Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розвиваючі ігри у пісочниці

Розвиваючі ігри у пісочниці

Які іграшки взяти на дитячий майданчик? Чим пограти? Давайте розберемося.
Совочки, лопатки дозволять копати пісок, насипати його в машинки, насипати велику гору або навпаки зробити тунель у вологому піску.

Фігурки, формочки для піску. Краще, якщо вони будуть різними за тематикою: просто пасочки, фігурки тварин, вежі, фрукти... Не обов´язково брати все з собою в один день. Сьогодні візьміть фрукти і зробіть сад, а завтра - пасочки, напечіть тортиків і почастуйте сусідських ведмедиків і зайчиків.

М´ячик з задоволенням поганяє навіть півторачірний малюк. Вибирайте м´яч, який малюкові зручно тримати в руках і зручно штовхати - середнього розміру і не надто надутий. Занадто надутий, твердий і великий м´яч маляті буде складно захопити і утримати, а маленький м´яч незручно штовхати.Велосипед також непогано взяти з собою на майданчик. Адже як би вам не хотілося, але довгий час сидіти і грати з піском малюкові набридне. Катання на велосипеді відмінна зміна діяльності для дитини. Уже в рік малюка можна посадити на триколісний велосипед. Зрозуміло це повинна бути стійка модель, бажано з ручкою. Ручка, за за яку ви будете притримувати велосипед, створює додаткову безпеку.

Хлопцям в пісочниці обов´язково потрібні машинки. Їх можна катати по пісочниці, будувати для них дороги, гаражі, перевозити пісок. А можна скачувати машинки з гірки і спостерігати: яка ж з них поїде далі.

Солдатики можуть охороняти побудований замок, ховатися в окопах, стрибати з гірки.

Взагалі, беріть хоча б одну нову іграшку щоразу, коли йдете на прогулянку. Нову з вже куплених, які не користуються попитом вдома. На вулиці малюк знайде їм інше застосування. Дозвольте дитині самій вибрати і донести іграшку до пісочниці. Активно використовуйте природні матеріали: гілочки, листочки, квіточки, камінчики, шишки.

Веселих Вам прогулянок!

За матеріалами kindereducation.com

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас