Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що подарувати рідним і близьким людям на День Миколая

Що подарувати рідним і близьким людям на День Миколая
 

До Дня Святого Миколая залишилося менше тижня, і ви напевно вже замислювалися над тим, чим же порадувати своїх діточок, хрещеників, племінничків. Але, як на мене, свято Миколая настільки наповнене чарівництвом, що навіть найсерйозніші і найнудніші дорослі починають вірити в чудеса. Так чому б не порадувати всіх рідних і друзів 19 грудня, адже День Миколая - найбільш підходяще для цього свято!

Що подарувати дитині на День Святого Миколая

Звичайно, класикою на День Миколая залишаються солодощі. Ви можете купити один з цих красивих подарунків із солодощів в супермаркеті або зібрати власний і прикрасити його самостійно. Але, цим не обов'язково обмежуватися. Допоможіть здійснитися маленькому диву, про яке ваш малюк вже давно мріяв - зводіть його в цирк, зоопарк, кінотеатр... Також можна подарувати книгу або записничок, який хоче ваша дитина, яскраві олівці, розмальовки, красиві рукавиці... Загалом, відмінним подарунком будуть усілякі милі дрібнички, які по-справжньому порадують вашого малюка. Не варто витрачатися і купувати дорогущі іграшки - їх краще залишити до Нового Року.

Що подарувати рідним і близьким людям на День Святого Миколая

День Святого Миколая - чарівне свято і для дорослих, тому всі дорогі та практичні подарунки і дорослим людям купувати не варто. Їх також краще підносити на Новий Рік, а зараз зробіть упор на дитинство і всі приємні емоції, пов'язані з ним. Впевнена, будь-яку дорослогу людину порадує дитячий набір солодощів або якийсь милий подаруночок в тому ж дусі. Це можуть бути подарунки для дому та затишку - красиві теплі шкарпетки із зимовим малюнком, рукавиці, піжамки, милі кімнатні тапочки або чашка із кумедним сніговиком. Простіше кажучи, подарунок краще вибирати недорогий (особливо виходячи з того, що скоро доведеться витратитися на новорічний подарунок), але такий, який подарує максимум гарного настрою і позитивних емоцій.

Що подарувати другій половинці на День Святого Миколая

Звичайно, свято Миколая - це не День Валентина. Однак, щоб радувати кохану людину, такий спеціальний привід і не потрібний. Просто проведіть час так, як ви давно мріяли: підіть на каток, покатайтеся на санчатах, зліпіть сніговика... Загалом, будь-які дитячі розваги стануть прекрасною альтернативою звичайним побаченням і подарують той дитячий святковий настрій, якого зараз багатьом так не вистачає. Придумайте щось цікаве для своєї другої половинки.

Так, ви можете подарувати коханій людині набір карток, на яких будуть написані різні дії (поцілуночки, обнімашки, масажі...), які ви готові зробити для неї в будь-який момент, коли вона пред'явить одну з цих карток. Або купіть декілька непотрібних в господарстві, але приємних дрібних подарунків або улюблених солодощів і сховайте їх по всьому будинку. Нехай ваша друга половинка в найнесподіваніших місцях знаходить їх або підказки, де можуть бути заховані ці маленькі радощі життя. Загалом, фантазуйте, придумуйте, винаходьте і отримуйте задоволення від тих чудес, які ви подаруєте найважливішим людям у вашому житті!

Автор: Сальникова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас