Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитина і знак Зодіаку

Дитина і знак Зодіаку
 

Сузір'я, під яким народилась маленька людина, може багато розповісти про сюрпризи, що очікують щасливих батьків. Так, на сторінках сайту mamainfo Ви знайдете детальні описи дитячих гороскопів з порадами щодо кожного зі знаків зодіаку. Ми ж розповімо коротко про основні риси, притаманні кожному з них. Отже...Козеріг (22.12 – 20.01.). Насуплене личко і розміреність в освоєнні нового світу – закріпили за маленьким козерогам звання «дорослий в мініатюрі». З батьками він, зазвичай, спілкується глибоко значними поглядами. Шлях до серця дитини-Козерога лежить через розмову без найменших ознак сюсюкання і пестливих прізвищ. Його стихія – спокійна усамітненість.

Водолій (21.01 – 19 02.). Загадковість і непередбачуваність – фірмовий знак усіх Водоліїв. Найкраща гарантія тривалості будь якого заняття представникам цього знаку – зацікавленість тим, що відбувається. Водолій сам буде вирішувати що і коли робити, і батьками нічого не залишаються, як визнати дивовижну розсудливість і мудрість дитини-Водолія.

Риби (20.02 – 20.03). Вас може насторожити підозріло тихий характер «рибки». Не варто хвилюватися, швидше за все, дитина занурилась у власні мрії. Цей спокій має зворотну сторону – інколи маля буде вперто відмовлятися, наприклад, спати вночі і гратися вдень, а робитиме все навпаки. В харчуванні також не обійдеться без дивних забаганок, сприймати які краще з посмішкою.

Овен (21.03 – 20. 04.). Природа щедро відміряла Вашій дитині активності, непосидючості, нетерплячості і рухливості. Правда, Овен не буде капризувати без причини, якщо вже він голосно плаче – значить мокрий, хоче їсти, або вимагає улюблену іграшку. Зате купання – точно викличе в нього бурю протесту. А як тільки дитя зробить перший крок – його підкорить бажання спробувати все на зуб (і тут мамі й татові потрібно бути особливо пильними).

Телець (21.04 – 21.05.). Це миле, доброзичливе створіння, залюбки усміхається усім перехожим. Для повного щастя йому, як повітря, необхідні мамині поцілунки і пестощі. Малюк з усією відповідальністю підходи до речей з незнайомого світу, довго їх розглядає, обмацує і, при першій нагоді, розбирає на деталі. Телець – це дуже домашня дитина, прив'язана до звичних речей і обстановки. Може зреагувати сльозами, якщо замість у старенької піжами Ви запропонуєте йому нову.

Близнюки (22.05 – 21.06.). Вразливість – основна риса, яка відрізняє маленьких Близнюків. Вона виражається їх невгамовною допитливістю і стійкому небажанню спати за графіком. Маленький Близнюк щиро впевнений, що всі довкола речі і події заслуговують його пильної уваги. Ці діти швидше за інших навчаються говорити і ходити.

Рак (22.06 – 22.07.). Спостерігаючи за виразом обличчя крихітного Рака, Ви побачите справжній калейдоскоп настроїв. Його чуттєвість нерідко виражається переляканим плачем. Як ніхто інший, він потребує батьківської опіки і ласки. Добре розвинута уява вже з перших днів життя допоможе малюку вибудувати власний світ, в якому головне місце буде відводитись оточуючим його людям і тваринам, а вже потім – брязкальцям і плюшевим іграшкам.

Лев (23.07 – 23.08.). Ці малюки відчувають себе повноправними правителями (царями) задовго до того як, навчаться ходити та говорити; вони зможуть тримати всю родину в кулачку. Левами можна і потрібно захоплюватись, і чим більше – тим краще. Інакше Ви ризикуєте перетворити відкриту і життєрадісну дитину в несміливого мовчуна. Із самого початку у вихованні Лева необхідно дотримуватись золотої середини, важливо не перестаратись з дорогими подарунками і т. п.

Діва (24.08 – 23.09). Діти цього знаку – спокійні, сором'язливі і невимогливі. Проявляти характер особливо не будуть. Скромність дитини-Діви – хороший запобіжник, не бійтесь хвалити і заохочувати її. Серед чудових рис: любов до чистоти, розпорядку дня.

Терези (24.09 – 23.10). "Ну дуже слухняні діти!" - не натішиться батьки. І справді, у дівчаток та хлопчиків, які народилися під цим знаком, зовнішня краса доповнюється чарівністю і поступливим характером.

Скорпіон (24.10 – 22.11). Це міцне і здорове немовля дуже емоційне, воно випромінює енергію. Дитина-Скорпіон – самостійна і незалежна, вона буде наполегливо відстоювати свій вибір. Якщо «скорпіончику» закортіло розважатися, - галас і метушня забезпечені. Доведеться дуже постаратися, щоби прищепити йому любов до порядку.

Стрілець (23.11 – 21.12.). Одного дня, відчувши радість від руху, дитина-Стрілець вже не зможе зупинитися. Життєрадісний малюк обожнює прогулянки на свіжому повітрі! Не бійтеся запрошувати гостей і не залишайте грайливого малюка на самоті, йому це не сподобається, і він одразу покличе Вас голосним плачем.

Автор: Марта Павлюк
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас