Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Святочні ворожіння для дітей!

Святочні ворожіння для дітей

Від різдвяної ночі до Водохреща проходить період святок, коли народ веселився, колядував, щедрував і гадав. Особлива увага приділялася ворожінням - дівчата бажали побачити свого судженого, дізнатися, яким він буде, а також дізнатися, як буде виглядати її майбутнє. Але святочні вечори можуть бути приємними не тільки для молодих дівчат, а й для цікавих діток. Тому ми пропонуємо вашій увазі кілька варіантів цікавих ворожінь для дітей. Спробуйте!

Ворожіння зі свічкою

Для ворожіння знадобляться: воскова або парафінова свічка, тазик з водою і обов´язково твоя присутність. Запали свічку і дочекайся, поки в ній не збереться достатня кількість розплавленого парафіну або воску. Вимкни світло для створення потрібної атмосфери, а потім разом з малюком задайте питання, що ж вас чекає в цьому році. Нехай дитина закриє очі, візьме в руки свічку (обов´язково в цей момент будь поруч і не залишай малюка наодинці з відкритим вогнем) і різко виллє з неї парафін або віск у тазик з водою. У воді утворюється фігурка, яка і розповість вам про майбутні події. Дістань її з води і уважно розглянь разом з малюком, подумайте, на що вона схожа і що може символізувати.

Ворожіння за допомогою дрібничок

Для цього вам з дитиною знадобиться маса речей - іграшки, листівки, вирізки з журналів, гроші, цукерки, квитки, все, що несе позитив і приємні очікування - підключайте фантазію. Виріши з малюком, що саме кожна річ буде символізувати. Приміром, цукерки - солодке життя, квитки - подорожі, також обов´язково запропонуй дитині вирізати бажані іграшки, одяг, гаджети з журналів. Розклади всі ці предмети на столі і зав´яжи дитині очі шарфом. Потім розкрути малюка три рази, направ до столу і попроси взяти першу річ, що попадеться пыд руку. Можна проробляти дані маніпуляції кілька разів, головне - позитивний і приємний результат, адже на столі розташовані тільки бажані речі!

Ворожіння з горіховою шкаралупою

Перед тим як починати гадати, напиши разом з малюком на паперових смужках очікувані події цього року. Наприклад, подорож, хороші оцінки, блискучий виступ на шкільному святі, здоров´я, виграш у лотереї або розіграші, довгоочікуваний подарунок (можна навіть перерахувати на різних листочках), ну і знову ж таки - варто включити фантазію! Потім розвішай ці паперові смужки на стінки миски або тазика з водою. Візьми половину шкаралупи волоського горіха і помісти в неї шматочок маленької свічки. Разом з малюком запаліть свічку і опустіть човник у воду! До якого папірцю він підпливе, яке бажання загориться - те і збудеться!

Загадуємо бажання

Поки у вас в будинку стоїть ялинка, можна спробувати наступне ворожіння. Візьміть маленький тканинний мішечок зеленого кольору. У нього необхідно помістити стільки голочок від ялинки, скільки повних років твоєму малюку (заодно і рахунок зможете повторити). Перед тим як класти кожну голочку в мішечок, необхідно згадати на неї бажання. Мішечок заховайте, а через рік пожовклі голочки як бажання, які не справдилися, закопайте у квітковий горщик, а зелені голочки залийте водою, ополосніть там ручки і вилийте за поріг. І пора братися за такі бажання!

Книга, радіо, телевізор

Дуже веселе і цікаве гадання неодмінно сподобається твоїй дитині. Попроси її загадати бажання, задати будь-яке питання, а потім навмання відкрити книгу. Ткнути пальцем і прочитати своє «пророцтво». До слова, книги краще всього брати дитячі та добрі, без негативу. Точно так само можна ворожити і за допомогою телевізора або радіо. Знову-таки поставити запитання, загадати бажання і включити телевізор або радіо, що почуєте, того й чекати.

Але обов´язково не забудь пояснити дитині, що ворожіння - це всього лише розвага, що іноді не варто сприймати їх серйозно, але завжди варто вірити в краще!
 

За матеріалами uaua.info

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас