Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитина, що народилася в рік Коня, яка вона?

Дитина, що народилася в рік Коня, яка вона?
 

Ось уже й настав Новий 2014 Рік – рік Коня. Багатьох молодих дівчат і жінок, які планують в недалекому майбутньому народжувати дітей, цікавить питання, які ж вони діти, народжені в рік Коня?Кінь – тварина мудра, доброзичлива, граційна і норовлива. Діти, народжені в рік Коня, зазвичай дуже красиві, володіють яскравими рисами обличчя і не менш яскравою індивідуальністю.

Дитина-Кінь стане справжньою відрадою для матері. Вона буде відрізнятися веселим бешкетним характером, багатою уявою, чесністю і працьовитістю. Такий малюк з ранніх років стане затятим помічником у всіх справах.

Ці діти дуже доброзичливі, вони легко йдуть на контакт, знаходять спільну мову з усіма навколо, тому, коли малюк підросте, можете не боятися проблем з дитсадком чи школою. Нова атмосфера, незнайомі діти, цікаві ігри – що може бути цікавіше для маленького лошати? Ви ніколи не застанете свою дитину сумуючою на лавочці. Це діти-лідери та заводили. Вони завжди в центрі уваги.

Дітки, народжені в рік Коня, як правило, всебічно розвинені, володіють багатогранною особистістю і необмеженим потенціалом. Їх постійно тягне до знань, такі діти добре вчаться, захоплюються спортом і досягають чималих успіхів.

Не може не радувати й те, що маленькі конячки володіють відмінним здоров'ям, завидним оптимізмом і непохитним почуттям гумору, що в майбутньому не раз допоможе вже дорослому коню уникати зайвого перенапруження і нервових зривів.

Не варто забувати і про своєрідний нрав Коней. Різкий темперамент, зарозумілість і постійне прагнення до незалежності можуть стати головними каменями спотикання при становленні особистості юного жеребця. У цей період вкрай важливо правильно і чітко навчитися реагувати, і дати зрозуміти, що дитина не є центром Всесвіту. Помірна опіка і турбота – запорука гармонійного розвитку вашої дитини.

Коні – найуважніші, найдбайливіші і дуже люблячі діти. Так що, якщо ви роздумуєте про поповнення в сім'ї, 2014 – найкращий час для цього!

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас