Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розфарбовки: Ice Age

Розфарбовки: Ice Age

Чудова колекція дитячих розмальовок за мотивами мультфільму Льодовиковий Період не дасть вашій дитині занудьгувати ні на хвилинку. Доісторична білка Скрат зі своїм улюбленим жолудем, добрі мамонти Еллі і Менні, лінивець Сід, тигр Дієго і його кохана тигриця Шира, опосуми Креш і Едді, злий капітан Гатт готові знову порадувати на сторінках розмальовки «Льодовиковий період».

Таблицы с границами:

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Розфарбовки: Cars (Тачки)

У продовження фантастичної історії про машинки "Тачки", де герої-автомобілі мають не тільки свої особливі характеристики, але і свій характер, представляємо вам колекцію картинок для розфарбовування. Улюблені сцени, всі герої першої частини і не тільки, оживуть у вас на очах з кожним рухом олівця або пензля.

Розфарбовки: Angry Birds

Ці злі (або розлючені) пташки підкорили буквально всіх і кожного, від дорослих до найменших. Що ж змусило пташок стати такими злими? Відповідь проста - погані свині, які вкрали їхні яйця. Здається, що ця війна ніколи не закінчиться. Насолодитися компанією улюблених «злих пташок» і їхніх завзятих ворогів «поганих свинок» допоможуть розмальовки Angry Birds.