Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Жіночий сарафан – втілення краси і комфорту

Жіночий сарафан – втілення краси і комфорту
 

Важко придумати більш жіночний, і в той самий час настільки ж комфортний наряд у спекоті літні дні, ніж сарафан. Особливо, з огляду на сучасну різноманітність моделей, серед яких кожна представниця прекрасної статі з легкістю може вибрати ідеальний варіант для себе.Не думайте, що зараз, наприкінці спекотного сезону сарафани недоречні і покупка подібного наряду стане зайвою тратою коштів. По-перше, трикотажні сарафани відмінно підходять і для осіннього сезону в поєднанні з видовженими кардіганами і трендовими джинсовими курточками. А по-друге, зараз у всіх магазинах сезон розпродажів, коли можна купити літні обновки на наступний сезон в три-чотири рази дешевше, значно заощадивши сімейний бюджет.

У гардеробі кожної жінки повинні переважати не модні новинки сезону, а проста класика, яка ідеально сидить по фігурі, яку завжди можна доповнити трендовими аксесуарами. Тому, вирушаючи в магазин за сарафаном, вибирайте ту модель, яка в першу чергу буде максимально вдало підкреслюватиме всі достоїнства вашої фігури.

Так, мініатюрним дівчатам варто звернути увагу на укорочені моделі до середини стегна, а ось власницям пишних форм більше підійдуть довгі сарафани максі. Що стосується кольору, то для осіннього сезону більше підуть моделі строкатих і світлих теплих тонів, а для літа 2015 року краще вибрати світлі пастельні відтінки.

В останні роки, мода все сильніше тягнеться до натуральних тканин, які дарують максимум комфорту. Вибираючи модний сарафанчик, варто звернути особливу увагу на матеріал, з якого зшито виріб. На піку популярності як в цього літка, так і прийдешньому сезоні натуральні тканини, такі як льон і бавовна.

З іншого боку, легкий трикотажний сарафанчик може стати чудовим нарядом для дому, в якому ви завжди будете виглядати привабливо в очах свого чоловіка, і при цьому відчувати себе комфортно.

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас