Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Якщо дитина не хоче одягати шкільну форму

Якщо дитина не хоче одягати шкільну форму

Твоя дитина не хоче одягати шкільну форму? Ну і не змушуй. Вияви в цій справі хитрість, кмітливість і творче мислення. Найкращий ефект від виховання виходить тільки в тому випадку, якщо педагогічний вплив був зовсім непомітний.


А ти б таке одягла?


Спочатку оціни шкільну форму сама, об'єктивно. Носила б ти таке на місці дитини? У неї ж теж є власний смак, тому, якщо форма нагадує мішок, то тут немає нічого дивного. Напевно, ти чула, чому дитині не подобається форма. Тепер придбай нову форму і спробуй підігнати її під рамки дитини, враховуючи шкільні вимоги. Це буде дуже доцільне компромісне рішення. Стару ж доведеться викинути, адже, швидше за все у дитини вже склалася до неї стійка антипатія.

Звернись до професіонала

Так як шкільна форма купується не часто, можна собі дозволити придбати якісний виріб або скористатися послугами стиліста, дизайнера, швачки. Нехай стиліст розповість прямо твоїй дитині, а не тобі, як їй буде добре в тому чи іншому одязі. Їй потрібно теж чути позитивну думку зі сторони.Креатив!

Якщо школа дозволяє, скреативничай, поший форму, використовуючи військову тканину «хакі», джинс чи інший цікавий матеріал. Поцікався, як би хотіла виглядати дитина. І знайди «золоту середину» між тим як би вона хотіла, і як треба.

Аксесуари

Навіть найсмутнішу форму можна підкреслити стильними аксесуарами. Браслетики, ланцюжки, сережки, краватки з запонками, рюкзачки, взуття - все це може розбавити строгість і сірість шкільної форми.

Вдалого шопінгу і креативних ідей! Навіть у самій нудній формі можна проявити індивідуальні риси дитини. Запропонуй їй кілька варіантів - нехай сама зробить вибір. Вибір - краще, ніж постановка перед фактом. Перевірено!

За матеріалами /mama.ua

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас