Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як правильно робити манікюр?

Як правильно робити манікюр?

Руки, так само як і обличчя, потребують регулярного догляду. Недоглянуті нігті роблять найвитонченіші руки неохайними. Щоб цього не сталося, гігієнічний манікюр необхідно виконувати кожний тиждень. Манікюр нескладно виконати самостійно, а не витрачати час в салонах. Ця проста процедура вимагає виконання певних правил. Ми відкриємо вам секрет, як правильно робити манікюр.


Перед початком манікюру руки миють у теплій воді з милом, а бруд з-під нігтів прибирають за допомогою щіточки. Потім потрібно видалити залишки старого лаку засобом, що не містить ацетону. Після очищення нігтів їм необхідно надати відповідну форму. Форму нігтів визначає довжина пальців і форма, дана природою. Наприклад, нігті круглої форми повинні мати середню довжину, інакше вони будуть виглядати непропорційно. Прямокутним нігтям підійде будь-яка довжина, а квадратні нігті можна трохи закруглити тільки на кінцях.Як правильно робити манікюр за допомогою пилочки? Працюючи пилкою, тримайте її під невеликим кутом до нігтя, рухи повинні бути спрямовані від країв до центру. Не варто спилювати куточки нігтів занадто глибоко, інакше може розвинутись запальний процес. Спеціальним засобом пом'якшіть кутикулу, через кілька хвилин відсуньте її дерев'яною паличкою до основи нігтя, не натискаючи на саму пластину. Обробіть кутикулу спеціальною олією.

Нанесіть на руки живильний крем і легкими масажними рухами пройдіться від кінчиків пальців до кистей рук. Серветкою протріть нігті, щоб видалити з них залишки крему, інакше лак може лягти нерівно.

Перш ніж покрити нігті лаком, вони покриваються безбарвною основою, яка захищає нігті від знебарвлення. Після того як основа під лак висохне, на нігті наносять кольоровий лак. Спочатку роблять широкий мазок посередині нігтя, після чого лак розподіляють по обидва боки. Для того, щоб лак тримався довше і блищав, після висихання його покривають закріплювачем.

За матеріалами sovets.net

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас