Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Обираємо білизну для майбутньої мами

Обираємо білизну для майбутньої мами
 

В період вагітності стільки змін відбувається з жінкою. З поміж інших – зміна розміру молочних залоз, які готуються до важливої місії. Відбувається це через збільшення кількості гормону естрогену і прогестерону в крові майбутньої мами.Насправді, вибір якісної білизни у період вагітності – тема дуже важлива, адже у молочних залозах відсутня м’язова тканина, яка перешкоджає їх розтягуванню. Тому, в період, коли жіночі груди наповнені і обважнілі, їм необхідна надійна підтримка, яку звичайний бюстгальтер не може забезпечити.

Отже, вибираючи білизну в період вагітності, в першу чергу зверніть увагу на якість тканини, з якої вона виготовлена. Надавайте перевагу натуральним тканинам: бавовні, бамбуковому волокну, віскозі. В асортименті подібної білизни є моделі, які призначені для доброї підтримки молочних залоз протягом дня, а також такі, які підходять для легкої підтримки грудей в нічний час.

Уникайте тісної білизни, а також тієї, що змінює форму і природне положення грудей (піднімає їх, зближує і ін.). Врахуйте, що в період вагітності змінюється не лише розмір чашки бюстгальтера, а й обхват під грудьми, тому обов’язково приміряйте білизну перед покупкою. Зверніть увагу на моделі з широкими лямками, які забезпечують надійну підтримку обважнілих грудей. Від чашок з кісточками зараз краще відмовитись. Уникайте моделей із швами на чашці, які можуть подразнювати ніжну шкіру. З часом, якщо груди продовжуватимуть рости, необхідно, звісно, змінювати білизну, купляючи моделі більшого розміру. Не варто тут економити, адже дуже небезпечно ходити в тісній білизні. До речі, ходити без бюстгальтера в період вагітності також не рекомендується, якщо Ви бажаєте зберегти красиву форму грудей.

Трусики також в жодному разі не мають тиснути на живіт, а оскільки Ваша фігура змінюється, обирайте спеціальні моделі для вагітних, які мають особливий крій. На період вагітності забудьте про стрінги, адже їх специфічний крій може стати причиною потрапляння бактерій з кишечника у піхву, та до небажаного інфікування. Актуальними для Вас можуть стати бандажні трусики, які ще й підтримуватимуть животик. Особливо доречними вони можуть бути в останньому триместрі вагітності.

Автор: Марта Павлюк
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас