнт та супроводжуючі повинні мати при собі лікарські препарати, які виписав лікар.

Як розмістяться пацієнти, що супроводжують?

Наші автомобілі розраховані на далекі подорожі. Ми знаємо, що з лежачим хворим їхатимуть його рідні. Тому комфортні крісла надаються супроводжуючим. Вони також регулюються та розкладаються, у них можна поспати чи, навпаки, з комфортом розглядати ландшафти Європи та України під час транспортування. Коли в ході перевезення хворого виникає необхідність прийняти їжу або попоїти пацієнта, справити туалет і зробити гігієну, бригада зупинить автомобіль на спеціальній стоянці і допоможе в трансформації нош і крісел. Все передбачено і всі процедури під час перевезення хворих проводяться без проблем. Персонал обов'язково допоможе всім пасажирам.

Чи будуть зупинки в дорозі?

Оскільки час у дорозі маршрутом перевезення хворого до Європи з України досить тривалий, то зупинки проводяться на спеціальних стоянках, найчастіше на заправках. На цих стоянках є туалети та місця для покупки та прийому їжі. Пасажирам без жодного сорому слід заздалегідь повідомляти водію про необхідність зупинки, оскільки на трасах можливі зупинки тільки в обладнаних місцях.

Перевезення хворого Україна – Європа є дуже відповідальним заходом, до якого слід підготуватися заздалегідь. Наша служба перевезення хворих має великий досвід та підготовлений персонал.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас