Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як підготуватися до першої поїздки за кордон

Як підготуватися до першої поїздки за кордон

Ви довго збиралися, і нарешті, цього року вирішили здійснити свою першу подорож за кордон? Тоді ця стаття буде дуже корисною для Вас, адже подорож в іншу країну – це завжди захоплююче. Ну а ми постараємося підказати, як правильно підготується до неї.Багато туристів люблять планувати свою подорож самостійно: самі продумують маршрут, бронюють готелі, квитки, подають необхідні документи для оформлення візи і т.д. Такий підхід дозволяє заощадити трохи часу і грошей, та й приємні клопоти, пов'язані з поїздкою, піднімають настрій.

Однак якщо ви відправляєтеся в подорож вперше, тоді краще скористатися послугами туристичного агентства. Оформити тур і візи набагато простіше через туристичні фірми. Стикаючись з цим кожен день, хороший агент запропонує вам кілька варіантів турів і готелів на вибір, розповість про переваги та особливості бажаної країни та її регіонів, підкаже, які документи потрібні для цього, і якого плану відпочинок чекатиме на вас. Це значно спростить вибір, дозволить вам заощадити час і сили, щоб подорож стала справжнім відпочинком, а не купою витрачених нервів.

Для якісного відпочинку також важлива і компанія. Якщо ви збираєтеся відправитися в подорож з рідними або друзями, обговоріть заздалегідь, хто чого очікує від цієї поїздки, постарайтеся по максимуму врахувати їхні побажання, щоб відпочинок сподобався всім і запам'ятався надовго. Побувавши хоч раз за кордоном, наступного разу ви вже будете конкретніше знати, чого вам хочеться.

Вирушаючи в іншу країну, не полінуйтеся пошукати в Інтернеті і вивчити культуру її народу, географію, історію і традиції країни. Все ж таки ви відправляєтеся «в гості» до іншого народу, і те, що нормально і цілком прийнятно у нас, може бути аморально або навіть протизаконно в іншій країні.

Також заздалегідь подбайте і про свої валізи. По-перше, різні авіакомпанії встановлюють різні норми стосовно ваги багажу, так що, якщо ви не хочете доплачувати в аеропорту за зайву вагу, уточніть цю інформацію. По-друге, під час перельотів, особливо на тривалі відстані, нерідко можна зіткнутися з ситуацією, коли ваш багаж трохи затримується. Щоб ця ситуація не зіпсувала вам відпочинок, покладіть всі речі, які можуть вам стати в нагоді, в ручну поклажу. Це можуть бути не тільки засоби особистої гігієни, але і купальник, щоб ви могли відразу відправитися на пляж, або легкий сарафан і пара сандалій для прогулянки по місту.

Екзотичні країни сильно відрізняються від нашої батьківщини. Перед тим, як відправитися в подорож в екзотичну країну, потурбуйтеся про необхідні щеплення та наповнення своєї аптечки на крайній випадок. Ніхто не знає, як організм може перенести різницю в їжі і кліматі.

Ще один нюанс, який необхідно врахувати у разі авіа перельоту в бажане місце відпочинку – це те, що в аеропорт необхідно приїхати за 2 години до початку реєстрації рейсу. Це потрібно для проходження огляду, митниці та прикордонного контролю. А далі на вас чекає чудовий відпочинок і море яскравих вражень.

Плануючи подорож за кордон, оформлення закордонного паспорту – перше, про що вам доведеться піклуватися. Для цього необхідна довідка про несудимість або відсутність судимості, замовити яку можна на сайті center-edr.com.ua. Тут ви знайдете і детальну інформацію про дану довідку, як буде корисною у будь-якому випадку.

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас