Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Класика в інтер´єрі – одні достоїнства

Класика в інтер´єрі – одні достоїнства
 

В сучасному світі все постійно змінюється, причому з такою швидкістю, що іноді голова йде обертом. І це стосується не тільки розвитку технологій або моди, але і такої, здавалося б стабільної галузі, як дизайн інтер'єру.Всі ми, роблячи ремонт, хочемо, щоб він прослужив нам якомога довше, залишаючись модним і актуальним. Але з кожним роком все змінюється до невпізнання. Як же бути в цій ситуації? Відповідь проста – вічна класика, яка завжди актуальна.

Напевно, саме тому основна маса сучасних дизайнерів все частіше повертаються до думки про створення класичних інтер'єрів. Адже подумайте самі, знайти щось більш стабільне і перевірене часом в нашому мінливому світі просто неможливо. Це головна перевага класичного дизайну в інтер'єрі.

Багато хто вважає, що інтер'єр в класичному стилі – це досить нудно й одноманітно. Але вони, напевно, ніколи не замислювалися про те, скільки варіантів виконання може мати подібний інтер'єр: від манірного англійського до італійської розкоші, тут вже кому що більше до душі.

Фальш, бутафорія і дешевизна – це все не про класику. У класичному інтер'єрі прийнято використовувати тільки натуральні матеріали найвищої якості у поєднанні з дорогою обробкою. Так, це коштуватиме досить дорого, але всі вкладення окупляться з лишком, гідно прослуживши не один десяток років.

Крім того, класичний інтер'єр, як ніякий інший, покликаний створювати гармонію і затишок в будь-якому приміщенні. Тому в сучасному дизайні класичного інтер'єру найбільш часто використовуються теплі відтінки всіляких тонів: персиковий, бежевий, молочний, кремовий, рідше – зеленуватий і блакитнуватий.

Класика – це те, що не підвладне часу. Це стиль впевнених у собі людей, які понад усе цінують сім'ю і традиції. Вона для тих, хто не женеться за модою, а залишається вірним собі і своїм життєвим принципам.

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас