Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Найкращі фасони головних уборів під кожну форму обличчя

Найкращі фасони головних уборів під кожну форму обличчя
 

Осінь вже наступила, і, незважаючи на хорошу погоду, незабаром нас очікує справжнє випробування – вибір нового головного убору на осінь-зиму. Як же часто буває, що перемірявши, здавалося б, сотні шапочок і капелюшків, ми все ж повертаємося додому, нічого не купивши. Так, можливо, виробники стали гірше старатися, а можливо, ви просто міряєте не ті фасони. Тому спробуйте приміряти запропоновані нижче фасони головних уборів залежно від вашої форми обличчя.

Для серцеподібної форми обличчя – шапки біні

Жінкам з формою обличчя, що нагадує серце, дуже пощастило – вони можуть дозволити собі купити практично все, що завгодно. Єдине, чого варто уникати – це головних уборів, які акцентують увагу на лобі. У власниць серцеподібної форми обличчя, як правило, широкий лоб і гостре підборіддя. Саме через такий контраст їм рекомендується уникати капелюхів з широкими полями. А кращим вибором для таких модниць стануть симпатичні і дуже затишні в'язані шапки біні, які зараз представлені у величезній різноманітності.

Для круглої форми обличчя – берети і кепки з козирками

Як правило, круглолиці дівчата досить симпатичні. Однак обличчя круглої форми часто виглядає повненьким. Щоб виправити цей недолік, вибирайте акуратні маленькі берети і кепки, які «сидять» зверху, за рахунок чого візуально подовжують обличчя. Спробуйте носити такі шапки по-різному, насуваючи їх на лоб або зсуваючи в одну сторону. Також вдалим варіантом для вас можуть стати моделі з козирком, який ширше вашого обличчя.

Для овальної форми обличчя – берети

Власницям овальної форми обличчя дійсно пощастило – ви можете вибирати головні убори будь-яких стилів і фасонів. Ви можете вибрати шапочки під кожен наряд і настрій, і в кожній з них виглядатимете чарівно. Якщо ж ви губитеся в такому широкому виборі, в першу чергу зверніть увагу на берети – вовняні, в'язані, з різними візерунками і навіть з помпоном (балабоном).

Для подовженої форми обличчя – капелюхи з широкими полями і шапки-тюрбани

Якщо у вас подовжене обличчя, вам потрібно уникати головних уборів, які ще сильніше подовжують його. Тому вам варто звернути увагу на капелюхи з широкими полями – як жорсткими, так і м'якими, звисаючими. Хоча і модні в цьому сезоні капелюхи-казанки теж можуть стати вдалим варіантом. Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу шапкам, віддайте перевагу тюрбанам, які приховають лоб і, тим самим, візуально зроблять обличчя не таким витягнутим.

Для квадратної форми обличчя – капелюхи-казанки

Модницям з квадратною (прямокутною) формою обличчя потрібно підбирати головні убори, які здатні зробити його обриси більш м'якими. З цим завданням чудово справляються фетрові капелюхи з м'якими широкими полями – вони додадуть вашому обличчю витонченості. Якщо ж ви не готові носити головний убір, який приваблює стільки уваги, виберіть що-небудь, що візуально подовжує обличчя. Відмінним варіантом у цьому випадку стануть так звані капелюхи «казанки».

Автор: Сальнікова Анна
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас