Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Корисні домашні рослини

Корисні домашні рослини
 

Чи знаєте Ви, що деякі домашні рослини поглинають шкідливі токсини? Через пори листків вони «вдихають» забруднене повітря, дальше хімікати з водою, яка курсує по судинній системі рослини, доходять до її коренів, де мікроорганізми перероблюють шкідливі речовини в корисне добриво.Отже, які саме рослини варто мати в домі в першу чергу, та де їх краще розмістити?

Біля Вашого ліжка поставте Орхідею Dendrobium, яка не лише милуватиме око, а й нейтралізуватиме формальдегід, ацетон і хлороформ, що є в повітрі. Ще один гарний варіант для спальні – Кактус декабрист (гібрид Sсhlumbergera), який поглинає вуглекислий газ в нічну пору, а в день виділяє кисень.

Біля комп’ютера доцільно буде розмістити Герберу (Gerbera jamesonili), яка бадьорить і поглинає шкідливі токсини, чи Драцену (Dracaena glauca), адже вона прекрасно очищає повітря, а ще їй подобається світло, яке йде від монітора комп’ютера.

В ванній кімнаті комфортно почуватимуться екзотичний Карликовий банан (Musa acumanita), чи (і) Бостонський плющ (Nephrolepis exaltra), які є одними із найефективніших очищувачів повітря (найкраще поглинають формальдегід). Обидві рослини чудово почуваються в середовищі з високою вологістю повітря.

На кухні нехай оселиться Спатіфілум Мауна Лоа (Spathiphyllum “Mauna Loa”), який добре поглинає леткі органічні сполуки (особливо бензол), що випаровуються із покриття підлоги, фарб, меблів з пресованої деревини, шпалер і ін. Доцільно також розмістити на кухні Хлорофітум (Chlorophytum elatum), який очищає повітря від чадного газу і формальдегіду. Ранньою весною висадіть Тюльпан та розмістіть його на кухні, щоби позбавитись від ксилолу, формальдегіду і аміаку, які попадають в повітря із засобів для чищення, що активно використовуються на кухні.

Автор: Марта Павлюк
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас