Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Крем + сироватка OLAY Total Effects Moisturiser + Serum Duo – максимальний ефект при мінімальних зусиллях

Крем + сироватка OLAY Total Effects Moisturiser + Serum Duo – максимальний ефект при мінімальних зусиллях
 

Olay представляє новий засіб – крем + сироватка OLAY Total Effects Moisturiser + Serum Duo. Сьогодні дівчата легко справляються з численними завданнями одночасно – ділові жінки, дбайливі дружини і мами, вони знають, як складно в ритмі сучасного міста встигати все, не забуваючи про догляд за собою. Саме такою жінкою є відома телеведуча Оксана Федорова, і OLAY радий оголосити про початок співпраці з нею. Успішна, яскрава, красива – Оксана втілює в собі всі цінності бренду, тому вона представляє OLAY Total Effects. Оксана Федорова вибирає для збереження краси та молодості лише найдієвіші засоби. Вона одна з перших у Росії спробувала новий OLAY Total Effects Moisturiser + Serum Duo і особисто переконалася в його ефективності.OLAY Total Effects Moisturiser + Serum Duo являє собою комбінацію крему OLAY і сироватки. Це сама концентрована формула, коли-небудь створена OLAY для боротьби з 7 ознаками вікових змін шкіри: зморшками, капілярами, сухістю, втратою пружності, пігментними плямами, нерівною поверхнею шкіри і її тьмяним кольором. Інноваційні інгредієнти формули OLAY Total Effects Moisturiser + Serum Duo зволожують шкіру і містять сонцезахисні фільтри SPF20.

Нікотинамід і ацетилцистеїн глюкозамін допомагають зменшити видимі ознаки вікових змін, покращуючи стан шкіри, розгладжуючи зморшки і зволожуючи шкіру.

Гліцерин і провітамін B5 вирівнюють тон шкіри і роблять її більш гладкою і щільною.

Сонцезахисні фільтри широкої дії SPF20 і антиоксиданти (вітамін Е і екстракт зеленого чаю) захищають шкіру і надають їй сяйво.

Дрібнодисперсні мінеральні пігменти маскують видимі дефекти шкіри, підсвічуючи її зсередини.

Доктор Шон Морріс (Sian Morris), відділ досліджень і розробок Procter&Gamble: «OLAY знає, що сучасним зайнятим жінкам необхідні рішення по догляду за шкірою, які працюють так само ефективно, як і вони самі, допомагаючи досягати максимальних результатів. Крем + сироватка OLAY Total Effects Moisturiser + Serum Duo – саме такий засіб. Це неймовірно ефективний концентрований засіб по догляду за шкірою, який полегшує життя жінкам, які щодня вирішують величезну кількість завдань у різних сферах життя. Тепер їх антивіковий догляд за шкірою включає всього один засіб, і для досягнення найкращого результату більше не потрібні багатоступінчасті системи з декількох окремих продуктів».

Завдяки крему + сироватці OLAY Total Effects Moisturiser + Serum Duo в одному засобі сьогодні можна знайти все, що необхідно шкірі для боротьби з її віковими змінами. OLAY Total Effects Moisturiser + Serum Duo при кожному застосуванні допомагає вирішити відразу кілька завдань:

• Значне видиме зменшення і розгладження зморшок
• Підвищення пружності шкіри
• Помітне звуження пор
• Вирівнювання тону шкіри
• Розгладження нерівної поверхні шкіри
• Боротьба з сухістю шкіри і її ефективне зволоження
• Додання шкірі сяйва

Сучасні ділові жінки хочуть відмінно виглядати, не витрачаючи багато часу на щоденні складні в застосуванні процедури по догляду за шкірою. Максимальний ефект від застосування антивікового засобу при мінімальних зусиллях тепер легко досяжний за допомогою крему + сироватки OLAY Total Effects Moisturiser + Serum Duo , який працює так само старанно і ефективно, як сучасні успішні жінки.
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас