Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати дитині хороше ім’я

Вибрати дитині ім'я

Ура! У вашій родині скоро з´явиться маленька дитина. Це щастя і величезна кількість проблем одночасно. Це турботи, переживання і безмірна радість - і все в один момент... Ймовірно, першим питанням, над яким майбутнім батькам необхідно подумати, є питання про те, як назвати дитину в 2012 році.

Напевно, всім батькам хочеться назвати дитину ім´ям красивим, незаяложеним, особливим. Прийти до загального рішення досить непросто, адже майбутній мамі подобаються одні імена, татові - інші, а бабусям і дідусям - абсолютно протилежні. У цих палких суперечках не завжди перемагає логіка, а в результаті можуть з´явитися маленькі Граніти, Трактори, Венери, Ідеї і Анархії... Пам´ятайте, що в першу чергу ім´я дається дитині, і саме їй має бути комфортно з ним ціле життя.

Ім´я повинно бути гарним і простим, у ньому не повинно бути надмірної екстравагантності або химерності. Крім того, воно повинно поєднуватися з ім’ям по батькові, а ім´я хлопчика має ще й трансформуватися в гарне ім´я батькові, адже в майбутньому він також стане батьком. Навряд чи красиві імена по батькові вийдуть з імен Гуго, Полюс чи Ерік. Ім´я накладає істотний відбиток на долю і характер малюка, багато фахівців вважають, що ім´я також може вплинути на здоров´я дитини.

Вирішуючи питання, як назвати дитину в 2012 році, можна скористатися старовинним рецептом: назвати дитину по святцях, тобто дати малюкові ім´я того святого, в день якого малюк був хрещений або народжений. Такий рецепт у виборі імені ідеально підходить тим сім´ям, які заплуталися у своїх суперечках і втомилися вирішувати, яке ім´я подарувати дитині.У радянські часи нерідкими були імена-неологізми, такі як Нінель, тобто зворотне ім´я від Ленін; Даздраперма, що означає фразу «Хай живе Першотравень»; Кукуцаполь - скорочене від гасла «Кукурудза - цариця полів». І сьогодні з´являються такі імена-неологізми як Ламер, Гугл або Хакер. Не варто «нагороджувати» малюка такими екстравагантними, хоча і досить сучасними, іменами.

Крім того, при виборі імені потрібно брати до уваги саме значення, таємницю імені та етимологію. У сучасному світі існує величезна кількість словників, які розповідають про походження імені, його таємний сенс і значення. Ще можна зробити астрологічний або нумерологічний аналіз імені, уважно простежити зв´язок імені з часом і датою народження. Підтвердження офіційної науки такий рецепт вибору імені не має, однак, є досить поширеним серед майбутніх батьків.

Не варто називати дитину «модними» іменами, саме в таких випадках у дитячому садку чи школі з´являються в одному колективі п´ять Артемів або чотири Каті. Ця підступна мода не подарує вашому малюку оригінальності і особливості. Не варто також і надмірно оригінальничати. Так, на ім´я Віагра нагородили батьки дитину з Підмосков´я, а хлопчика з Нижнього Тагілу назвали Прохолодою.

Постарайтеся вибрати ім´я так, щоб згодом ніколи не пошкодувати про нього. Ім´я малюка має принести вашій дитині комфорт і тільки позитивні емоції.

За матеріалами salaza.ru

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас