Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри з водою вдома

Ігри з водою

Навряд чи знайдеться дитина, яка б не любила грати з водою - бризкатися, переливати воду з ємності в ємність, запускати кораблики і кидати іграшки у воду. Щоб уникнути неприємних інцидентів з водою у вигляді мокрих підлог, промоклого одягу та забризканих стін, бажано направити інтерес дитини до ігор з водою в розумне русло. Адже як відомо, ігри з водою розвивають дитину.

Вирушаємо грати у ванну кімнату

Ванна кімната завжди викликає інтерес у маленьких непосид. Адже там стільки цікавих предметів, з якими можна пограти. Не забороняйте цього дитині, але обов´язково подбайте про її безпеку.

Переконайтеся, що всі полички і раковини для ванної кімнати надійно прикріплені до стін. На підлозі обов´язково повинен бути килимок, щоб малюк не послизнувся. Нерідко сучасні раковини для ванної роблять зі скла. Яким би міцним воно не було, але якщо в будинку росте непосида, то від такої раковини краще відмовитися. Щоб малюку було зручно діставати до раковини і кранів, поставте для нього табуретку.

Чим можна зайняти малюка у ванній кімнаті? Дайте йому ляльковий посуд - нехай перемиє. Можна випрати ляльковий одяг і розвісити потім на мотузці. Можна "викупати" м´які іграшки ".Ще малюки дуже люблять переливати воду з однієї ємності в інші. Дайте дитині кілька пластикових пляшечок з відмітками. Нехай наливає туди воду з під крана до позначки. Дайте малюкові воронку для води, нехай переливає воду з банки з широким горлом у пляшки з вузьким.

Якщо заткнути злив в раковині і набрати туди води, то вийде озеро! Пограйте з дитиною в гру "тоне - не тоне".

Порожня пляшка не тоне, а якщо набрати в неї води? Можна поекспериментувати з різними предметами (які не шкода) - мило, зубна щітка, мильниця, кубики і т.д.

Візьміть поролонові губки, нехай малюк набирає в них воду, а потім вичавлює в ємності. Ще один експеримент, який буде цікавий малюкові. Візьміть кубики льоду з морозилки і опустіть їх у воду. Що станеться?

Можливо, вам здадуться такі ігри у ванній кімнаті нецікавими і примітивними, але якщо ви спробуєте, то переконаєтеся, що у малюка 2-3 років, такі експерименти з водою викликають захоплення.

За матеріалами kindereducation

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас