Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ідеї для зимової фотосесії з дітьми

Ідеї для зимової фотосесії з дітьми
 

Цього року зима порадувала всіх з самого початку першим снігом і чудовою погодою. Нехай поки снігу не так вже і багато, але, без сумнівів, зовсім скоро все зміниться, і зима засипатиме наші міста і вулиці білим пухнастим покривалом.Зима - чарівна пора року, коли все навколо біле і іскриться на сонці, ніби у казці. А як весело валятися в снігу, кататися на санках або на клейонках з гірок, ліпити сніговика, грати в сніжки і робити янголят! Цей час просто не можна взяти, і упустити. Збережіть частинку чарівництва, влаштувавши зимову фотосесію з дітьми! А як це краще зробити, ми вам зараз підкажемо.

зимова фотосесія з дітьми

Для того, щоб фотосесія взимку вдалася, для початку потрібно тепло одягнутися, особливо тепло одягнути дитину. Не забудьте прихопити з собою теплі красиві шапки, рукавиці і шарфики – вони будуть дуже до речні як для фотографій, так і на випадок, коли перша пара промокне від снігу.

зимова фотосесія з дітьми

Зібралися? Тоді вирушайте в парк і не переживайте, що ви заздалегідь не продумали, як і з чим можна фотографуватися. Дитина, побачивши сніг, сама підкаже ідеї для фотографії. Це ж можна робити все, що захочеться – і валятися в снігу до упаду, і гратися, і ліпити, і просто підкидати повітряні пластівці до сонця. А ще можна взяти із собою домашнього улюбленця і покувиркатися разом.

зимова фотосесія з дітьми

Зима сама по собі дуже красива і самодостатня, тому довго думати над декораціями місця фотозйомки не доведеться. Якщо вже так сильно хочеться якось урізноманітнити обстановку, тоді візьміть з собою декілька ялинкових іграшок і прикрасьте ними невеликий кущик чи низько зростаючу гілку так, що б дитина могла дістати до неї. Фото вийдуть дуже цікаві.

зимова фотосесія з дітьми

Останнім часом дуже популярні не прості фотосесії, а постановочні в сільському стилі. Маленькі діти в шубах і бабусиних хустках або дідусевих шапках-вушанках і валянках – що може бути миліше? А якщо влаштувати російське чаювання з самоваром і бубликами, так взагалі чудо виходить!

Творіть, насолоджуйтеся і нехай найщасливіші моменти назавжди залишаться з вами.

зимова фотосесія з дітьми

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас