Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання і успішність дитини за знаком Зодіаку

Навчання і успішність дитини за знаком Зодіаку

Швидко і непомітно пролетіло літо, і прийшла пора нашим хлопцям і дівчатам повертатися за шкільні парти. Період це не найлегший і для дітей, і для батьків. 1 вересня - особливий рубікон для тих, хто вперше переступає поріг школи, все-таки це зовсім інша реальність! Як допомогти сину чи доньці подолати складності адаптації до школи, відчути смак і інтерес до навчання?


Овен буде дуже здібним учнем, але йому важче за інших дітей дається посидючість і концентрація. На уроці він дуже швидко почне «каламутити воду», підштовхуючи свого сусіда по парті, або запускаючи літачки. «Я центр всесвіту» - ось девіз Овна, і йому все одно, що реальність, в яку він потрапив, має свої закони. Головний ключ до шкільних успіхів Овна - це похвала і заохочення за будь-які кроки, зроблені в потрібному напрямку. І розуміння, що довго сидіти за виконанням домашніх завдань він не буде - дайте йому можливість вихлюпувати надлишок енергії в короткій перерві. Спортивна секція буде також непоганою віддушиною.

Тельцю знадобиться час для входження в ритм шкільного життя, і батькам не варто переживати про те, що дочка або син не схоплюють інформацію на льоту. Найскладніше - почати, увійти в процес, а потім справа піде веселіше! Телець сприймає образи набагато краще, ніж інформацію на слух, тому будь-які наочні посібники будуть доречні для закріплення матеріалу. Емоційна атмосфера самого навчального процесу дасть ще один ключ - в спокійній і доброзичливій обстановці Телець вчиться відчутно ефективніше, а завдання, за виконання якого його похвалили, він запам'ятовує назавжди. Останній штрих - Телець важко переключається з однієї теми на іншу, необхідна велика перерва між підготовкою до різних уроків.

Близнюк з тих, хто рветься до школи. Так-так, зібравши в свій шкільний рюкзак все наявне канцелярське приладдя, він / вона з величезним ентузіазмом відправляться освоювати неозорі території нових знань. Вся чарівність шкільних вражень для Близнюка - в їх різноманітності. Здорово, якщо вчитель налаштований на діалог з учнями, тому що саме промовляючи почуте, Близнюки краще засвоюють матеріал. Готуючи уроки вдома, не розраховуй на те, що дитина піде в заняття з головою - попутно вона точно робитиме ще 10 справ! Запропонуй малюкові виконувати домашні завдання по наростаючій складності. І обов'язково культивуйте у дитини вміння запитувати і заглиблюватися в те, що вона вивчає.

Рак живе своїми емоційними відчуттями, і запорука його інтересу до школи - це позитивні емоції. Дуже важливо ретельно вибрати кандидатуру першої вчительки, добре, якщо контакт з нею буде встановлений вже на рівні попереднього знайомства, з появою взаємної симпатії. У Рака переважає образно-асоціативне мислення, і зазвичай він / вона завдяки цьому домагається успіхів в гуманітарних дисциплінах. А ось з точними - складніше, хоча творча подача матеріалу вчителем може суттєво виправити таке становище. У Рака є дивовижна здатність запам'ятовувати текст візуально-фотографічно, і іноді прочитана сторінка просто стоїть у нього перед уявним поглядом.

Лев не може і не хоче бути другим. Не культивуйте в ньому / ній почуття переваги, але і не забувайте хвалити за реальні успіхи! Він / вона буде красиво говорити, писати, малювати, і часто дивуватиме вчителів творчим, неординарним рішенням завдань. Лев добре засвоює предмети, у викладі яких вчитель (чи батько) інтонаційно виділяє найважливіше. Стимулом у освоєнні менш нудних дисциплін може бути дух змагальності, адже Лев - лідер по натурі, і буде прагнути, у що б то не стало доводити, що він кращий. Але в старости класу він прагнути не стане - це заняття нуднувате. Вже краще спробувати в себе в ролі Людовика XIV в шкільному спектаклі.

Дів зазвичай вважають «ботаніками», але це - явне перебільшення. Не посперечаєшся з тим, що вони володіють розвиненим аналітичним мисленням, енциклопедичними знаннями і рідкісною старанністю. Уроки вони можуть робити самостійно. Улюблені предмети представників цього знаку: математика, фізика, біологія. Але щоб інтереси дитини не були занадто вузькоспрямованими, обов'язково хвали її і за красивий малюнок, вдалий твір, перемогу в спортивному шкільному змаганні. Не забувай, що бажання зробити все «на відмінно» може перетворитися для дитини цього знака в нав'язливу ідею, і може призводити до порушень поведінки, настрою, сну. Вчи Діву шукати заняття до душі, радіти маленьким перемогам, не боятися невдач.Для Терезів дуже важливий спосіб подачі матеріалу і те, чи подобається їм учитель, який викладає предмет. І це «подобається» іноді переростає в справжню прихильність, хоча не факт, що він або вона зізнаються тобі в цьому. Терези - гуманітарії, які тішать вчителів каліграфічним почерком і чітким дотриманням правил поведінки. Іноді саме до Терезів на «перевиховання» садять за одну парту недбайливих однокласників, тому що вони люблять і вміють підтримувати і заохочувати. Слабке місце - невміння говорити «ні», і їх легко вблагати дати списати домашнє завдання. Важливо, що діти цього знаку швидко втомлюються, і приготування уроків розтягується на години. Розбавте монотонні заняття походом на гурток танців або секцію тенісу.

Скорпіони добре адаптуються до школи, але коли період звикання проходить - їм стає нудно, і вони починають шукати пригод. Зазвичай він / вона - головний заводило класу, який полюбляє задавати вчителю каверзні питання, і іноді вельми по темі! Зате якщо на уроці затіяна суперечка або диспут - Скорпіон буде на висоті. Навчається Скорпіон у досить «рваному» ритмі, причому перехід з відмінника в статус глибоко відсталого (і навпаки) може відбуватися стрибкоподібно і несподівано і для батьків, і для вчителів. Вчи свою дитину озвучувати те, що її турбує, давати вихід негативним емоціям. Або хоча б вести щоденник - так він згодом навчиться контролювати свої почуття.

Стрілець володіє феноменальною здатністю відповідати на уроці, не відкривши підручник. Йому легко даються узагальнення, а от якщо потрібно попотіти над завданням з рутинним алгоритмом - він буде шукати будь-який спосіб ухилитися. Або зробить вигляд, що посилено робить завдання - а сам «полетить» в думках кудись дуже далеко. Стрілець любить історію і географію, із задоволенням читає енциклопедії, бере участь в шкільних олімпіадах. Любить розмовляти з учителем на рівних, і він насправді гідний співрозмовник. Прогалини в навчанні Стрільця з'являються в періоди, коли у нього є якесь серйозне захоплення, крім школи, і перевантажувати його великою кількістю позашкільних занять не варто.

Козеріг може відчути себе в школі не в своїй тарілці - не через інтелектуальні здібності, а через зміни звичного йому кола спілкування. Але і в образу себе він / вона не дасть - є щось таке в погляді, позі і словах Козерога, що викликає повагу. З учителями контакт налагоджується швидко - кому не сподобається учень, який спокійно і докладно готується до всіх уроків. Козероги люблять точні, фундаментальні науки і відрізняються дуже гарною пам'яттю. Працездатність цього знаку підвищується у другій половині дня, а на перших уроках він / вона можуть досипати. Так влаштований Козеріг - різких рухів він не робить і потребує часу на входження в потрібний ритм.

Водолій - головний кандидат на навчання в школі екстерном. У звичайному, «середньостатистичному» класі це ще один потенційний порушник спокою. Тому що Водолій обов'язково поставить під сумнів будь-які прописні істини, тут же висуваючи в якості альтернативи свою власну авторську версію. Він / вона - майстер ірраціонального мислення, парадоксальних висновків. Він щось обов'язково буде прагнути робити по-своєму! Не через негативізм, а тому, що це його кредо - дослідити, бути незалежним від будь-яких авторитетів. Будь-якому винахіднику необхідно «заземлення», головне щоб він не втратив смаку до відкриттів.

Риби - чудові, творчі представники зодіаку, але в школі можуть мати проблеми з концентрацією уваги. І «вимикаються» з учбового процесу вони мимоволі, в якійсь момент, втрачаючи нитку міркувань вчителя. Окрики і покарання не допомагають, а погіршують ситуацію. Важко Риби формулюють і свої думки, хоча не всі - деякі базікають без угаву. Легко освоюючи гуманітарні предмети, в математиці і фізиці Риби «плавають», і іноді навіть «тонуть». Але музичний слух і художні нахили, як правило, дуже хороші, що теж підказує напрямок можливої шкільної спеціалізації. І у Риб є ще один коник - емоційний інтелект, уміння бачити і розуміти світ почуттів інших людей.

За матеріалами uaua.info

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас