Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Лімфодренажний масаж: що це і навіщо він потрібен?

Лімфодренажний масаж: що це і навіщо він потрібен?
 

Кожна жінка/дівчина не раз , бажаючи зменшити обсяги талії або стегон, стикалася з проблемою, коли обсяги-то зменшувались, але не в тих місцях, в яких хотілося б. Чому так відбувається, що в першу чергу зайві сантиметри залишають груди, обличчя і шию, а не інші бажані місця, і як з цим боротися?Починаючи активно скидати вагу, першими втрачають зайві сантиметри ті частини тіла, в яких кращий кровообіг. Цим і пояснюється втрата жирових відкладень в першу чергу в області грудей, обличчя і шиї.

Якщо ви хочете скидати зайву вагу з інших проблемних місць, тоді вам необхідно максимально поліпшити кровообіг в цих областях. Для цього найкраще підходять всілякі масажі. Будь-який масаж змусить організм звернути увагу на бажані місця, а поліпшення притоку крові забезпечує кращий обмін речовин, що сприяє швидкому розщепленню підшкірних жирів.

Щоб досягти максимального ефекту в коригуванні фігури, комплекс заходів і вправ краще поєднувати з лімфодренажним масажем проблемних місць. Що це за масаж? Це вид апаратного масажу, в якому органічно поєднуються вакуумний вплив на підшкірний жир (найефективніший спосіб) і рефлексотерапія. Апарат створює контрольоване розрядження на поверхні шкіри, яке легко регулювати , за рахунок чого ця процедура абсолютно безболісна (на відміну від вакуумного масажу банками).

Лімфодренажний масаж ефективний не тільки для позбавлення від підшкірного жиру, а й при в'ялості живота після пологів, втратах пружності шкіри в певних місцях, втраті тонусу в м'язах, м'язових спазмах (наприклад, в області попереку), набряклості ніг і т.д.

Забезпечуючи відтік лімфи, він сприяє звільненню судин від шлаків і токсинів. Загальне очищення організму від забруднень позитивно впливає на роботу всіх органів організму, тому ефект ви відчуєте відразу.

Будьте здорові і красиві!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас