Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Макіяж очей: 5 секретів для ще більш чарівного погляду

Макіяж очей: 5 секретів для ще більш чарівного погляду
 

Від того, наскільки грамотно виконаний макіяж очей, залежить весь наш зовнішній вигляд. За допомогою хорошого макіяжу можна зробити акцент на кращих рисах обличчя або, навпаки, якщо макіяж зроблений неправильно, підкреслити недоліки зовнішності. Ми пропонуємо вам кілька простих порад, які допоможуть правильно підібрати косметику і за допомогою макіяжу зробити ваш погляд ще більш чарівним.В першу чергу, звичайно ж, хотілося б сказати про важливість вибору якісної косметики. Адже саме від того, як вона буде лягати і «вести себе» в процесі носіння (особливо, в спеку чи дощ), буде залежати ваша краса впродовж дня (або вечора). В інтернет-магазині MyOriginal ви зможете придбати оригінальну косметику з Європи та США, яка найкращим чином підкреслить вашу природну красу.

5 секретів для красивого макіяжу очей

1. Виберіть тіні правильного кольору. Ви можете професійно накладати тіні, але якщо ви неправильно виберете колір, всі ваші зусилля будуть марними. Візажисти стверджують, що зробити акцент на красивому кольорі очей можна, вибравши тіні протилежного кольору. Наприклад, якщо у вас блакитні очі, їх красиво підкреслять помаранчеві тіні, а зелені очі будуть чудово виглядати з червоними і темно-бордовими тінями. Вважається, що тіні відтінків, близьких до відтінку очей не підкреслюють їхню красу і не дають ніякого ефекту.

2. Підведіть брови. Багато жінок витрачають багато часу на макіяж очей, але зовсім забувають про брови. До речі, це популярна омана, що якщо ваші брови вищипані і мають красиву форму, значить більше нічого робити не потрібно. Підведіть брови, і ви побачите, наскільки більш виразними стануть ваші очі. Якщо у вас густі і товсті брови від природи, тільки в цьому випадку їх варто залишити як є.

3. Використовуйте бронзатор, щоб очі виглядали молодшими. Більшість жінок середнього віку хочуть, щоб їхні очі виглядали молодшими. Вони користуються омолоджуючими кремами, але зморшки навколо очей розгладити досить складно. Маленька хитрість, яка допоможе зробити очі молодше – це бронзер, який потрібно нанести на всю верхню повіку від вій до брів. Якщо у вас світлі очі, використовуйте темніший бронзер, якщо темні – то, навпаки, світліший. Завдяки цьому створиться ілюзія, що ваша шкіра навколо очей молода і підтягнута.

4. Не перестарайтеся з макіяжем. Багато жінок, коли фарбують очі, вибирають досить «важкий» макіяж, що додає погляду драматичності. Але це не завжди доречно. Спробуйте нанести легкий макіяж, подарувавши очам свіжий, легкий, молодий вигляд. Якщо ви користуєтеся рідкою підводкою або олівцем для очей, підведіть тільки верхню повіку – для денного макіяжу, і обидві повіки – для вечірнього. Таким чином, ваш погляд буде зачаровувати, але ви будете виглядати так, ніби зовсім без макіяжу.

5. Зробіть маленькі очі більш виразними. Багато жінок помиляються, думаючи, що для того, щоб зробити маленькі очі більшими, їх потрібно нафарбувати темними тінями (щоб привернути увагу до області очей). Але це не так. Візажисти стверджують, що тіні світлих і пастельних відтінків від зовнішнього боку повіки до внутрішньої створять ілюзію більш широких очей. Також ви можете підвести нижню повіку світлим олівцем, а верхню – темним, щоб зробити очі ще виразнішими.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас